6 دقیقه پیش

جیم ملوان است تنها یکی از بسیاری از کارآفرینان zeroing در — و پر کردن — خاص بازار تو رفتگی در دیوار در منطقه است.

او همچنین در میان کسانی انتخاب برای باز کردن در مرکز شهر و ولسوالی های کسب و کار گاهی اوقات پر کردن خالی در غیر این صورت ساختمان.

پس زودتر راه اندازی یک کافی شاپ در لاک هیون و اخیر حرفه ای به عنوان یک نویسنده فنی ملوان احساس تقلا برای باز کردن کسب و کار خود را نزدیک به خانه.

او و همسرش امیلی برای اولین بار نقل مکان کرد به Belle Vernon, تبدیل یک گاراژ به یک roastery و فروش قهوه در نمایشگاه ها و جشنواره ها. سپس او در زمان خود قهوه سبد خرید به سازندگان مارت در غرب Overton روستا در شرق Huntingdon.

“پذیرش واقعا خوب بود و من از دست رفته خانه. من فکر کردم “من شرط می بندم یک کافی شاپ را به خوبی انجام دهید در اینجا’ ” در سکتدل مادری می گوید.

خانواده اش به زودی نقل مکان به یک خانه در سکتدل و او شروع به بازسازی پیتسبورگ خیابان نمای قبلا مسکن مجموعه توسط مارتی.

“شما همیشه عصبی آوردن چیزی مانند هنر و صنعت قهوه به یک شهر کوچک” او می گوید.

“ما فکر کردم ما می رویم به آن را در معرض خطر یا نه؟’ من فکر کردم آن را ارزشمند بود. ساختمان زرق و برق دار است. اگر آن را خالی نشسته است که می توانست خیلی غم انگیز است. ساختمان سزاوار به چیزی در آن” ملوان می گوید.

او ابتدا زندگی Roastery و کافه on Dec. 26.

یک محل برای باز کردن

“من می خواستم یک محل برای افرادی که به اویختن. من به یاد داشته باشید آنچه در آن بود به 16 در این شهر” ملوان می گوید.

او ارائه می دهد یک فضای گرم و نرم برای مشتریان برای لذت بردن از کافه سبک مواد غذایی و محصولات پخته شده است. آن را به کمک به او را به دست آوردن زمین در مرکز شهر.

“جامعه پاسخ فوق العاده بوده است,” سیمن می گوید.

مانند بسیاری از اپراتورهای کسب و کار او با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتریان و به دست آوردن بازخورد. او افزایش سرعت خود را ساعت پس از عمل و باز شب برای رویدادهای خاص و خصوصی.

“ما اینجا هستیم و ما جدید است. آن را یک ماده از پیدا کردن آنچه که تجدید نظر به مردم” ملوان می گوید.

همچنین مایل به آموزش دیگران او هنردوستان توصیه به خرید خود را به چرخ. قهوه در یک ظرف است که در حال حاضر کهنه او می گوید.

قدیمی چه جدید است

Jan Smartnick و خواهر او بسیاری را صرف تولد یا جشن های دیگر چک کردن کمی مغازه ها و رستوران ها در نزدیکی خود گرینزبورگ صفحه اصلی.

اچ تعمید او “Janford” پس از دهه 1970 تلویزیون نشان می دهد “سانفورد و پسر.”

“آنها آشغال جمع” Smartnick می گوید خنده.

چه Smartnick فروش کمتر آشغال و بیشتر جمع اقلام در Janford و پسر Emporium در عقب VFW ساختمان 418 W. Main St., Mt. دلپذیر است.

Smartnick اجاره پایین تر سطح و اجاره فضا به بیش از 50 فروشندگان. او نظارت بر فروش اقلام خود را از جواهرات دست ساز, کیف پول و چوب به لباس پرنعمت, ابزار, اسباب, عتیقه جات و ضبط آلبوم.

مادرش بزرگ شده در استاندارد شفت بخش از Mt. لذت بخش و پدرش مشغول به کار L. E. Smith, شیشه, او می گوید.

او هنوز هم به فروش می رساند ظروف خانواده جمع آوری شده در طول سال.

Smartnick آشنا با جامعه از داشتن قبلا برای یک کسب و کار در این شهر و داشتن یک فروشنده سابق شنبه گنجینه های عمل بالا در VFW.

“من همیشه دوست داشتم رفتن به آن. من یک غرفه و پنج ماه بعد از آن بسته” به Hempfield ساکن می گوید.

او تصمیم گرفت به گام و ادامه کسب و کار باز کردن در سپتامبر سال 2018 است.

“بسیاری از فروشندگان به دنبال من. من عاشق آن تا کنون” Smartnick می گوید.

پاتریشیا ولف از تن. لذت بخش شهرستان است و یکی از این فروشندگان. او در می یابد اقلام برای فروش در مزایده و فروش املاک از جمله از محبوب Westmoreland شیشه ای شرکت ، در اصل تولید شده در جینت.

“شما نمی خواهد باور چگونه بسیاری از مردم می آیند و بپرسید اگر هر گونه وجود دارد (دیگر) فروشگاه عتیقه فروشی در نزدیکی” Smartnick می گوید.

آجر و ملات افزایش بوتیک خرید

رابین Tedesco خریداری خط بوتیک در ایروین سوم خیابان فقط چند سال پیش. در فوریه. 1 او باز در یک مطلب قابل مشاهده جادار نمای در 401 خیابان اصلی صفحه اصلی.

“مرکز شهر ایروین مانند یک جامعه پر جنب و جوش. بیشتر و بیشتر کسب و کار به دنبال به حرکت در. زمانی که من نقل مکان متعدد مردم به من رسیده است در مورد مصرف بیش از (سابق) در فضا,” او می گوید.

خریداران که بازدید از منطقه کسب و کار به گسترش این کلمه Tedesco می گوید.

“پیشنهاد ما چیزهای منحصر به فرد. که واقعا هدف من. کاربران این فرصت را به خرید چیزهایی که آنها نمی توانند در مراکز یا بزرگتر فروشگاه” او می گوید.

علاوه بر این در شهر های کوچک بازرگانان خودش اغلب ارائه یک در یک تعامل Tedesco می گوید: “ما بگویید داستان از محصولات ما حمل و فوق العاده فروشندگان ما داشته باشد.”

رهبران جامعه ارائه تعطیلات و رویدادهای دیگر که Tedesco می گوید: کمک به حمایت از “فوت و مصرف کننده ترافیک است.”

محل جدید خود است نه چندان دور از موجود زنده فیل بوتیک در 300 خیابان اصلی رئیس جمهور/موسس ویکتوریا Piekut افتتاح مکان دوم در ماه اکتبر در 136 S. پنسیلوانیا Ave. در مرکز شهر گرینزبورگ. “بدیهی است که ما هر دو کسب و کار موفق. من فکر می کنم ما به چیزهای مختلف. ممکن است وجود دارد برخی از همپوشانی اما اگر شما انجام آنچه شما انجام دهد به خوبی مردم را خرید در فروشگاه شما” Tedesco می گوید.

پس از عامل آنلاین با گاه به گاه pop-ups برای 18 ماه Piekut می گوید او آماده است تا به سرمایه گذاری در یک محل سکونت دائمی در ایروین وطن.

“پس از یک سال ما در بر داشت نیاز به گسترش اصلی ما نمای و می دانستند که درصد زیادی از مشتریان ما بودند از Greensburg, منطقه,” او می گوید. “ما هیجان زده با پاسخ از گرینزبورگ مشتریان نیز هست و باید مشتریان که از سفر خارج از کشور برای بازدید از هر دو مکان است.”

هفتگی ایمیل مشتری و روزانه چند رسانه های اجتماعی به روز رسانی — همراه با حوادث مانند Galentine روز و “خوب قدیمی از مد افتاده خدمات مشتری” — ساخت و نگه داشتن مشتریان او می گوید:.

“من فکر می کنم در این روز و سن افراد کمی خسته از این مراکز و در حالی که خرید آنلاین راحت است آن را تجربه. ما موفق شده اند به ترکیب و ارائه بهترین از همه کسانی که در جهان” Piekut می گوید.

پس از عامل یک بوتیک برای خارج از خانه و ایجاد فرم آنلاین زیر ملانی نوتال باز یک نمای برای او NUTThouse بوتیک در 2785 Leechburg در جاده لاور بارل در ماه مارس است. فروشگاه قبلا بود به یک لباس رسمی فروشگاه و بعد به یک فروشگاه عرضه.

یک فاصله کوتاه از خانه اش محل خوب برای بچه های سه.

“من متولد و بزرگ شده در اطراف در اینجا. من برداشت این منطقه است. من می دانستم که آن را مورد نیاز, چیزی,” او می گوید.

در حالی که فروشگاههای جعبه بزرگ از بین رفته اند از بسیاری از شهرهای کوچک و مغازه ها نیز توقیف در نزدیکی Pittsburgh Mills بازار, Eva یادداشت ها.

“من مطمئن هستم که چگونه آن را تکامل,” او می گوید.

پس از “فوق العاده شلوغ” سال اول او را به دیده یک “انفجار” در کسب و کار پس از جمعه سیاه.

از راه دور و محلی خریداران می توانید لحن در هر هفته برای او Facebook Live, مد نشان می دهد زمانی که کالا شده است.

“مردم خیلی خوشحال هستند به چیزی محلی دوباره بروید و سعی کنید لباس های دوباره و لمس و احساس آنها” نوتال می گوید.

مریم Pickels یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مریم در 724-836-5401, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su