الن پیج doc ‘آب’ می آید تمیز در مورد کانادا محیطی گناهان

“چیزی وجود دارد در آب”

امتیاز داده نشده. در Netflix بکشد.

درجه: A-

“چه نوع از کشور کانادا ؟” muses Ellen Page, کانادا co-نویسنده و مدیر شرکت متوسط به دنبال بلکه ویرانگر مستند “وجود دارد چیزی در آب.” پاسخ این است که نه یکی از زیبا. با مراقبت های بهداشتی جهانی و خیرخواه “تصویر کامل” تصویر کانادا یک محل است که “طول می کشد مراقبت از آن مردم است.” اما آن را ندارد ؟ در نظر گرفتن یک نشانه از جایزه اسکار برنده Michael Moore, هالیفاکس-متولد صفحه و همکاری نویسنده و دستیار کارگردان ایان دانیل (“Gaycation”) را از دوربین های خود را و خود را به افراد خود را در دریایی استان نوا اسکوشیا. صفحه فرم muckraking روزنامه نگاری است مسلما نه به عنوان در-خود-به عنوان مور. اما آنچه در آن آشکار در کمتر داغدار.

در این مورد آن است که “محیط زیست نژادپرستی” تمرین در نوا اسکوشیا که منجر به بیماری و مرگ در میان آن بومی و جمعیت های آفریقایی. پس از اعطا با کانادا دانشمند اجتماعی دکتر اینگرید Waldron, نویسنده 2018 کتاب “چیزی وجود دارد در آب” صفحه و دانیل بازدید محلی مورخ لوئیس Delisle جنوبی Shelburne های سنتی آفریقایی این استان نوا محله که در آن یک کمپرسی واقع شده بود و در آن مواد خطرناک بودند نادرست دفع دهه به خطر انداختن مردم و مسمومیت آب است. صفحه و دانیل درایو در امتداد محله نزدیکترین به کمپرسی با Delisle که جغجغه کردن نام و مرگ با خوشه های سرطان در این منطقه است. این یک مناجات از وحشت مسلما یک حرکت آهسته مجازات. صفحه فیلمساز است که مهمترین آنها متفاوت از بازیگر کاریزماتیک ما را دیده اند در این فیلم به عنوان “جونو” (2007) است که در آن او می دهد یک جایزه اسکار-نامزد عملکرد به عنوان یک زن جوان باردار و یا “”X-Men” فیلم و یا کریستوفر نولان در “آغاز به کار” (2010). ما از آلوده خانواده چاه در بخشی از Shelburne وجود دارد که عمیق تر “شهر خوب” که مقرون به ما گفت: — $7,000 به حفاری. هر کسی که آشنا با کار مور می دانم که او خواهد بود معترضان در مقابل دفتر شهردار به او بپرسید که چرا این مورد است.

ما حرکت خود را به دیگری هولناک داستان. این یک روایت در بخشی Mi’kmaq بومی زن میشل فرانسیس-دنی. صفحه و دانیل هستند “پروژه جادوگر بلر” از فیلم سازان مستند, حمل تجهیزات خود را و کار در مقابل و پشت دوربین. آنها سفر 3 ساعت و شمال شرقی به Pictou فرود اولین کشور که 50 سال پیش رئیس یک قبیله پدربزرگ فرانسیس-دنی بود به دروغ و فریب به فروش بدن از آب شناخته شده به عنوان قایق بندر مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره پساب از نزدیکی یک کارخانه کاغذ سازی برای پرداخت $60,000. منطقه یک ورزشی و شکار و زمین را برای مردم محلی به زودی یک بیمار آلوده دریاچه پر از دیوکسین جیوه و دیگر فلزات سنگین است. آلودگی منطقه و بیماری و مرگ و میر ناشی از سرطان در نزدیکی ساکنان به افزایش به یک جنبش لقب “مردمی مادربزرگ” یک گروه محلی زنان که مسلح خود را با دانش و با استفاده از قوانین موجود معاهدات و شرمندگی برای جلوگیری از صاحبان کارخانه کاغذ سازی و آنها را مجبور به ساخت یک گیاه درمان. این مادربزرگ را نیز گرفته شده در آلتون گاز یک شرکت است که می خواهد اجازه تخلیه 3000 تن نمک در روز به یک رودخانه بر روی Mi’kmaq رزرو. صفحه و دانیل اجازه این داستان خود را بگویید. در یک صحنه به یاد ماندنی, ما دیدن Mi’kmaq مادر بزرگ-فعال نگه داشتن بر روی نخست وزیر جاستین ترودو بازو مانند او است هرگز به او اجازه دهید برود.

(“چیزی وجود دارد در آب” شامل صحنه های احساسی غم و اندوه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im