عاطفی ادای احترام به مرده بزرگ

استرالیا تست کریکت بزرگ, گریم واتسون درگذشت و پس از یک نبرد طولانی با سرطان است.

همه طفیلی بود پیشگامی در کریکت استرالیا است و در گروه نخبگان ورزشی استرالیا افسانه به متعادل کلاس اول فوتبال و کریکت حرفه در همان زمان.

واتسون بود به یاد گرمی در یک عاطفی ادای احترام از هم تیمی سابق آزمون ایان Chappell در روز شنبه.

Chappell نوشت: در یک ستون نه.com.au سابق خود هم اتاقی درگذشت پس از گذراندن روزهای آخر خود را در شهر خانه خود را از Burradoo در NSW, Southern Highlands در نزدیکی بورل.

سابق استرالیا در آزمون کاپیتان دقیق چرا واتسون باید به عنوان جشن بزرگ استرالیا, ورزش در یک قلبی اگهی در گذشت.

Chappell ساخته شده ذکر ویژه از سری چشمگیر آسیب های ترسناک و حوادث است که تقریبا به پایان رسید حرفه ای ورزشی مارول قبل از موعد مقرر.

واتسون با بازی پنج آزمون و دو یک روز بین المللی برای کشور استرالیا در طول 13 سال فعالیت حرفه ای در پرواز بالا کریکت قبل از کوتاه خود cameo با rogue سری جهانی کریکت در سال 1997.

او به عنوان اولین کریکت به نمایندگی از سه کشور در شفیلد سپر بازی با ویکتوریا, استرالیا غربی و NSW.

در حالی که بازی سپر کریکت برای ویکتوریا واتسون همچنین پژوهشگر خود پایی حرفه ای با ملبورن شیاطین در مونشن جایی که او بخشی از تیم است که برنده سال 1964 grand final.

او دچار دو جدی فک شکسته صدمات در سال 1965 و مجبور شد به پایان خود پایی حرفه ای.

Australian batsman Graeme Watson reels after being hit in the face by Tony Greig.
media_cameraاسترالیا رودخانه گریم واتسون قرقره پس از ضربه در صورت توسط تونی Greig.

او انتخاب خود را به آزمون در اولین بازی برای استرالیا فقط یک سال بعد.

یکی دیگر از سری از صدمات بسیار نزدیک به پایان رسید کار خود را قبل از آن آغاز شد.

قربانی تعداد تند و زننده, عکس های لی لی به سر در حالی که پنبه حلاجی شده واتسون است که شاید بهترین راه حل را به عنوان فقیر آدم که بود به بیمارستان منتقل زمانی که او زده بود در بینی توسط یک شل کامل-بازی شیر یا خط تحویل از تونی Greig.

شده لرزاند زمانی که توپ منحرف از لبه بالا به صورت Chappell در حال حاضر ادعا می کند واتسون متوقف تنفس در یک نقطه و در حالی که از دریافت درمان در بیمارستان است.

“من پنبه حلاجی شده با واتسون زمانی که یک غیر عمدی beamer از تونی Greig آمار او در بینی و او carted کردن زمین خونریزی فراوان,” Chappell نوشت نه.

“او بسیار ناگوار به عنوان Greig تحویل شد که تحت تاثیر او بولینگ دست ضربه کنده و واتسون بالا لبه یک توپ است که می ام و آمار او را در قفسه سینه اگر خود اقدام به کشیدن شات از دست رفته بود.

Victorian newcomer batsman Graeme Watson batting in the Adelaide Oval in 1964.
media_cameraویکتوریا تازه وارد رودخانه گریم واتسون پنبه حلاجی شده در آدلاید بیضی در سال 1964.

“این بود که تنها در سال 1972 تور هنگامی که من با یکی از پرستاران در عملکرد اجتماعی که متوجه شدم Beatle تا به حال در واقع تنفس متوقف در حالی که زمانی که او در بیمارستان است. این بود نمونه ای از Beatle برای گفتن بسیار کمی در مورد این حادثه او ساخته شده و نور از هر گونه آسیب و در زمان بیش از حد شجاع برای خود او خوب است.”

Chappell می نویسد واتسون باقی مانده تجسم درجه یک ورزشی آقایان راست به پایان است.

“همسر اول زندگی یک زندگی کامل و او به دنبال به جلو به مراقبت از همسر (زن) جان در پست خود-عملیات دوره اما متاسفانه جداول تبدیل شد و این او بود که عشق برای او مراقبت” Chappell گفت.

“آخرین های عمومی عمل بود و فداکارانه یکی به عنوان معمول است. حتی در مبارزه سلامت او ارائه شده برای کمک به جنوب ارتفاعات منطقه کریکت انجمن جمع آوری کمک مالی برای تاریخ و توسعه است.

این به اوج خود رسید در یک فروخته شام در اوایل ماه مارس ارائه شده است که مقدار بودجه مورد نیاز برای انجمن. Beatle – با صدای او محو شده خوب سخنرانی آن شب پر از حس مشترک و با یک چشم انداز برای آینده است.

“این یک سفر طولانی از سالیسبوری [در حال حاضر هراره] به Burradoo اما آن را یکی از موفق, با بسیاری از می خندد در طول راه.”

در اصل منتشر عاطفی ادای احترام به مرده بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de