دکتر ER توصیف ممکن است معضلات اخلاقی در اطراف استفاده از هواکش

“اگر ما یک ظرفیت است, غرق, پس از آن چه ؟ ما آماده به حرکت به یک جنگ-زمان تریاژ سیستم؟’

افرادی که درمان بیماران در کانادا در اتاق های اورژانس در حال آماده سازی به صورت برخی از سخت ترین معضلات اخلاقی حرفه خود و آنها شفاعت برای راهنمایی. دکتر آلن دروموند روسای امور عمومی برای کانادا انجمن پزشکان اورژانس و یک دکتر اورژانس در پرت, Ont., می گوید: یکی از مهمترین مسائل این است که استفاده از فن. مطالعات اولیه نشان می دهد که تا 97 درصد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار در هواکش نمی یابند. برخی از این بیماران باقی می ماند بر روی دستگاه برای تا زمانی که سه هفته است.

دکتر دروموند صحبت با Maclean را در 25 مارس سال 2020 است. نظرات خود را به شرح زیر است. آنها ویرایش شده اند و تغلیظ شده برای وضوح.

آن را فقط به ماشین این منابع انسانی به [اجرا] که ماشین آن را لحظه به لحظه و ساعت به ساعت از دستکاری و فشار و حجم. [یک مقاله که اخیرا منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند] نشان می دهد که تعدادی از سیستم امتیاز دهی به مردم کمک کند تصمیم بگیرید که آیا [بیمار] در واقع برای زنده ماندن در این رویداد که اگر [بیمار] است نه نشان دادن هر گونه پاسخ پس از چند روز از ونتيلاتور مدیریت آن خارج شود و به دستگاه تنفس مصنوعی را در اختیار نفر بعدی.

وجود دارد هیچ درمان [برای این بیماری]. شما باید برای حمایت از بدن ارگان سیستم تا زمانی که این ویروس می ریزید و طبیعی مکانیسم بازگشت به تعادل است. همه شما در حال انجام است حمایت از بیمار برای مبارزه با بیماری است. یک دستگاه تنفس مصنوعی است که بخشی از آن—آن را پمپاژ اکسیژن به ریه ها. اما به عنوان ریه ها دریافت سنگین تری با این بیماری که سخت تر می شود. و پس از آن مردم می تواند به توسعه ثانویه سینه و مرگ.

اگر ما یک ظرفیت است, غرق, پس از آن چه ؟ ما آماده به حرکت به یک جنگ-زمان تریاژ سیستم از شما دریافت نمی ونتیلاتور چون شما 85 و شما تا به حال زندگی خود را ؟ یا ونتیلاتور کار نمی کند پس از سه روز, بنابراین ما در حال رفتن به رها کردن همه چیز و حرکت به بعدی فرد ؟ این در حال رفتن به بسیار دشوار بار اخلاقی صحبت می کنم.

مرتبط با: مسابقه برای دریافت تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

همه به دنبال یک امید و همه به دنبال جلوگیری از اجتماعی وحشت, اما من فکر می کنم ما ضربه نقطه در دو یا سه هفته زمانی که این بحث ممکن است به پایین آمدن به چنین چیزهایی به عنوان اخلاق تهویه تریاژ.

من فکر می کنم چیز دیگری که ما می آیند به داشتن بسیار قوی اهداف مراقبت از بحث و گفتگو با بيماران سالمند. این در حال حاضر در حال حاضر مورد بحث در محافل پزشکی و ما باید به دریافت جمعيت سالمندان آماده شده برای این واقعیت یا بالقوه واقعیت است که آنها ممکن است مریض است و ممکن است نیاز به مراقبت ويژه است. آیا آنها واقعا می خواهید برای رفتن از طریق این ورزش برای سه ماه گذشته از زندگی خود را تنها به مرگ به هر حال ؟

و سپس مسئله دیگر این است که رفتن به چه چیزی ما را با مردم در خانه های پرستاری? اگر شما مریض و در خانه سالمندان, ما فقط می گویند به خوبی انجام بهترین خود را, اما شما نمی توانید آمده به بیمارستان ؟

مرتبط با: اعزام از coronavirus مقابل خط: ‘من می ترسم از آنچه در پیش روست برای بشریت’

به عنوان یک جامعه ما هنوز وجود ندارد. اما سوال این است که آیا ما بود وجود دارد یک ماه از در حال حاضر ؟ و من نمی دانم که پاسخ به آن است. هیچ کس ندارد.

کارکنان پزشکی در my own little بیمارستان در اینجا ما با داشتن این نوع از بحث در مورد آنچه که ما می رویم به انجام اگر چیزی جدی اتفاق می افتد در سه یا چهار هفته و به دنبال اخلاقی هدایت.

من خیلی اعتماد به نفس در توانایی های خود را و در نظر من از زندگی در پرستاران و پزشکان با آنها کار کنم. من اعتماد به نفس ما بهترین های ما بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده و یا ماه. ما به ارمغان خواهد آورد ما بهترین مهارت های بالینی برای هر فرد بیمار است. ما باید یک چشم بر روی برانکارد و در مقابل ما; ما را یکی دیگر از چشم در اتاق انتظار و آمبولانس off-load پایه; و ما را چشم در پشت سر ما به دنبال که در آن جامعه است که در آن جامعه نیاز بیشتری است. آن را دیگر نمی توان به بیمار در مقابل از شما. در حال حاضر بیشتر اجتماعی نیاز است که رفتن به تبدیل شدن به بخشی از بالينی معادله در برخورد با بیماران.

این است که به سرعت در حال تحول موضوع است. من فکر نمی کنم ما نیاز به یک بحث حق این دقیقه بسیار, اما آن را به تبدیل شدن به بخشی از این معادله در چند هفته آینده من نسبتا مطمئن شوید. ما یک زن و شوهر از ethicists در میان ما و من فکر می کنم آنها شده اند و زمینه سازی برای این بحث تا ما ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد در هفته آینده یا دو.

مرتبط: دختر, دکتر, مرگ کارگزار: یک ارائه دهنده را در آخرین روز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im