خالی افکار: پنگوئن 5 شیاطین 2

حدود یک دقیقه پیش

مشاهدات از پنگوئن’ 5-2 پیروزی در برابر شیاطین:

این بود کریس Letang بهترین لحظه است.

در واقع این یک خودخواه لحظه. آن لحظه ای که به خود بسیاری از منتقدان مقدار زیادی از مهمات را برای استدلال خود را در برابر ارزش خود را برای این تیم است.

این فقط احمقانه است.

به عنوان پنگوئن محافظت 2-1 منجر به جلو سیدنی کرازبی فرستاده شد به مجازات جعبه پس از بالا چسبیده شیاطین رو به جلو نیکو Hischier 3:36 به دوره سوم.

همه از 18 ثانیه بعد Letang کوتاه آمد برای تیم خود را زمانی که او را به نبرد با شیاطین رو به جلو مایل چوب, a world-class آنتاگونیست. پس از تبادل چند برجستگی Letang کاهش چوب چوب از دست داده بود جزئی مجازات است.

که به شیاطین عظیم 1:42 پنج بر سه بازی قدرت زمان است.

از Letang بد لحظه ای آمد یک لحظه خوبی برای هم تیمی های خود به طور خاص به پنج بازیکن آنها استفاده می شود برای کشتن آن است.

جلو عروسکی Blueger و برایان زنگ در خارج وجود دارد برای کل 1:42. برایان Dumoulin قادر به تغییر با جک جانسون در اواسط راه از طریق. هر چهار نفر بودند کوک در بزرگ کار در دست و محدود شیاطین به سه عکس.

و البته مهم ترین مجازات قاتل از گروه مت موری متوقف شد و هر سه نفر از کسانی که عکس های.

آن زمان برای پنگوئن’ ثانویه بازیکنان به گام تا با یکی از ستاره اصلی آنها اجازه پایین.

“ما می دانستیم که ما رفتن به مجبور به تحمل کردن” زنگ گفت. “ما احتمالا می دانست که قرار بود به برای جلوگیری از یک زن و شوهر از عکس. هر کسی که در خارج وجود دارد و پا است.”

موفقیت خود را مجاز اوگنی Malkin برای تضمین پیروزی با دو گل.

شیاطین نمی پویا بازی قدرت به هر وسیله. آنها یک بازسازی تیم و سطح این چالش باید نگه داشته شود در چشم انداز است.

اما با توجه به کلی funk پنگوئن ها بوده است در سه هفته گذشته این بود که یک پیروزی قابل توجهی در عرض یک کلید بخشی پیروزی برای آنها است.

“که عالی بود” موری گفت. “تدی یک بلوک. (زنگ) تا به حال یک بلوک بزرگ. … همه از ما بودند مسدود کردن عکس وجود دارد و انجام آنچه در آن زمان برای دریافت کار انجام می شود. این چیزی است که شما نیاز به برنده شدن در این لیگ است.”

چه اتفاقی افتاد

پنگوئن ها در زمان بازی برای اولین بار منجر 8:29 به قوانین و مقررات. بعد از شیاطین rookie به جلو Jack Hughes خرابکاری یک جن در حق خود نقطه پنگوئن رو به جلو را دامنگیر آن را از او عقب نشینی کمی به منطقه بی طرف و محور یک پاس رو به جلو اوان Rodrigues. به دست آوردن توهین آمیز منطقه رودریگز در سمت چپ کشیده نیمی از دیوار بررسی منطقه و برداشته wrister که راه خود را از طریق یک جنگل از بدن و ضرب و شتم goaltender بلک وود مکنزی دستکش دست در سمت دور. آن Rodrigues’ هدف اول به عنوان یک عضو از پنگوئن و ششم از فصل. McCann تا به حال تنها کمک کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

در 12:46 اولین دوره شیاطین در پاسخ با قدرت-بازی بازی هدف. با جانسون در جعبه مجازات برای تاخیر بازی جزئی شیاطین رو به جلو پاول Zacha به دست آورد توهین آمیز در منطقه در جناح چپ پس از آن تغذیه یک پاس رو به جلو نیکیتا گوسف رانندگی تا جناح راست. از بالای سمت راست نقطه گوسف گریبانگیر و پاره پاره wrister که منعکس کردن موری دستکش دست و به قفس خود را برای 13th هدف است. کمک رفت و به ژاک و defenseman P. K. Subban.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پنگوئن defenseman جاستین شولتز ترمیم سرب برای پنگوئن 2-1 در 4:15 از دوره دوم. پس از گرفتن جن از Hischier در پنگوئن آبی خط زنگ تحت فشار قرار دادند جن تا جناح راست از طریق خنثی منطقه به دست آورد و این حمله در منطقه سنتر پوینت ساخت یک پاس به Malkin در جناح چپ. Malkin برگزار شد تا برای یک لحظه و تغذیه یک پاس به شولتز عجله در از جناح چپ. فقط از داخل دایره در سمت راست شولتز اخراج wrister گذشته بلک وود دستکش بر کنار. آن Shultz سوم در این فصل است. Malkin و زنگ مشبک کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

شیاطین شانس مساوی کردن بازی هنگامی که پس از موفق مجازات کشتن هیوز آمده از جعبه مجازات به ادعای سست جن در منطقه بی طرف و ایجاد یک جدایی طلب. حمله به شبکه هیوز’ مچ دست ضربه لگد توسط موری پای راست در 9:24 از دوره دوم.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

مورای ساخته شده از جان گذشته غواصی تکاپوی با او میانی در یک شال تلاش شیاطین رو به جلو Kyle پالمیری (دهانه) در 19:25 دوم برای جلوگیری از هدف دیگر.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پنگوئن رو بیمه هدف در 7:11 سوم. پس از Subban ارسال یک سیار عبور از خود را در گوشه سمت چپ به خنثی منطقه Letang ادعا جن و تغذیه آن را به Malkin. به دست آوردن توهین آمیز منطقه Malkin اخراج wrister از دایره در سمت راست به سمت دور که نگاه کردن از بلک وود را مسدود و fluttered به قفس خود را برای 24 هدف است. Letang تا به حال تنها کمک کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

چوب ساخته شده آن را یک هدف بازی در 10:24 سوم با 11 هدف از این فصل است. پس از یک گردش مالی در این عملیات منطقه توسط Dumoulin, Hischier حل و فصل جن در حافظه و بدبختانه آن بیش از Letang برای ایجاد یک خروجی برای سریع چوب. از حق, دایره, چوب قادر به آتش wrister به سمت دور گذشته موری دستکش. تنها کمک به رفت و به Hischier.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

Malkin ترمیم سرب دو هدف برای پنگوئن ها در 13:18 سوم. تحت فشار از یک forechecking زنگ شیاطین defenseman کانر Carrick تغذیه بد پاس از گوشه سمت راست به چوب در دایره حق و ایجاد یک گردش مالی Malkin شروع به پریدن کرد بیش از آن و اخراج wrister به سمت دور گذشته بلک وود را مسدود کننده. وجود دارد هیچ کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

یک شبکه خالی هدف Letang در 18:45 سوم پوش به ثمر رساند. وجود دارد هیچ کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آمار زبان

• پنگوئن led در عکس 33-22.

Hischier led بازی با پنج عکس.

Hornqvist, Malkin و شولتز هر led پنگوئن با چهار عکس.

Subban led بازی با 27:10 از یخ زمان 30 شیفت.

Letang led پنگوئن با 24:03 یخ زمان در 28 شیفت.

پنگوئن به حال 31-20 سرب در faceoffs (61 درصد).

شیاطین رو به جلو تراویس Zajac بود 8 13 (62 درصد).

کرازبی بود 11 20 (55 درصد).

شیاطین defensemen داکوتای Mermis و دیمون Severson هر led بازی با پنج مسدود شده عکس.

Hornqvist, Letang و Malkin هر led پنگوئن با دو مسدود شده عکس.

در طول تاریخ زبان

Rodrigues 533rd بازیکن به نمره یک فصل به طور منظم هدف برای پنگوئن.

زنگ (170 امتیاز) پیشی گرفته و به جلو Troy Loney رایان مالون و میله Schutt (169) را به جای 48 در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

شولتز (113 امتیاز) پیشی گرفته شاون McEachern (112) برای 78 در حق رای دادن را تمام وقت به ثمر رساند لیست.

به طور تصادفی به زبان

شولتز هدف این بود که اول خود را پس از او به ثمر رساند در 3-2 اضافه کاری جاده از دست دادن به نیویورک رنجرز در Nov. 12.

ما احساس می کنیم در حال دفن لود کمی با آواز تهلیل Malkin کمی برجسته تر اما او تنظیم شد در طول این بازی است. او رومینگ یخ تقریبا مانند یک پسر قلدر و تهدید آمیز محدود شیاطین لزوما با هر نوع فیزیکی تهدید آسیب برساند اما با تهدید از آنچه که او می تواند با جن. او که یک جزء اصلی از این پیروزی.

موری بود کامل نیست. اولین هدف او اجازه داده بود واقعا چکه کن. اما او به سرقت برده یک اهداف چند در همان زمان. این یک بازی خوب برای او البته با چند زگیل.

پنگوئن’ بازی قدرت بود خالی رفتن 0 4. اما آنها نگاه کرد خیلی بهتر است. جن پشتیبانی از جن حامل بود خیلی بیشتر آشکار از بازی های اخیر. آنها تقریبا شبیه آنها “forechecking” به منظور ارائه یک عبور گزینه است.

رودریگز در ادامه به نگاه بهتر و بهتر با هر یک از بازی. او فقط به نظر می رسد مانند یک بازیکن دیگر آنها می توانند حافظه در هر جایی که او مورد نیاز است و او به چیزی مفید است. او واقعا اقتباس خوبی به تیم جدید خود را.

علنا صحبت کردن

مربی مایک سالیوان بر اهمیت پیروزی:

“این یکی از بازی های بهتر که ما بازی یکی از بازی های کامل تر است که ما در در حالی که. تمام چهار خط داره. این defensemen همه رقابت خارج وجود دارد. ما بازی به راه راست.”

موری بر اهمیت پیروزی:

“امشب یک گام در مسیر درست برای اطمینان حاصل کنید. ما همه چیز را که ما نیاز به. ما در آنجا ماند در انگشتان ما. اگر ما نگه داشتن ساختمان در این یکی ما را در شکل خوب است.”

مارینو در پیروزی:

“این نوع از احساس هر کس در مسیر بازگشت. ما با هم بازی. وجود دارد مقدار زیادی انرژی بیشتری بر روی نیمکت. شما فقط می تواند آن را احساس کنید. امیدوارم ما با استفاده از این به عنوان یک سنگ پله و ادامه خواهد داد.”

Rodrigues چگونه پنگوئن’ بازی های برگزار شده:

“ما واقعا خوب است. هنگامی که ما اجازه دهید در اهداف و یا زمانی که آنها به ثمر رساند ما تا به حال یک جهش بزرگ به عقب است. آنها واقعا نمی هر گونه فشار پایدار. آنها نوع یک انجام می شود و یا آنها می خواهم که یک تغییر و واقعا رول آنها را بیش از. من فکر کردم ما یک کار خوب شامل آنها نمی دهد آنها را بیش از حد بسیاری از درجه یک شانس.

سالیوان در Letang مجازات:

“کریس و من تا به حال یک گفتگو. اما ما احتمالا خواهد شد.”

سالیوان در شولتز’ اولین هدف از نوامبر:

“شماره یک, این یک هدف بزرگ برای ما است. اما آن را خوب است برای جاستین بیش از حد. او یک پسر ما تکیه بر ادبانه. او قادر به ایجاد. و او می داند که. جاستین را دوست دارند به ثمر رساند اهداف بیشتر برای ما در این سال و یا به ما کمک کرد که در ظرفیت. به عنوان من به او گفت: در تعدادی از موارد شما همیشه نمی توانید کنترل کنید که آیا یا نه جن می رود در net. شما فقط سعی کنید به تمرکز بر روی بازی راه حق و روند.”

زنگ در شولتز هدف:

“که عالی بود. او یک پسر است که چنین بخشی از این تیم است. به نمره یک هدف بزرگ می خواهم که به خصوص خوب نوار پایین ادم احمق بود که خوب بود.”

مارینو پرسیده شد که چگونه آنها حمل این موفقیت را به بازی خود را در برابر این کت آبی روز پنج شنبه:

“شروع بازی هستند. امروز همه نوع از زخم روی نیمکت شروع به بازی. که بزرگ برای یک تیم به رفتن و ساخت برخی از اعتماد به نفس حق دور. اگر ما همچنان که ما خواهید بود بسیار خوب.”

موری پرسید: tongue-in-cheek اگر او تا به حال یک شرطبندی در بازی با بلک وود یک دوست و همکار بومی of Thunder Bay, Ont.:

“نه ، آن را فقط خوب او را ببیند. او بازی خوبی است. او یک بچه خوب. ما می دانیم هر یک از دیگر بسیار خوب است. ما در اسلواکی (در IIHF قهرمانی جهان مسابقات) با هم سال گذشته است. آن را فقط سرد به دو بچه از همان زادگاه کوچک بازی در برابر یکدیگر. همیشه یک لحظه سرگرم کننده وقتی که اتفاق می افتد.”

بصری زبان

خلاصه بازی.

رویداد خلاصه.

• نکات برجسته:

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de