خالی افکار: طوفان 6 پنگوئن 2

22 دقیقه پیش

مشاهدات از پنگوئن’ 6-2 از دست دادن به طوفان:

بر روی کاغذ پنگوئن’ بازی قدرت یافته از اواخر سال آن را به عنوان اهداف در چهار بازی متوالی.

روی یخ آن هزینه شده آنها را بازی.

در حالی که پنگوئن بودند 1 تا 6 با استفاده روز یکشنبه آنها موفق به سرمایه گذاری در تکرار شانس در سراسر اول و دوم دوره و شکست خورده بودند توسط Carolina Hurricanes در باز گشت مد.

در طول دوره دوم آنها تا به حال دو احتمال در اوایل که می تواند به آنها اجازه پد یک هدف منجر شود اما سقوط کرد. در نهایت طوفان با بستن بازی و در زمان رهبری قبل از پایان دوم.

“کسانی که واقعا بزرگ مجازات می کشد فقط به ماندن در بازی در 2-1” گفت: طوفان به جلو جاستین ویلیامز. “بسیار مهم است. که قطعا از دست ما است.”

در روز شنبه آنها 1 به 5 در بازی قدرت اما موفق به نمره مهم دو مرد مزیت است که می تواند با بستن بازی 1-1 در اولین دوره است. در عوض به آنها اجازه داده سه دوره اول اهداف و از دست 5-2.

“این احتمالا یک عالم صغیر از ما به طور کلی بازی” پنگوئن مربی مایک سالیوان گفت. “ما فقط کمی قطع شده است. ما در حال اجرا است. ما نه پیش بینی. بسیاری از این بازی دور از جن. فقط جن و حمایت از آمدن به جن و ارائه گزینه های برای جن حامل. زمانی که ما قدرت بازی است که در آن شما ببینید که غریزی بازی بر روی صفحه نمایش. این بچه ها آنها پیش بینی آنها به نقاط آنها همیشه یک قدم جلوتر از (مخالفت) مجازات قاتلان و در حال حاضر ما نه. که یک جنبه مهم از بازگشت به قدرت بازی است که همه ما عادت کرده اند به تماشای. آن را عالم صغیر که در آن بازی ما این است که در حال حاضر. ما باید به تلاش برای تسهیل روند به طوری که ما می توانید برخی از ما با تکبر راه رفتن به عقب است.”

چه اتفاقی افتاد

پنگوئن گل اول 9:19 به قوانین و مقررات. پس از تخلیه در تلاش رد شد توسط طوفان defenseman Jaccob Slavin در کارولینای خط آبی پنگوئن به جلو کونور Sheary بهبود جن در مقابل بازدید از مجازات جعبه تبدیل به منطقه بی طرف و تغذیه یک پاس رو به جلو پاتریک Marleau عجله تا یخ بازی میآره. به دست آوردن توهین آمیز منطقه با سرعت Marleau برش از طریق سه طوفان مدافعان و برداشته صاف backhander از دایره حق گذشته مسدود کننده از goaltender الکس Nedeljkovic در سمت دور. آن Marleau 11th هدف از این فصل و برای اولین بار پس از پیوستن به پنگوئن از طریق تجارت on Nov. 24. Sheary تا به حال تنها کمک کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

تنها 33 ثانیه بعد از طوفان پاسخ داد. طوفان rookie به جلو مورگان Geekie ضرب و شتم پنگوئن به جلو اوگنی Malkin در faceoff در پنگوئن’ راست دایره کردم و جن بازگشت به نقطه سمت راست برای defenseman Trevor van Riemsdyk که پمپ wrister از طریق ترافیک در net. Goaltender تریستان جری ساخته شده نجات دهد اما اخراج یک تک به تک که تضعیف به نیمه چپ دیوار. طوفان defenseman جیک Gardiner تعقیب جن و شلاق آن را به حافظه که در آن Geekie ساخت خود را NHL اولین منحرف جن گذشته جری چپ اسکیت. کمک رفت و به گاردینر و ون Riemsdyk.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پنج-در-سه-power-بازی هدف در 16:33 اولین دوره ترمیم سرب برای پنگوئن 2-1. Corralling سست جن در سمت چپ دیوار پنگوئن defenseman شولتز تصویب آن را به جلو Bryan زنگ در گوشه سمت چپ. زنگ پرداخته و آن را به عقب به شولتز که در سمت راست او و تغذیه یک پاس به بالا اسلات در سمت راست wheelhouse از جلو اوگنی Malkin که لنگ یک تایمر گذشته Nedeljkovic را blocker برای 23rd هدف است. پنگوئن رو به جلو پاتریک Hornqvist ارائه قوی صفحه نمایش در دنباله. کمک به ثبت رسیده شولتز و زنگ.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

کارولینای مجبور دیگر کراوات 2-2 در 13:07 دوم. پس از Malkin ضرب و شتم Geekie در faceoff در پنگوئن حق, دایره, طوفان به جلو اردن Martinook برنده یک جن نبرد با Dumoulin در دیوار سمت راست و تغذیه جن به نقطه سمت راست. Slavin کنترل جن بررسی توهین آمیز منطقه برای یک لحظه و سپس برداشته wrister از طریق ترافیک, ضرب و شتم جری دستکش دست بر کنار. آن Slavin را هدف ششم. Martinook و Geekie جمع آوری کمک.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

این طوفان نقد در یک بازی قدرت در 18:04 دوم را به خود منجر مسابقه است. پس از طوفان رو به جلو وینسنت Trocheck بومی از بالا, St. Clair, برنده جن نبرد با Dumoulin در پایان تابلوهای طوفان به جلو Nino Niederreiter بهبود جن پشت پنگوئن’ خالص پس از آن تغذیه یک پاس پشت دست ضربه زدن به جلو مارتین Necas در سمت راست دایره. Necas سپس با انتقال آن با یک فورهند تصویب به بالا اسلات که در آن Gardiner بالندگی یک تایمر گذشته جری دستکش برای خود هدف چهارم. Necas و Niederreiter تا به حال کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پیروزی امن شد در 8:30 سوم. طوفان به جلو هیدن فلوری در زمان تصویب در نقطه سمت راست و سپس جامعی کردن wrister به سمت قفس. ویلیامز قرار بود در حافظه و منحرف جن گذشته جری چپ اسکیت در سمت دور برای هدف ششم خود را. فلوری و سابق پنگوئن به جلو اردن Staal جمع آوری کمک.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

این طوفان ریخت و آن را در 15:02 سوم. پس از Staal به سرقت برده یک جن از پنگوئن defenseman کریس Letang در پنگوئن’ منطقه او تغذیه یک پاس به چین. جن زده از Dumoulin اسکیت را فرا گرفت و سپس به قفس توسط ویلیامز. تنها کمک به رفت و به Staal.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

Geekie خاموش فوق العاده خود را اولین با جمع آوری گل دوم خود را از مسابقه با یک فورهند شات از تقلا در مقابل چین در 16:19 سوم. فلوری در زمان تصویب در سمت چپ نقطه و جامعی کردن wrister به سمت قفس. Martinook بود مبارزه defenseman جک جانسون در مقابل چین و دوباره به کارگردانی جن در net. جری ساخته شده اولیه نجات دهد اما اجازه ارتجاعی به سمت چپ آبی رنگ. Martinook ادعا آن و برخورد یک پاس به سمت راست از چین که در آن Geekie نگهداری جن رایگان از شولتز چوب و سپس whacked در واکنش به Malkin ناودان او را به یخ. کمک به ثبت رسیده Martinook و فلوری.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آمار زبان

• این طوفان led در عکس 36-30.

Hornqvist و ویلیامز هر led بازی با پنج عکس.

Slavin led بازی با 23:08 یخ زمان در 29 شیفت.

Letang led پنگوئن با 23:06 یخ زمان بر 27 شیفت.

پنگوئن کنترل faceoffs, 41-29 (59 درصد).

کرازبی بود 16 برای 20 (80 درصد).

Trocheck 10 بود برای 22 (45 درصد).

Geekie و طوفان defenseman Joel Edmundson هر led بازی با چهار مسدود و عکس.

Letang led پنگوئن با سه عکس های مسدود شده.

در طول تاریخ زبان

Marleau است 532nd بازیکن به نمره یک فصل به طور منظم هدف برای پنگوئن.

Marleau شد هفتمین بازیکن در سن 40 یا مسن تر به نمره هدف برای حق رای دادن. پیشینیان خود را:

-مت کالن – 18 اهداف

-Gary رابرتز – 10 گل

-Mario Lemieux – هفت گل

-جو مولن – سه گل

-تیم هورتون – دو گل

کن Schinkel – یک هدف

زنگ (169 امتیاز) پیشی گرفته و به جلو تایلر کندی و defenseman معارف Mantha (168) را به مدت 49 محل در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

شولتز (112 امتیاز) پیشی گرفته defenseman ماریو Faubert (111) برای 79 محل در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

Malkin (960 پنالتی دقیقه) پیشی گرفته defenseman راد Buskas (959) برای مقام سوم در حق رای دادن حرفه ای پنالتی دقیقه لیست. تنها به جلو کوین استیونس (1,048) و تروی Loney (982) بیشتر است.

Geekie که به یاد می آورد از شارلوت آمریکا هاکی لیگ برتر شنبه شب پیوست مهاجم براد DeFauw (10 مارس 2003) به عنوان تنها بازیکن در طوفان/Whalers تاریخ حق رای دادن به شبکه دو گل خود را در آغاز بکار

Geekie نیز پیوسته رو به جلو دن بوربننیس (Dec. 30, 1981) به عنوان تنها بازیکن در طوفان/Whalers تاریخ حق رای دادن به رکورد سه امتیاز خود را در آغاز.

به طور تصادفی به زبان

پنگوئن از دست داده اند و هشت نفر از آنها گذشته 10 بازی.

جری ساخته شده 30 موجب صرفه جویی در آن شکست بود که او چهارمین متوالی. بیش از کسانی که چهار بازی جری یک 4.53 در برابر اهداف متوسط و یک .844 صرفه جویی در صد.

به نظر می رسد مانند هر بازی در این funk وجود دارد یکی defenseman برای پنگوئن ها که خارج از غرفه را با یک بازی بد است. آن Letang در برابر پایتخت در روز شنبه. در برابر Anaheim Ducks در فوریه. 28 آن ژاک Trotman. در مقابل Los Angeles Kings on Feb. 26 آن جک جانسون.

روز یکشنبه آن را برایان Dumoulin را به نوبه خود به او از دست داده چند جن جنگ در توالی است که منجر به اهداف و فقط نگاه کند در واکنش به برخی از نمایشنامه.

پنگوئن به جلو Jared McCann رفته 21 بازی بدون هدف.

اوان بازگشت رودریگز به ترکیب پس از سالم بودن ابتدا در برابر سرمایه. او به خود جلب کرد دو مجازات و در زمان هست.

آن را نمی تواند به هر چیزی به غیر از زیبا صرفه جویی توسط Nedeljkovicاما کرازبی کشیده خیلی تند حرکت پشت قفس به راه اندازی یک جامد به ثمر رساند شانس برای defenseman مارکوس Pettersson:

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

چه روز برای Geekie. مادری از Strathclair, Manitoba تا به حال خانواده اش در شهر برای بازی و انجام یک postgame مصاحبه تلویزیونی با آنها پس از آن:

علنا صحبت کردن

سالیوان است که گردان واگن:

“پاسخ این است که در داخل اتاق پانسمان ما. ما فقط باید مطمئن شوید که ما را به نگرش درست به این پیست به طوری که ما می توانیم کار خودمان را از این. ما باید به تکیه بر روی یک دیگر به ما اعتماد به یکدیگر است. اما آن پایین می آید به یک نگرش خاص یک سطح از شور و شوق. ما باید مطمئن شوید که ما راه درست را به سختی. که مهم ترین غذای آماده. ما در حال بدیهی است که با هیجان و موقعیت ما در طول چند هفته گذشته. همه ما باید مالکیت آن را. در حال حاضر ما باید به مسئولیت برای کشیدن خودمان از آن است.”

پنگوئن به جلو Jason Zucker می گوید تیم او قدرت بازی نیاز به نگه داشتن چیزهای اساسی:

“ما می تواند سخت تر در pucks و پشتیبانی بهتر. آن را کمی ساده تر. شروع به تیراندازی pucks از بد زاویه و مناطق بد و کثیف اهداف است. نه هر کس است که به مانند (Malkin) امروز با یک تایمر از نقطه رفتن در. ما در حال انجام برخی از چیزهای خوب اما ما می توانم در یک مقدار زیادی بیشتر بهتر است.”

شولتز متوجه می شود وزن این ضرر و زیان:

“هر بازی در حال حاضر بزرگ است. ما بخش بسیار تنگ ما نیاز به رقابت در هر شب. ما شروع کردیم به چیدن آن را در اینجا.”

پنگوئن defenseman مارکوس Pettersson ذکر شد که خط آبی احساس فشار از طوفان’ forecheck:

“آنها (در) فشار زیادی. ما نیاز به بازی کمی سریع تر از ما باطن به منظور به ضرب و شتم خود را فشار. و به نوعی در شکار در خودمان است. ما کمی بیش از حد آهسته از باطن و اجازه داده است که آنها را به اقامت در بالا از ما و نوع خفه ما در منطقه بی طرف. ما رو به بازی کمی سریعتر. هنگامی که شما به صورت سختی شما رو به هم می آیند به عنوان یک گروه و شما باید برای کمک به یکدیگر و برقراری ارتباط با هر یک از دیگر.”

ویلیامز صحبت در مورد چگونه تیم خود را forechecked پنگوئن’ defensemen:

“نمی دادن خود (defensemen) زمان. اگر کارفرمایی به عقب نشسته است و او هفت هشت ثانیه را به یک بازی او را برای رفتن به پیدا کردن کسی. اما اگر او را ندارد او را احتمالا به نوبه خود بیش از آن. این چیزی است که ما انجام داد. ما نمی دهد آنها را به سرعت جمع آوری سرعت. ما در خود (defensemen) و این که چگونه ما نیاز به بازی.”

ویلیامز نوع آن گفت: همه چیز در مورد جو در ساختمان:

“که در دوره سوم بود که فوق العاده آرام که من شنیده ام این عرصه است. این عرصه می شود واقعا وزوز. ما قطعا چیزی درست است.”

بصری زبان

خلاصه بازی.

رویداد خلاصه.

• نکات برجسته:

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de