اپستاین گروه را بازداشت می شود آزمون جدید برای درخواست مقابله

نیویورک — قبل از جفری اپستین زندان خودکشی در سال گذشته دفاع از خود دور در سال 2008 مقابله با دادستان فدرال در فلوریدا بیش از خود را متهم به سوء استفاده جنسی از چندین دختران نوجوان است. وکلای او گفت: آن او را مانع از شارژ بودن با بیشتر جنایات.

می تواند همان است که معامله در حال حاضر کمک به Ghislaine ماکسول اپستاین محرم بازداشت پنج شنبه, فرار از اتهامات او کمک کرد تا فریب حداقل سه دختران به رابط جنسی با او ؟

ماکسول وکلا نیست مشخص شده خود را, استراتژی دفاع, اما او تیم حقوقی موظف است به منظور بالا بردن موضوع در ماه های آینده.

انگلیسی مقتدر دستگیر شد دوشنبه در نیوهمپشایر اتهام که او در عمل به عنوان همکاران از دختران زیر سن قانونی برای اپستاین معمولا تحت پوشش از استخدام آنها برای انجام ماساژ و گاهی اوقات شرکت در سوء استفاده جنسی از نوجوانان است.

اتهامات علیه زن و شوهر تاریخ بازگشت اما اپستاین در حالی که به نظر می رسد به حل و فصل آنها را تحت یک قرارداد با دولت فدرال و دولت دادستان در جنوب فلوریدا است که در آن او التماس کرد گناه را به کمتر از اتهامات عنوان شده علیه دولت و در خدمت 13 ماه در زندان و کار-انتشار برنامه.

پس از میامی هرالد در معرض آورده جدید با توجه به مورد, U. s. دادستان در منهتن آورده اتهامات جدید علیه اپستین در ماه ژوئیه گذشته با این استدلال که در سال 2008 معامله فقط اعمال خاص باراک اوباما در فلوریدا ساخته شده است که توافق — نه همه 94 فدرال دادستان دفاتر در کشور است.

یک کلید برای ماکسول است که توافق نیز به دنبال جلوگیری از اتهامات جنایی از آورده بودن “در برابر هر گونه بالقوه co-توطئه گران از اپستاین.”

توافق لیست چهار زن با نام احتمالا از آنجا که آنها دریافت احضاریه و یا “target نامه” از دولت بیش از اتهامات آنها پرداخت می شود به استخدام دختران برای اپستاین. این توافقنامه را یادداشت آن است که “نه محدود به” تنها آنها را.

ماکسول یکی بود یکی نبود چهار زنان شناسایی شده توسط نام در توافق اما سابق میامی دادستان فدرال دیوید Weinstein گفت: “نه محدود به” عبارت است به اندازه کافی گسترده برای وکلا ادعا آن اعمال به او بیش از حد.

ماکسول وکلا می تواند استدلال می کنند “فقط به خاطر نام او نبود ذکر شده به این معنا نیست او محافظت می شود توافق” Weinstein روز جمعه گفت.

جرالد Lefcourt یک وکیل که مذاکره 2008 توافقنامه گفت: AP سال گذشته که او “هرگز امضا قرارداد و یا آن توصیه می شود مگر اینکه ما معتقد بودند که آن را حل و فصل آنچه در آن گفت: تمام دولت های فدرال و ایالتی مسئولیت کیفری است.”

در ماکسول کیفرخواست از سوی دادستان به نظر می رسد در ساخت یک بیمه نامه — عمدا شارژ خود را با جنایات رخ داده در 1990s مدت زمان کمی قبل از فعالیت با دختران زیر سن قانونی بودند که موضوع اپستین سال 2008 گناه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de