حدود یک دقیقه پیش

مشاهدات از پنگوئن’ 4-2 دست دادن به رعد و برق:

تمپا, فلوریدا. – چیزهایی اول اول, پنگوئن rookie defenseman جان مارینو انتظار می رود که خوب با توجه به مربی مایک سالیوان.

15:50 از سومین دوره مارینو در زمان منحرف یک تایمر در سمت چپ صورت خود را و بازی را ترک کرد.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

Sullivan نشان داد تیم پزشکی کارکنان احساس مارینو فرار از هر گونه آسیب جدی است.

تا آنجا که این بازی است که نگران پنگوئن’ دیوانه کننده بازی قدرت انجام آنها را در برابر رعد و برق قوی تیم.

آن رفت 0 برای 5 با استفاده از جمله های طولانی پنج-در-سه دنباله به طول انجامید که در 1:34 اواخر در قوانین و مقررات. این می آید بر روی پاشنه از آنها را از 0 به 6 در روز یکشنبه 4-3 جاده پیروزی در برابر سرمایه.

اگر آنها فقط یک هدف در این بازی متفاوت است. آنها احتمالا حداقل یک نقطه از این مسابقه.

و آنها تقریبا زمانی که به جلو Bryan زنگ قرار داده wrister کردن پست سمت چپ در 13:05 سوم که در طول پنج-در-سه دنباله.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

یک هدف وجود دارد و روابط این بازی در اواخر و به طور بالقوه می فرستد و آن را به اضافه کاری.

آن را سخت به کشف کردن آنچه اشتباه با پنگوئن’ بازی قدرت کنار فقط از ثبات است. در بازی وجود دارد که در آن به نظر می رسد چراغ مانند روز جمعه گذشته 4-3 صفحه اصلی پیروزی در برابر Philadelphia Flyers وقتی که می رفت 2 برای 2.

پس از آن در بازی وجود دارد که در آن به نظر می رسد مانند چراغ ها را به عنوان مورد در برابر واشنگتن و خلیج تمپا.

“من فقط فکر می کنم ما باید بهتر شود. ما رو به اجرا ما باید به تصمیم گیری بهتر, ما باید به ساقه جن هنگامی که ما یک فرصت است. ما برخی از به نظر می رسد پنج-در-چهار. شما می خواهم برای دیدن ما نمره هدف هنگامی که ما دریافت که پنج-در-یک فرصت است. که یک نکته مهم در این بازی است. ما باید به کار برای بهبود در آن مناطق است.”

چه اتفاقی افتاد

رعد و برق را باز کرد به ثمر رساند تنها 9:04 به قوانین و مقررات. Corralling یک جن در سمت چپ نقطه رعد و برق defenseman ویکتور Hedman تغذیه “D-D” تصویب به defenseman میخائیل Sergachev بالا سمت چپ دایره. به عنوان پنگوئن به جلو سام Lafferty با نزدیک شدن به جلو ضربه Sergachev منتشر wrister که منحرف کردن شفت Lafferty را چوب ضربه یخ و caromed از طریق goaltender مت موری پنج سوراخ. آن Sergachev هشتم هدف از این فصل است. Hedman و رو به جلو تایلر جانسون مشبک کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آن را تبدیل به یک 2-0 بازی در 12:55 دوره اول زمانی که رعد و برق رو به جلو استیون Stamkos ثبت 25 خود را هدف. پس از حمله به منطقه گردش مالی پنگوئن به جلو سیدنی کرازبی رعد و برق رو به جلو نیکیتا Kucherov برخوردی خشن روبرو شل جن به منطقه بی طرف و اجازه Stamkos به تولید دو در یک با عجله به جلو Brayden نقطه مقابل پنگوئن defenseman چاد Ruhwedel. Stamko تغذیه یک پاس از سمت چپ دایره به نقطه در حافظه. به عنوان Ruhwedel کردم این ماجرا در واکنش نقطه برخورد آن به Stamkos که برداشته wrister از چپ چین بیش از پای راست از یک درمانده موری. نقطه و Kucherov جمع آوری کمک.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پنگوئن ها رو در رتبه بندی در 9:25 از دوره دوم. پس از پنگوئن defenseman کریس Letang رنده شده یک جن به حمله منطقه پنگوئن به جلو پاتریک Hornqvist ادعا کرد که آن را در نیمه سمت راست دیوار سپس lofted لرزان تصویب بالاتر از چین. Malkin قادر به هدایت جن با راست خود را تا زانو در گذشته دستکش goaltender Andre Vasilevskiy برای 17th هدف است. Hornqvist و Letang شد با اعتبار کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

تنها 32 ثانیه بعد رعد و برق رو به جلو آنتونی Cirelli مشبک 14 هدف است. هل دادن یک جن تا یخ از خود منطقه Hedman تغذیه یک پاس به Cirelli در جناح چپ. با Letang, گیر افتاد, جوانه, Penguins defenseman جک جانسون در سمت چپ بود به دفاع از یک سه بر یک دنباله در برابر Cirelli جانسون و Hedman. Cirelli تصمیم گرفتند به پاره کردن یک wrister از دایره سمت چپ که clunked کردن در نزدیکی پست گذشته موری را مسدود و به قفس. کمک رفت و به Hedman و رو به جلو Ondrej کام و پر زرا.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پنگوئن کشیده در عرض یک هدف در 3:20 از دوره سوم به لطف برخی از فقرا عبور رعد و برق. پس از خلیج تمپا defenseman میخائیل Sergachev botched دو-در-یک راش با شلیک یک پاس از جناح چپ پشت به جلو Mitchell Stephens در جناح راست جن منعکس کردن دیوار و ایجاد یک خروجی برای Malkin. ادعا جن و سقز را به بالا سمت چپ بال Malkin swooped پشت قفس و تغذیه یک پاس به سمت راست دایره برای مارینو که پاره پاره wrister به سمت دور گذشته Vasilevskiy را مسدود و برای پنجمین بار در هدف. مارینو تا به حال تنها کمک کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

Tampa Bay امن پیروزی که Kucherov به ثمر رساند خود را 25th هدف خالی خالص در 19:27. Hedman و Vasilevskiy جمع آوری کمک.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آمار زبان

• پنگوئن led در عکس 31-29.

• Letang رهبری این بازی با نه عکس.

• Cirelli و defenseman کوین Shattenkirk هر led رعد و برق با چهار عکس.

• Hedman led بازی با 27:24 یخ زمان در 31 شیفت.

• Letang led پنگوئن با 27:16 یخ زمان در 28 شیفت.

• پنگوئن به حال 38-36 لبه در faceoffs (51 درصد).

• پنگوئن به جلو سیدنی کرازبی بود 20 برای 32 (63 درصد) در faceoffs.

• تایلر جانسون بود 8 تا 14 (57 درصد).

• پنگوئن defenseman مارکوس Pettersson led بازی با پنج مسدود شده عکس.

• Defenseman اریک Cernak چراغ رعد و برق با چهار مسدود و عکس.

در طول تاریخ زبان

• Hornqvist (254 امتیاز) پیشی گرفته و به جلو Pierre Larouche (253) برای 32 محل در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

به طور تصادفی به زبان

• موری در زمان قطع مجازات در 12:05 از دوره دوم در برابر Cirelli. این پنگوئن’ اولین پنالتی توسط یک goaltender پس از موری در زمان یک رفتار unsportsmanlike جزئی در 3-2 جاده پیروزی در برابر آریزونا کویوتس Jan. 18 سال 2019.

• موری در حال حاضر دارای هشت حرفه ای پنالتی دقیقه است. تام Barrasso است که حق رای دادن را از حرفه رهبر در پنالتی دقیقه در میان goaltenders با 251.

• موری خوب بود. عالی نیست اما کافی است. او تا به حال برای متوقف کردن دو breakaways از جمله یکی از آنها lumbering رزرو رعد و برق defenseman Braydon Coburn در 8:27 دوره اول. این در حالی است که عجیب و غریب است.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

• پس از گرفتن پنگوئن’ اولین هدف در واشنگتن سهشنبه پنگوئن’ خط چهارم Lafferty, Anthony Angello و الکس Galchenyuk بود غیر عامل گذشته از اینکه بر روی یخ برای Sergachev هدف. Galchenyuk ء که با صرف 5:10 از یخ زمان.

• هنوز کمی گیج کننده به آنچه به عنوان مدیریت می بیند در Ruhwedel و جاستین شولتز به عنوان یک جفت. نه بهره گیری بین فرد جفت به خصوص از آنجا که هر دو راست دست هستند. در چهارشنبه سالیوان خواسته شد درباره اواز یا موسیقی دو نفری و تقریبا گفت: در حال حاضر شش defensemen آنها با استفاده از, sans سالم به طور منظم و خش Juuso Riikola هستند که بهترین آنها.

• رعد و برق defenseman Ryan مکدونا چپ بازی در 16:53 از دوره دوم پس از مسدود کردن یک شات Malkin. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد وضعیت خود را.

علنا صحبت کردن

• کرازبی در شروع کند:

“ما در ما, پاشنه کمی. آنها یک بازی سریع. ما به آنها برخی از زمان و فضا است. آنها در زمان استفاده از آن است. ما را در درک که چگونه آنها بازی و چگونه ما نیاز به بازی.”

• زنگ در را آهسته شروع کنید:

“آنها درست از آب در آمد کمی گرسنه کمی مصمم تر کمی منظم تر که ما انجام دادیم. ما رو در ما, پاشنه کمی. آنها واقعا خوب اول دوره است. من فقط فکر نمی کنم ما به اندازه کافی خوب در اول است.”

• موری در شروع کند:

“ما مبارزه سخت به غیر از دوره اول که در آن احساس مانند آنها تا به حال ما ، دیگر از آن ما مبارزه سخت است. این فقط مایه تاسف است که ما کوتاه آمد.”

• زنگ در پنج بر سه قدرت-بازی بازی فرصت:

“در سمت راست وجود دارد من آمار ارسال. در صورتی که دو اینچ چپ و … آن را یک هدف و کل بازی متفاوت است. ما فقط باید سعی کنید به یاد بگیرند که از که و ما رو به یاد بگیرند که به سرمایه گذاری در آن بهتر است.”

بصری زبان

–خلاصه بازی.

–رویداد خلاصه.

-نکات برجسته:

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im