4 دقیقه پیش

مشاهدات از پنگوئن’ 5-2 برنده شدن در مقابل افرا برگها:

چیزهایی اول اول, Evgeni Malkin بود خیلی دیر ابتدا برای این بازی پس از او بیمار در اواخر بعد از ظهر. او شرکت کردند به طور خلاصه در warmups بود اما در نهایت بیمار به مراتب بیش از حد به شرکت در این بازی.

در جای خود به عنوان شماره 2 مرکز Jared McCann, خود جایگزین در جناح چپ که خط Dominik Kahun بازگشت به ترکیب پس از از دست رفته قبلی هشت بازی به دلیل ضربه مغزی.

McCann نیز پر Malkin در بالا قدرت-بازی بازی های واحد.

به عنوان دور به عنوان جایگزین Malkin در صف, اگر چنین مفهوم است که واقعا ممکن است, تازه کار جلو آنتونی Angello بازی های برگزار شده پس از سالم بودن ابتدا برای سه بازی.

مطمئن شوید به اندازه کافی McCann و Angello راههایی برای کمک به این جرم در چه بود کامل و شتم افرا برگها.

اشتباه نکنید سیدنی کرازبی انجام بسیاری از حمل و نقل در این یکی. اما او تا به حال بسیار کمی از کمک.

آن را حتی فراتر می رود که اهداف به ثمر رساند.

• ژاک استون-ریس شده است یک جزء کلیدی برای پنگوئن’ محکم خط سوم و مجازات کشتن. او پایین می رود و با یک آسیب در روز یکشنبه و در مراحل پاتریک Hornqvist خشن و جست و خیز 20-goal scorer که متناسب با آن خط هویت است.

• برایان Dumoulin سیاهههای مربوط به 20-plus دقیقه یک بازی معمولا در برابر مخالفان را بالا هدایت می کند. او شده است از اواخر ماه نوامبر. جای خود را در ترکیب تا حد زیادی پر شده توسط چاد Ruhwedel یک بازیکن که نمی تواند باقی بماند در ترکیب با برخی از فاسد Buffalo Sabres تیم است. اما با پنگوئن ها او را بی سر و صدا سازگار مدافع که باعث می شود امن نقش به ندرت با اشتباهات.

• مت موری برخی از سکسکه در ماه نوامبر و جایگزین است برای یک رشته خاص توسط تریستان جری. در روند انجام پتانسیل جری توسعه یافته به یک ستاره.

در بسیاری از راه های, این بازی یک نمایش بزرگ از پنگوئن ها’ فصل است. با وجود بسیاری از آسیب ها و غیبت آنها فقط نگه داشتن دوشاخه همراه است.

در مقابل Maple Leafs برخی از قابل توجه غیبت در خط آبی در مورگان Rielly و همچنین کودی Ceci و آنها را تقریبا فلج در برابر پنگوئن’ حمله تهاجمی به علت عدم عمق.

“فقط بچه مختلف در پله تا” کرازبی گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی این تیم شده است بنابراین مصمم طریق مختلف آفات. “بچه ها که پرتاب شده است به بزرگتر نقش ها و فرصت های آنها ساخته شده ایم که بسیاری از آنها. آن را متفاوت بوده است اما همه از طریق ترکیب همه را در بر داشت یک راه برای کمک.”

چه اتفاقی افتاد

قدرت-بازی بازی های هدف را باز کرد به ثمر رساند 11:41 به قوانین و مقررات. حل و فصل یک جن در سمت چپ نقطه پنگوئن defenseman کریس Letang کلوخ یک backhanded تصویب به کرازبی در دایره سمت چپ. چرخش به سمت چپ خود کرازبی جامعی صلیب-یخ تصویب در مقابل چین به جلو Bryan روست که برداشته wrister گذشته دستکش goaltender Frederik اندرسن برای 23rd, هدف از این فصل و برای اولین بار در شش بازی. کرازبی و Letang جمع آوری کمک.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آنها ساخته شده آن را 2-0 بازی در 17:03 اولین دوره است. از سمت چپ نقطه پنگوئن defenseman مارکوس Pettersson جامعی یک فورهند پاس به جلو سام Lafferty بالا سمت راست دایره. مصرف لحظه ای اجازه می دهد تا یک صفحه برای توسعه Lafferty منتشر wrister. Angello کاشته شد بالاتر از رنگ آبی و منحرف شات را از طریق اندرسن پنج سوراخ برای اولین بار خود را هدف شغلی.

Lafferty, گاهی اوقات یک linemate از Angello با Wilkes-Barre/اسکرانتون پنگوئن اساسا پنجه او در جشن. کمک رفت و به Lafferty و Pettersson.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پنگوئن ساخته شده آن را 3-0 2:52 به دوره دوم با قدرت دوم-بازی بازی های نمره. کنترل یک جن در بالا سمت راست دایره زنگ اخراج کردن یک صلیب-یخ تصویب پایین در سمت چپ دایره برای کرازبی. پنگوئن’ کاپیتان تضعیف یک پاس در سراسر مقابل چین به جلو Jason Zucker که زدم یک تایمر است که fluttered به قفس گذشته اندرسن دستکش برای 17th هدف از این فصل و سوم در چهار بازی پس از پیوستن به پنگوئن در فوریه. 10. کرازبی و زنگ ثبت شده کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آنها متصل به دیگری قدرت-بازی بازی هدف در 7:11 دوم. پس از کرازبی به دست آورد توهین آمیز منطقه McCann تغذیه کراس یخ عبور از سمت چپ نقطه به جلو پاتریک Hornqvist خطی تا جناح راست. با نزدیک شدن به قفس Hornqvist تغذیه فورهند تصویب به چپ چین برای کرازبی به پت به قفس برای 12th خود را هدف. Hornqvist و McCann مشبک کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

پس از Maple Leafs’ تلاش های ناموفق برای سرمایه گذاری در پنج بر سه قدرت-بازی بازی فرصت به طول انجامید که قوی 1:19, اندرسن misplayed جن پشت سر خود را قفس تبدیل آن به یک forechecking زنگ است که برخورد آن به یک انتهایی کرازبی. حلق آویز بر روی جن و نقشه کشی اندرسن از چین کرازبی نوسان به چپ از قفس و تغذیه آن را به عقب به روست. از سمت راست قفس زنگ شنود گذاشته تصویب به اسلات برای جلو عروسکی Blueger که مشبک او نهم هدف در 12:35 علامت دوم. زنگ و کرازبی تا به حال کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

تورنتو در نهایت در رتبه بندی در ساعت 16:35 از دوم. کنترل یک جن در نیمه سمت راست دیوار افرا برگها رو به جلو ویلیام Nylander تغذیه کراس یخ تصویب به wheelhouse از جلو Auston متی فقط بالا سمت راست faceoff نقطه. متی uncorked یک تاول یک تایمر که منفجر گذشته جری دستکش در کنار خود 43 هدف است. کمک رفت و به Nylander و defenseman جیک Muzzin.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آن را تبدیل به یک 5-2 مسابقه تنها در 86 ثانیه بعد. کنترل یک جن پایین در سمت راست دایره افرا برگها رو به جلو Jason Spezza سوار یک جزئی slapper نسبت به چین. Maple Leafs به جلو Kyle کلیفورد بود مبارزه با پنگوئن defenseman جک جانسون در آبی رنگ و هدایت جن با او درست اسکیت بازی گذشته جری پای راست خود را برای هدف هفتم. Spezza و defenseman مارتین Marincin تا به حال کمک می کند.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو NHL)

آمار زبان

• افرا برگها led در عکس 36-24.

• شکر و Maple Leafs defenseman تایسون باری هر led بازی با شش عکس.

• Letang led بازی با 25:32 یخ زمان در 28 شیفت.

• باری به رهبری Maple Leafs 22:08 یخ زمان در 28 شیفت.

• افرا برگها به حال 32-25 سرب در faceoffs (56 درصد).

• ماتیوز 13 بود برای 18 (68 درصد).

• کرازبی بود 14 تا 24 (58 درصد).

• Muzzin سابق پنگوئن چشم انداز led بازی با سه عکس های مسدود شده.

• هیچ یک از پنگوئن ها تا به حال بیش از یک مسدود میکنه.

در طول تاریخ زبان

• Angello که همچنین مشبک اول خود را حرفه ای نقطه شد 531st بازیکن به نمره یک فصل به طور منظم هدف برای پنگوئن.

• McCann به نظر می رسد در 300 بازی حرفه ای.

• حتی در یک کج شکست Spezza در بر داشت یک راه برای به دست آوردن او واجب نقطه مقابل پنگوئن. او در حال حاضر 52 امتیاز (19 اهداف 33 کمک) در 47 بازی های حرفه ای در برابر پنگوئن.

به طور تصادفی به زبان

• پنگوئن رو کاملا تلاش از جلو براندون Tanev, Blueger, Lafferty جانسون و از همه مهمتر جری در آن پنج بر سه. اگر Maple Leafs یک هدف دارد و آن را 4-1 بازی و آنها به طور بالقوه باید حرکت به دریافت گل دوم. در عوض آنها تبدیل دور توسط پنگوئن ها که پایین انتهای دیگر قرار داده و بازی را با Blueger هدف.

• به اندازه کافی جالب توجه افرا برگها استفاده می شود و پنج به جلو در که پنج در سه رشته: Nylander, توارث, Zach هایمن میچ Marner

• کرازبی صحبت کرد در روزهای اخیر در مورد اسکیت “گرفتن وجود دارد” از نظر بهبود خود را از هسته اصلی آسیب عضلانی که در کنار او دو به علاوه ماه. اگر او هنوز هم “گرفتن وجود دارد,” او برای رفتن به بسیار ترسناک به مخالفان در هر جایی که “وجود” است. خود اسکیت مسلما قابل توجه ترین بخش از بازی بسیار عالی در روز سه شنبه.

• جری برگزار شد و خدمت خود را در “رقابت” با موری. او بسیار محکم و آیا بیش از اندازه کافی به اجازه دهید تیم خود را برنده شوید.

-Kahun نگاه خوب در بازگشت او به ترکیب است. او نبود قابل توجه در خوب یا بد ، فقط نوع وجود دارد. او وارد 14:47 یخ زمان بر 20 شیفت و ثبت یک شات در یک تلاش. او همچنین 2 3 (33 درصد) در faceoffs.

• Letang تمدید یک نمره خط به شش بازی.

• Pettersson تمدید یک نمره خط به سه بازی.

• Blueger تمدید یک نمره خط به سه بازی به عنوان به خوبی.

• Zucker دارای چهار امتیاز (سه گل و یک کمک) در چهار بازی ها با پنگوئن.

• پنگوئن’ قدرت بازی 3 به 3 و گل در پنج بازی متوالی.

• برعکس با استون-ریس کنار مجازات کشتن رفت و 3 به 3 به عنوان به خوبی.

• پنگوئن defenseman جاستین شولتز نیست دقیقا روشن آن را پس از بازگشت از مصدومیت زانو که در کنار او برای بسیاری از دسامبر و ژانویه. او رفته هشت بازی بدون نقطه پس دوباره صف. اگر شما قبل از این آسیب او نیست ثبت یک نقطه در 18 بازی که قدمت آن به نوامبر. 12.

• پنگوئن (80 امتیاز) نقل مکان کرد و جلوتر از بیکار واشنگتن پایتخت (79 امتیاز) برای کسب مقام اول در شهرهای بزرگ را بدست آورد.

علنا صحبت کردن

• پنگوئن مربی مایک سالیوان در کرسبی:

“من فکر می کنم این زمان مورد علاقه از سال ، او تمایل به بازی بهترین زمانی که ریسک بالا دریافت کنید. او با بهره گیری از این گروه از بازیکنان و این تیم در این سال است. او واقعا خوب بود امشب. او واقعا خوب است پس او را دوباره از (All-Star) شکستن در ذهن من است. او است که توانایی برای تغییر نتایج بازی ها با نفوذ خود در این بازی است. امشب یک نمونه از آن است. او خیلی خوب در هر دو طرف از جن. … او فقط یک وجدان بازیکن. او کامل ترین بازیکن در بازی. او پس از انفجاری ادبانه اما او خیلی با وجدان دفاعی بیش از حد. آن من جای تعجب نیست که او افزایش بازی خود را راه او می کند در این زمان از سال است.”

• سالیوان در کرسبی و تاثیر آن بر قدرت بازی:

“او بزرگ از جمله غرایز و او می سازد و پخش می کند. او یکی از آن دسته از بچه ها که فقط بینایی او می توانید بازی و یا پیش بینی بازی دو یا سه پاس در پیشبرد. ما همیشه بحث به عنوان یک کادر مربیگری که Sid نقش شطرنج در زمانی که برخی از بچه های دیگر بازی چکرز. این نوع از بازیکن است که او. او مانند یک smart player و او را این چنین دید. او می تواند به ایجاد جرم راه های مختلف او را خطرناک خاموش عجله او محافظت جن به خوبی. و برخی از آن عبور می کند که او ساخته شده امشب آنها فقط نشانه ای از آن است. که فقط یک بازیکن بزرگ است که می بیند یخ در ساخت بزرگ بازی می کند.”

• زنگ بود و خواست اگر او احساس هر وزن در قفسه سینه خود را پس از رفتن را از شش بازی بدون نقطه:

“نه. این که چگونه هاکی می رود گاهی اوقات. گاهی اوقات شما می توانید شانس و همه چیز کار نمی کند برای شما. پس از آن دیگر شب مثل امشب به نظر می رسد مانند هر فرصتی می رود.”

• سالیوان در Angello:

گفت: “من به آنتونی Angello روی نیمکت درست پس از سرود ملی گاهی اوقات زمانی که شما یک تماس را به بیرون از اغل گاو یا حشم مانند او به من گفت:” گاهی اوقات شما بازی بهترین بازی های خود را.’ سپس مطمئن شوید که به اندازه کافی او می رود و نمره هدف. ما هیجان زده برای آنتونی که او نمرات خود را برای اولین بار NHL هدف است.”

• Angello در برگشت به صف:

“یکی از چیزهایی که پدرم به من آموخت که در حال رشد بود تا سخت تر کار شما را خوشبخت می کنید. من مشغول به کار واقعا سخت به در صف. سپس هنگامی که شما دریافت کنید که ناشناخته گزاف گویی که در آن شما در صف سپس شما خوب گزاف گویی کردن چوب خود را برای آن به در. بنابراین من فقط می خواهم به نگه داشتن سر من پایین و نگه داشتن کار سخت است.”

• زنگ در Malkin:

“من او را به اعتبار. او رفتن را امتحان کنید و دل و روده آن را بیرون اما او احساس نمی کند به اندازه کافی بزرگ برای رفتن. ما تا به حال برخی از بچه ها گام به گام در اینجا هم بزرگ است.”

• Maple Leafs مربی شلدون Keefe در تفاوت بین تیم او و پنگوئن:

“شما دیدن تفاوت بین تیم خوب است برخی از روز و نه چندان خوب دیگران و یک تیم خوب است در همه زمان ها هیچ مهم نیست که چه کسانی در صف. سپس شما می بینید که در بازی امشب تفاوت بین آنها و ما. آنها فقط کار می کنند. هنگامی که شما انجام این کار, ماهر, بازیکنان آنها جن خیلی بیشتر و چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

• Keefe شد بلانت در ارزیابی اندرسن:

“فرد است که بخشی از تیم ما و او را به مرد دیگری است که نیاز به بهتر است. من فکر کردم خود goaltender بهتر از ماست امروز. (جری کرده است) بوده است نخبگان دروازه بان برای تیم خود را تمام فصل طولانی برای آنها. نوع ستون فقرات خود را ، ما نیاز به فرد بود که برای ما به عنوان به خوبی. اما من قرار نیست این بر او امشب در همه.”

بصری زبان

–خلاصه بازی.

–رویداد خلاصه.

-نکات برجسته:

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im