خالی افکار: پنگوئن 4, Sabres 2

حدود یک دقیقه پیش

مشاهدات از پنگوئن’ پیروزی 4-2 برابر Sabres:

بوفالو n. y. — در اوایل روز از اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر گذشته پنگوئن با شمردن برخی از خط های مختلف ترکیب.

آنها به Dominik Kahun یک نگاه با سیدنی کرازبی در خط. که واقعا هرگز محقق نشد.

براندون Tanev کار با اوگنی Malkin و خط دوم. آنها skated برای چند بازی در این فصل به طور منظم قبل از Malkin آسیب را شکست که تا.

یک خط که شبیه یک شرط بندی مطمئن برای باز کردن فصل بود خط سوم از جارد McCann در جناح چپ نیک Bjugstad در مرکز و پاتریک Hornqvist در جناح راست.

آنها فقط شبیه یک سوم خط مدرن NHL. شما تا به حال برخی از نمره های لمسی در تمام سه بازیکن است. کمی از شن و یا مقاومت مواجه با McCann و Hornqvist. و Bjugstad حال رسیدن به 6 پا-6 است که می تواند او را درست مزاحمت برای هر گونه مخالفان به دنبال تیراندازی و یا عبور از خطوط.

آن را به طول انجامید پنج دوره و تغییر را در این فصل به طور منظم.

در یک 7-2 صفحه اصلی پیروزی در برابر Columbus Blue Jackets on Oct. 5, Bjugstad بهینه سازی هسته عضلانی در حالی که تعقیب کردن کت آبی به جلو Pierre-Luc دوبوا در منطقه بی طرف. او از دست رفته بازی ها و در نهایت بازگشت به صف شد اما هرگز 100 درصد است. او بدتر از آسیب های پس از سقوط به تخته طول 2-1 از دست دادن جاده به New Jersey Devils بود و تعطیل به صورت سه بعدی-به همراه ماه به عنوان او نیاز به عمل جراحی و گسترده توانبخشی به طور کامل سالم است.

در روز پنج شنبه او پا بر روی یخ و فوری تاثیر به خصوص در Sabres goaltender جوناس جوهانسون در یک مفهوم تحت اللفظی است.

Bjugstad سقوط کرد شبکه و راه اندازی Hornqvist برای افتتاحیه بازی هدف.

او تمام شب با کمک کردن که بازی, 11:02 یخ زمان در 15 شیفت دو عکس در سه تلاش و 2 به 2 در faceoffs.

“من فکر نمی کنم من می خواهم که بسیاری از اعصاب” Bjugstad گفت. “من کمی عصبی رفتن به آن را به دلیل آن بوده است ، من فقط می خواستم به بیرون رفتن و من در دست من است. ما تا به حال ما یو پی اس و فراز زندگی. من احساس می کنم می تواند یک کمی بهتر دفاعی. ما به شما قلم مو رنگ کردن بر روی آن است. اما تا آنجا که در صف قطعا بسیار سپاس گذارم. آن بوده است مدت زمان طولانی و خوب آن را به یک برنده در اینجا.”

صدمات همیشه یکی بد و یکی ضربه بزرگ و یا یک مسدود شات دور از اخلال بهترین-برنامه گذاشته از موش و مردان است. اما پنگوئن نظر می رسد که بسیار پویا خط سوم در اختیار خود را که می تواند به ارائه برخی از جرم در حالی که همچنین در حال تکمیل درد در گردن به بازی در برابر.

آنها فقط به حال به صبر برای Bjugstad به عقب می آیند.

“او خوب است” Hornqvist گفت. “او سخت در pucks. او را بزرگ او بزرگ بدن است. او تحت پوشش تعداد زیادی از یخ و او ساخته شده برخی از واقعا خوب بازی می کند. اولین هدف او می رود و سخت به شبکه و ایجاد هدف برای من. نکته خوب این است که او را تنها برای گرفتن بهتر است.”

چه اتفاقی افتاد

پنگوئن گل اول 7:56 به قوانین و مقررات. حل و فصل یک جن در Sabres’ چپ دایره Hornqvist برداشته wrister در شبکه است که جوهانسون را تکذیب کرد. Bjugstad راند چین برای یک تک به تک شد اما افتاد توسط Sabres به جلو Curtis لازار و همچنین defenseman جیک McCabe و سقوط به یوهانسون.

به عنوان ارتجاعی نورد شل در حافظه Hornqvist چرخید یک بررسی از McCabe و اخراج backhander در حالی که در حال سقوط در گذشته یک درمانده یوهانسون. Linesman جسی مارکی بلافاصله حکومت یک هدف و یک مختصر کنفرانس با دیگر مقامات تایید حکم. این Sabres صادر مربی چالش بر اساس goaltender دخالت اما مشخص شد Bjugstad سقوط به جوهانسون باعث شد لازار و McCabe. Hornqvist ثبت 16th, هدف از این فصل از کمک از Bjugstad و رو به جلو Jared McCann.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پس از Sabres صادر شد تاخیر بازی پنالتی برای ناموفق مربی چالش پنگوئن اعطا شد یک بازی قدرت اما اجازه کوتاه-دست هدف به McCabe در 9:01 دوره اول. پنگوئن رو به جلو Bryan زنگ تلاش برای به دست آوردن توهین آمیز منطقه با سرعت اما او پشت دست ضربه زدن پاس به جلو Jason Zucker در دیوار سمت راست را دامنگیر شد در خط آبی با توجه McCabe که در زمان بازگشت به پنگوئن’ منطقه مورد حمله قرار خالص کینگ و برداشته backhander بیش از goaltender مت موری دستکش برای خود و گل سوم. وجود دارد هیچ کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

در 12:26 اولین مارکوس Pettersson هدف دوم از فصل ترمیم سرب برای پنگوئن 2-1. پس از ورود توهین آمیز منطقه و پیچش یا حلقه زنی در اطراف دایره سمت چپ, زنگ تغذیه یک پاس به در عجله Pettersson که نوازش یک تایمر هر چند جوهانسون پنج سوراخ زنگ و رو به جلو اوگنی Malkin مشبک کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

قدرت-بازی بازی های هدف توسط Hornqvist در 13:32 ساخته شده آن را یک 3-1 مسابقه. از Sabres’ راست نقطه پنگوئن defenseman جاستین شولتز banked جن کردن شیشه از دیوار سمت راست به Malkin در گوشه سمت راست است. در حال حرکت به سمت هدف خط Malkin حوصلگی کوچک تصویب به Hornqvist عجله از سمت راست دایره. Hornqvist اخراج سریع wrister که نگاه کردن جوهانسون را چوب و شناور به قفس در سمت دور. کمک رفت و به Malkin و شولتز.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

این Sabres کشیده در عرض یک در 1:57 سومین دوره است. به دست آوردن توهین آمیز در منطقه در سمت چپ بال Sabres به جلو Dominik Kahun که پنگوئن معامله دور تنها 10 روز قبل در مرکز یک پاس به حافظه. Linemate مارکوس جوهانسون تکیه کردن و پاره پاره wrister گذشته موری blocker برای نهمین هدف است. Kahun و defenseman Rasmus Dahlin تا به حال کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

هر مفهوم باز گشت snuffed شد توسط پنگوئن به جلو سیدنی کرازبی در 6:02 سوم. اقامت سست جن خود را در سمت چپ دایره پنگوئن به جلو Jason Zucker backhanded یک پاس به کرازبی در منطقه بی طرف. هل دادن بازی یخ کرازبی ایجاد دو در یک با عجله به جلو کونور Sheary در برابر Sabres defenseman براندون Montour. انتخاب به ساقه کرازبی پاره پاره شوم wrister از دایره حق گذشته جوناس جوهانسون دستکش در کنار خود 15th هدف است. تنها کمک به رفت و به Zucker.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آمار زبان

• پنگوئن led در عکس 32-30.

• کرازبی و Sabres به جلو جف اسکینر هر led بازی با پنج عکس.

• پنگوئن defenseman برایان Dumoulin رهبری این بازی با 24:16 یخ زمان در 28 شیفت.

• به جلو جک Eichel رهبری Sabres 23:33 یخ زمان در 22 شیفت.

• پنگوئن به حال 27-25 لبه در faceoffs (52 درصد).

• Malkin بود 7 برای 13 (54 درصد).

• Sabres به جلو Johan لارسون بود 6 تا 12 (50 درصد).

• پنگوئن defenseman جک جانسون led بازی با سه عکس های مسدود شده.

• Dahlin و رو به جلو Zemgus Girgensons هر رهبری Sabres با دو مسدود شده عکس.

در طول تاریخ زبان

• زنگ (168 امتیاز) پیشی گرفته defenseman داگ Bodger (167) برای 52nd محل در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

• Malkin (1,071 امتیاز) پیشی گرفته و به جلو هنریک Sedin (1,070) برای 65 محل در NHL حرفه ای به ثمر رساند لیست.

• پنگوئن تمایل به انجام خوبی در بوفالو:

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

به طور تصادفی به زبان

• نبود او قابل توجه ترین بازی از زنگ به زنگ و او می تواند به سرقت رفته است یک یا هر دو از اهداف او اجازه داد اما موری بازی در دوره دوم بود که بسیار حیاتی برای چه این بازی معلوم شد.

پنگوئن تلاش شد حتی داشتن جن در دوره دوم شدند و فقط outskated بیش از همه خود را در منطقه. موری بازی تا با صرفه جویی در 5:55 علامت که واقعا تیم خود را در موقعیت به ادعای دو هدف منجر شود چند دقیقه بعد.

پس از جانسون فقط بد تعبیر کردن کشش عبور از بوفالو منطقه مارکوس جوهانسون ایجاد دو در هیچ یک با به جلو جیمی Vesey. جوهانسون تغذیه یک پاس به Vesey در سمت راست دایره. Vesey حال خالص dead to rights اما موری خواندن دنباله مانند یک خمیر رمان اسلاید به سمت چپ خود و خونسردی لگد انفجار.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

• Zucker در حال حاضر 11 امتیاز (شش گل و پنج پاس گل) در 12 بازی با پنگوئن.

• Pettersson آخرین هدف این بود که در پیروزی 7-2 برابر Blue Jackets on Oct. 2.

• McCabe هدف این بود که تنها چهارم کوتاه دست هدف پنگوئن ها اجازه داده اند در این فصل و برای اولین بار از دسامبر. 20.

• تنها پادشاهان (1), شوالیه طلایی (3) و جت (3) اجازه داده اند کمتر کوتاه دست اهداف این فصل است.

• پنگوئن infamously مجاز لیگ-بالا 15 کوتاه دست اهداف فصل گذشته.

• زشت ترین چیزی که در مورد کوتاه دست هدف پنگوئن ها اجازه داده شد که با آن آمد یک botched منطقه ورود. آنها مشغول به کار در منطقه مطالب برای حدود 10 دقیقه در روز قبل در تمرین.

• Bjugstad را کمک شد تنها نکته دوم این فصل است.

• این Sabres از دست داده اند پنج بازی متوالی.

• Sabres defenseman Rasmus Ristolainen تا به حال برخی از مسائل در اواخر مقررات:

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

علنا صحبت کردن

• Bjugstad در نقش خود در Hornqvist هدف:

“من فقط می خواستم به درایو net. من فکر می کنم آن را با نوک انگشتانش خاموش من چوب. من فقط در تلاش بود به آن شلیک کنید. نبود حتی یک عمدی بازی. ما کمی نگران آن شده اند ممکن است دروازه بان دخالت. آنها نمی باید یک تماس بر روی آن. من افتاد من معنی نیست که برای اجرا به دروازه بان. گاهی اوقات که چیزهای اتفاق می افتد.”

• سالیوان در Bjugstad:

“نیک تا به حال یک بازی خوب است. آن را آسان تنظیم هنگامی که شما را از دست ندهید که زمان زیادی به گام به NHL بازی در این زمان از سال با نوع و شدت که در خارج وجود دارد. من فکر کردم او یک کار خوب.

• موری در Bjugstad:

“این عالی بود به دیدن او وجود دارد. او بدشانسی در این سال رفتن را از طریق بسیاری است. من واقعا هیجان زده برای دیدن او وجود دارد و او را در gamesheet دیدن او در خارج وجود دارد در رقابت. که در آن ما می خواهم به. نیک رقابتی و او می خواست به خارج وجود دارد در تمام طول سال. فقط احساس واقعا خوب برای او.”

• Hornqvist در موری:

“او بود. آنها تا به حال احتمالا سه چهار فرد-مرد سراسیمه و breakaways و او واقعا بزرگ متوقف می شود برای ما. به همین دلیل او وجود دارد. او بزرگ شده است.”

• کرازبی در backhander جلب ستایش بالا از سالیوان:

“سید شگفت انگیز پشت دست ضربه زدن. او توزیع جن با پشت دست ضربه زدن. و او واقعا می تواند آن شلیک کنید. بکهند عکس ها واقعا سخت برای goaltenders چرا که آن را سخت را برای آنها انتخاب کنید تا جایی که آن می گذرد. آن را سخت را برای آنها به انتخاب آزاد است. Sid یکی از بهترین ها در آن است. وجود ندارد بسیاری از بچه ها که می توانید در خود backhands مانند او در بازی امروز. که رجعت مهارت است. اما او قطعا واقعا در آن خوب است.”

• Sabres مربی رالف کروگر با آن موافق نیست NHL تصمیم Hornqvist گل اول:

“من کاملا حیرت زده کرد. ما آن را بررسی حدود شش بار. (NHL ادعا کرد) که زدم (Bjugstad) در. اما آن را عادی تغییر. به نظر می رسد مانند او دست به دست شد و در مقابل از او.”

بصری زبان

• خلاصه بازی.

• رویداد خلاصه.

• نکات برجسته:

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>