خالی افکار: پنگوئن 7 سناتور 3

10 دقیقه پیش

مشاهدات از پنگوئن’ 7-3 پیروزی در برابر سناتورها:

پنگوئن چیزی است که آنها تا به حال انجام نشده است و در شش بازی.

برنده می شود ؟ خوب آره … duh. آنها جامعی در شش بازی از دست دادن خط.

اما ما به طور خاص صحبت کردن در مورد گرفتن اولین سرب در یک بازی برای اولین بار در شش بازی.

در طول آن رنجور شش بازی کشش آنها تعقیب مخالفان بسیاری از کسانی که در مسابقات.

به طور دقیق آنها انتهایی برای 250:40 از امکان 360 دقیقه طول آن شش بازی.

که بسیاری.

در مقابل آنها تا به حال تمام 6:03 زمان در شود که در طول شش بازی کشش. که در آمد که وحشی 5-3 جاده ها از دست دادن را به پایتخت سوریه ، 23.

روز سه شنبه آنها بسیار led تمام بازی های آنها به هدف اول 48 ثانیه به مقررات و هرگز به عقب نگاه کرد.

اهمیت گرفتن اولین سرب و خیلی زود از دست داده بود در بازیکنان است.

“این اتفاق افتاده است بسیار به تازگی” رو به جلو Bryan زنگ پکتیا میباشد. “توانایی خارج شدن سرب به خصوص در خانه طرفداران کردم پشت سر ما. عالی بود. ما فقط از نوع سوار حرکت کرد.

“هنگامی که ما به یک 1-0 شود (اولیه) در این بازی که یک بیت از یک تغییر از اخیر کشش. این نوع از رشد برخی از اعتماد به نفس در سراسر گروه ما و ما فقط از نوع تلاش برای ایجاد کردن آن است.”

چه اتفاقی افتاد

پنگوئن ها در زمان رهبری تنها 48 ثانیه به قوانین و مقررات. پنگوئن رو به جلو Jason Zucker تعقیب کردن یک شل جن در امان گوشه سمت چپ پشت سرگذاشته سناتورها به جلو آرتم Anisimov و سمت چپ یک قطره عبور برای پنگوئن به جلو اوگنی Malkin. از نیمی از دیوار Malkin تضعیف یک backhanded تصویب به نقطه سمت راست برای مارینو که برای لحظه ای تردید به اجازه می دهد یک صفحه نمایش به منظور توسعه. به عنوان زنگ و سناتور defenseman مایک رایلی مبارزه در مقابل goaltender کریگ اندرسون مارینو برداشته wrister که میره گذشته اندرسون blocker در سمت دور. کمک رفت و به Malkin و Zucker.

آنها دو برابر سرب تنها 51 ثانیه بعد. پس از پنگوئن defenseman کریس Letang دوخته جن در نقطه سمت راست پنگوئن به جلو کونور Sheary ادعا کرد که آن را در بالا سمت راست دایره و تغذیه آن را به Dumoulin در امتداد دیوار سمت راست. Dumoulin توزیع آن به Sheary در حال حرکت از طریق دایره سمت چپ. پایین رفتن در دایره Sheary قصد عبور به بالای چین برای linemate سیدنی کرازبی اما از دست رفته خوانده شده را علامت. این سیار تصویب شد و سپس به شنود گذاشته باشند قفس توسط Reilly. Sheary اعتبار شد با 10 هدف از این فصل و برای اولین بار پس دوباره پیوستن به پنگوئن از طریق تجارت در فوریه. 24. Dumoulin و Letang مشبک کمک می کند.

اتاوا رو در رتبه بندی در 16:24 دوره اول. رفتن به عمق پنگوئن’ گوشه سمت چپ سناتور به جلو Jayce Hawrlyuk منتظر پنگوئن defenseman جاستین شولتز به اسلاید در یک بلوک تلاش پس از آن تغذیه یک پاس به Reilly بالا سمت راست دایره. رایلی پمپ wrister که clinked کردن پست سمت چپ و منعکس کردن از goaltender مت موری سر و آبی رنگ. Hawrlyuk واقع ارتجاعی و جاروب به قفس با یک فورهند ضربه به گل دوم خود را. ریلی و رو به جلو کالین سفید تا به حال کمک می کند.

پنگوئن ترمیم دو هدف سرب 3-1 با قدرت-بازی بازی های نمره در 19:15 از اول. برنده شدن یک جن نبرد در امان حق, دایره, Malkin تغذیه ساده فورهند تصویب به بالا اسلات برای زنگ. در حال انتظار برای یک تیراندازی لین به توسعه زنگ منتشر wrister که ضرب و شتم اندرسون blocker. پنگوئن رو به جلو پاتریک Hornqvist کاشته شد بالاتر از چین در یک صفحه نمایش. Malkin و کرازبی ثبت شده کمک می کند.

یک هدف توسط کرازبی در 17:21 از دوره دوم آن ساخته شده 4-1 مسابقه. از پشت سناتور’ خالص Sheary تغذیه یک پاس به گوشه سمت راست برای Zucker که اصلاح جن پس از رایلی را شکست پاس. با وجود اینکه راندند به یخ توسط رایلی, Zucker قادر به مقابله با یک پاس به کرازبی در امتداد تخته. Faking slapper سپس حرکت کمی به سمت راست دایره کرازبی پاره پاره wrister که میره گذشته یک صفحه نمایش توسط Sheary و فراتر از دسترس اندرسون راست پا در سمت دور خود 14th هدف است. Zucker اعتبار شد با تنهاست کمک کند.

تنها 36 ثانیه به دوره سوم پنگوئن زده دوباره. سناتور defenseman توماس Chabot سعی کردم به اسکیت بازی کردن جن از منطقه بود اما hounded توسط کرازبی Sheary و شکر را به یک گردش مالی فقط در خارج از اتاوا آبی خط. Zucker ادعا جن و تغذیه آن را به کرازبی در جناح راست. از بالا سمت راست دایره کرازبی تضعیف آن به Sheary فقط در داخل دایره سمت چپ. Sheary یک لمس آن را به Zucker بالاتر از چین. Zucker را تغییر مسیر تلاش تکذیب شد توسط اندرسون اما Zucker گیر با بازی و برداشته ارتجاعی بیش اندرسون چپ اسکیت خود را برای 20th هدف است. Sheary و کرازبی مشبک کمک می کند.

سناتور کردم پشت در رتبه بندی در 1:09 سوم. کردن یک چرخه از پنگوئن’ گوشه سمت راست سفید backhanded یک پاس به سناتور defenseman نیکیتا Zaitsev در نقطه سمت راست. Zaitsev chucked یک wrister به سمت قفس. سناتور جلو بردی Tkachuk شد راندند به یخ در دایره سمت چپ توسط پنگوئن defenseman مارکوس Petterson اما موفق به re-direct جن گذشته موری چپ اسکیت برای 19 خود را هدف. کمک رفت و به Zaitsev و سفید.

سابق ایری سمور به جلو کانر قهوه ای ساخته شده آن را یک 5-3 بازی در 11:27 سوم با 15 هدف است. پس از Chabot به دست آورد توهین آمیز در منطقه در جناح چپ او توزیع یک پاس به قهوه ای است. حمل جن به بالا به سمت چپ دایره قهوه ای کشیده جن بد عمیق و سپس پاره پاره wrister گذشته موری دستکش دست در سمت دور. مارینو سعی در بهم زدن چک جن ظاهر شده و نوک آن کمی قهوه ای بر انتشار. Chabot مشبک تنها کمک کند.

پنگوئن امن پیروزی در 13:29 سوم. از بالا اسلات Malkin تضعیف یک پاس به بالای چین برای جلو پاتریک Marleau. Zaitsev موفق به نوار Marleau از جن با یک چوب بزنید اما اندرسون هنوز هم مجبور شد به پا زدن آن را با یک راست اسکیت ذخیره کنید. زنگ شروع به پریدن کرد در واکنش حوصلگی و با یک فورهند ضربه. کمک به ثبت رسیده Marleau و Malkin.

زنگ کامل کلاه ترفند در 17:10 از سوم. پس از زنگ تحت فشار قهوه ای به یک گردش مالی در اتاوا خط آبی Malkin ادعا جن در بالا اسلات نوسان به سمت چپ دایره و تضعیف صاف تصویب به زنگ در سمت راست دایره. از نقطه زنگ جامعی wrister از طریق اندرسون پنج سوراخ. تنها کمک به رفت و به Malkin.

آمار زبان

• پنگوئن کنترل عکس 35-26.

• کرازبی رهبری این بازی با شش عکس.

• Tkachuk به رهبری سناتور با پنج عکس.

• سابق پنگوئن defenseman ران Hainsey رهبری این بازی با 24:45 از یخ زمان بر 27 شیفت.

• Letang بود درست پشت سر او با 24:43 یخ زمان در 32 شیفت.

• این سناتور کنترل faceoffs, 41-33 (55 درصد).

• سفید بود 11 15 (73 درصد).

• کرازبی بود 16 28 (57 درصد).

• Pettersson led بازی با چهار مسدود و عکس.

• به جلو کریس Tierney به رهبری سناتور با سه عکس های مسدود شده.

در طول تاریخ زبان

• زنگ را کلاه فوت و فن سوم خود را حرفه ای و پنگوئن برای اولین بار در این فصل است.

• این پنگوئن’ آخرین hat trick علیه سناتور ثبت شد زنگ. او دو گل در اندرسون و یکی خالی خالص در 8-5 خانه پیروزی, Dec. 5, 2016.

• زنگ (167 امتیاز) پیشی گرفته و به جلو فیل Bourque (164) برای 54 محل در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

• Sheary (95 امتیاز) پیشی گرفته defenseman پل باکستر (94) رو به جلو خوب بویر (94), defenseman اولف Samuelsson (94) و defenseman باب Woytowich (93) برای جای 96 در حق رای دادن حرفه ای به ثمر رساند لیست.

• Malkin (1,069 امتیاز) پیشی گرفته و به جلو کیت Tkachuk (1,065) برای 66 محل در NHL حرفه ای به ثمر رساند لیست.

• کرازبی در دوم کمک در این بازی بود 800th حرفه ای خود را.

• این پنگوئن ها 11-0-1 در 12 بازی گذشته خود در برابر سناتورهای.

-پنگوئن منجر NHL با هفت بازی که در آن آنها را به ثمر رساند هفت گل یا بیشتر در این فصل است.

• Sheary را هدف اول خود را برای پنگوئن ها در 698 روز. آخرین هدف با حق رای در آمد یک 5-4 جاده اضافه کاری پیروزی در برابر Columbus Blue Jackets در آوریل 5, 2016.

• Marleau را کمک به او را با پنگوئن.

• این پنگوئن ها گذشته هفت بازی از دست دادن رگه قرار گرفت 2005-06 کمپین بین Jan. 26 Feb. 8. که کرازبی در rookie فصل و فصل گذشته حق رای دادن موفق به رسیدن به پلی آف.

به طور تصادفی به زبان

• Dumoulin و مارینو هر یک از بازگشت به ترکیب پس از زمان از دست رفته به علت صدمات.

• Dumoulin (چپ مچ پا) به نظر می رسد در اولین بازی پس Nov. 30. او وارد 19:52 یخ زمان در 29 تغییرات به حال یکی کمک دو پنالتی دقیقه و دو مسدود شده عکس.

• اگر وجود دارد هر گونه مسائل با این اسکیت با توجه به این اخراج آنها نبودند آشکار به چشم.

• مارینو (صورت) برای اولین بار پس از فوریه. 6. او وارد 20:55 از یخ زمان در 31 شیفت به حال یک هدف, یک شات در دو تلاش و مسدود میکنه.

• Zucker در حال حاضر 10 امتیاز (شش گل و چهار پاس گل) در 11 بازی با پنگوئن.

• موری ساخته شده 23 صرفه جویی در پیروزی.

• پنگوئن به جلو براندون Tanev خراشیده شد به دلیل بیماری. که باعث به یاد بیاورید از تازه کار به جلو آنتونی Angello از Wilkes-Barre/اسکرانتون. Angello skated در یک چهارم خط با سام Lafferty و اوان Rodrigues.

خط سوم بود به جلو عروسکی Blueger جارد مک کین و پاتریک Hornqvist.

• این پنگوئن ها’ بازی قدرت را به دست آورد برخی از کشش در بازی قدرت با رفتن 1 به 5. آنها همچنین 4 برای 4 در مجازات کشتن.

• Anisimov چپ بازی تنها پس از 32 ثانیه از زمان یخ. در 1:03 اولین دوره linemate بابی Ryan بررسی Malkin بر روی Anisimov پس از او در پنگوئن’ گوشه سمت راست. بسیاری از Malkin وزن کاهش یافت و به Anisimov ، او قادر به اسکیت بازی کردن و تحت قدرت خود را دارد اما نمی گرداند. هیچ به روز رسانی در مورد وضعیت خود را.

علنا صحبت کردن

• مارینو در پنگوئن شکستن خود را از دست دادن رنگ اثر خط:

“هر تیم می رود از طریق این. ما اتفاق می افتد از طریق آن در حال حاضر. تیم های دیگر از طریق آن در اوایل فصل وسط فصل. وجود دارد بسیاری از بازیکنان کهنه در این تیم است که به آرامش است. ما حق بچه ها در اتاق به انجام آنچه ما می خواهیم. تا زمانی که ما چوب به بازی ما خواهیم بود.”

• زنگ در بازگشت از Dumoulin و مارینو:

“آنها عالی بودند. آنها بدیهی است که به معنی بسیار به این تیم است. آنها حرکت جن تا سریع آنها بزرگ اسکیت بازان آنها بازی در برابر حریف است. ترکیبی از همه از این نوع ما کمک می کند تا بازی در این عملیات منطقه بیشتر می دهد و ما جن بیشتر است.”

• مربی مایک سالیوان در Dumoulin و مارینو:

“آنها چنین بازیکنان خوبی در هر دو طرف از جن. آنها در دفاع به خوبی. آنها جن آماده در برک آوت. آنها بسیاری از پیچیدگی های خاص خود را به بازی است که به ما کمک کنید ما از ما پایان تمیز کردن با جن. آنها فقط هر دو واقعی بازیکنان خوب. آنها کمک به ما در ایجاد تعادل در سراسر جفت. آنها کمک به ما مجازات کشتن. وجود دارد بسیاری از جنبه های بازی است که آنها به ما کمک کند. آن را فقط باعث می شود ما یک تیم بهتر زمانی که آنها در صف.”

• سالیوان است حفر Zucker بازی:

“او واقعی بود خوب امشب. او خوب بوده است به تازگی. او فقط گرفتن راحت تر با چگونه ما در حال تلاش برای بازی. او تا به درک بهتری از چگونگی استفاده و اهرم سرعت خود را. او نشان داده توانایی را به پایان برساند. او می تواند نمره. او تا به حال برخی از کیفیت واقعی شانس. … او شروع به گرفتن برخی از شیمی با سید. کونور Sheary واقعا کمک وجود دارد با سرعت خود را. او در pucks. و من فکر می کنم (Zucker است) شده است در pucks به عنوان به خوبی. به عنوان یک نتیجه, آنها تا به حال جن در این عملیات منطقه یک کل خیلی بیشتر. و این که کسانی که بچه ها رشد. او راحت تر با ما به طور کلی بازی و همچنین چگونه او نیاز به بازی در آن را به منظور کمک به ما در بازی.”

• سالیوان ستایش کرازبی در بازی پس از کرازبی پاره پاره خود را زیر بازی شنبه را 5-0 دست دادن به کوسه ها:

“عملکرد او فوق العاده بود. هر بار یک کاپیتان و یک بازیکن از سید ‘ کالیبر طول می کشد مالکیت خواهم که آن را الهام بخش بقیه گروه برای بازی با او. آنها می خواهند به بازی برای هر یک از دیگر. من تمام رهبران ما اعتباری امشب. همه آنها پا است. (Malkin) تا به حال قوی شب (Letang) تا به حال قوی شب و بدیهی است که سید تا به حال یک بازی بزرگ به عنوان به خوبی. ما رهبری گروه واقعا پا است. این نوع از پاسخ بازی است که ما به دنبال آن بودند.

بصری زبان

خلاصه بازی.

رویداد خلاصه.

• نکات برجسته:

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>