اردوغان تهمت توافق بر ‘همکاری’ a بحران

استانبول — رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و رئیس جمهور تهمت صحبت در گوشی و بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس روابط دو جانبه و تحولات منطقه.

با توجه به یک حساب کاربری در تماس تلفنی با رئیس جمهور ترکیه پنج و دو رهبر موافقت خود را ادامه خواهد داد “همکاری نزدیک” در برابر تهدیدات ناشی از کروناویروس در بهداشت عمومی و اقتصاد است. این خواهد بود یک “ضرورت روح همبستگی مورد نیاز توسط متحدان ناتو” پیام گفت.

رهبران دو کشور همچنین صحبت در گوشی در پایان ماه مارس.

آمریکا دارای بیشترین تعداد COVID-19 عفونت در جهان و ترکیه در حال حاضر در رتبه هفتم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات در coronavirus بیماری همه گیر. آنها هر دو پیشی گرفتن چین که در آن COVID-19 پدید آمده است این ارقام نشان می دهد.

ترکیه وزیر بهداشت گفت که در مجموع 2,017 که مردم از coronavirus در کشور با 127 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. Fahrettin Koca در ارقام توییتی یکشنبه گفت: 3,977 عفونت های جدید تایید شد در روز گذشته, آوردن تعداد به 86,306.

موارد تایید شده در ترکیه پیشی گرفته اند نرخ در کشور همسایه ایران به گفته جان هاپکینز داده.

وزیر همچنین گفت 11,976 مردم بهبود یافته اند تا کنون در ترکیه از جمله 1,523 در 24 ساعت گذشته.

یک آخر هفته مستند در 31 ترکی استانهای خود پایان نزدیک است و پس از آن افراد بین سنین 20 و 65 می توانید حرکت در اطراف. اما دولت از مردم خواست تا در خانه بماند و امیدوار است این میزان عفونت به اوج خود برسد در روزهای آینده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند منجر به مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net