ارین دیوار: چگونه من از دست شما دانش آموزان دبیرستان, اما ما دوباره ملاقات خواهد کرد

21 دقیقه پیش

ارین دیوار می آموزد AP English at Woodland Hills High School, جایی که او کار کرده است از سال 2005.

برای تلفن های موبایل از مدارس ما سکوت. بهره برداری از مداد علامت, screeching میز این تیک تاک های ساعت chiming زنگ خنده و پچ پچ صدایی که جریان از طریق راهرو به عنوان آب آنها تمام شده است dammed به منظور توقف سیل است.

مدارس ما بسته شده در مارس 13 برای حفاظت از دانش آموزان و معلمان و مدیران و خانواده ها است. این هفته رژیم صهیونیستی است. Wolf موظف است که تمام پنسیلوانیا K-12 مدرسه بسته باقی می ماند برای این مدرسه در سال است. همه ما باید در انطباق با در آغوش و به دنبال جنبه های جدید و مسئولیت این بهداشت عمومی اورژانس. در این لحظات از هرج و مرج مهم است که به تأمل و اذعان مشترک ما احساسات. میزگرد در حال حاضر جایگزین با ما کامپیوتر دوربین.

امروز ما متحد هستند با کلیک کردن بر روی صفحه کلید و صدا از ما جلسات مجازی. ما در تعامل با یک صفحه نمایش است که تقسیم و در عین حال متحد با ما به عنوان ما حرکت آبهای متلاطم جهان است. کسانی که صفحه نمایش در نهایت در خدمت زندگی به عنوان نگهدارنده به لینک آموز به دانش آموز و دانش آموزان به معلمان و مدیران.

ما خود را معلمان خود طرفداران خود را خانواده دوم هفت ساعت در روز و نه ماه و یک سال. ما جمعی خود را از دست خصیصه های ذاتی. ما دست خود را برای درخواست یک مداد بلکه اگر درخواست ما تیز می تواند آن را. ما دست خود را هیجان زده دست تکان دادن در هوا را, نقطهنظرات غرور و افتخار از دانش خود را و روایت خود را. ما را از دست ندهید هیجان شنیدن طرح خود را برای رویدادهای ورزشی, رویدادهای موسیقی, مدل, و فارغ التحصیلی. ما از دست شما ایستاده در خارج از درب ما هنگامی که ما سعی می کنید به 15 دقیقه برای خوردن ناهار ما. ما را از دست ندهید باز کردن درب و شما با دادن یک غذای سبک که در آن شما می خواهد تا یک صندلی به ما بگویید آنچه در ذهن شما.

ما دست خود را به پیروزی در هر دو کوچک و بزرگ. ما دست به سرودن صد توصیه نامه ها به دنیا بگویید که شما هستند.

ما خوش شانس برای زندگی در یک زمان که در آن ما هنوز هم می تواند با شما ارتباط برقرار کنند که در آن کابل انتقال اطلاعات کلمات خود را و پیام های خود را برای ما در زمان واقعی است. اما آن را هرگز جایگزین تعامل بحث لحظاتی که جذب موسسه آموزشی.

در حال حاضر ما در حال خواسته به تنظیم مجدد روزمره ما تا بشریت را می توانید در ادامه به منظور بالا بردن دست خود را در پیروزی قلم خود کلمه از قدردانی برای کسانی که در خط مقدم و امید به کسانی که مبارزه. ما عادت کرده اند به یک آیین و معمول است که راهنماهای ما.

و به کلاس 2020 رهبران چشم انداز روشن, شما در حال حاضر باید بپذیریم که فرهنگی آداب و رسوم ممکن است لغو شود. مدل لباس آویزان در کمد و اطلاعیه فارغ التحصیلی در سمت چپ unpenned. به شما سالمندان ما ما آرزو میکنیم و امیدواریم که روزی به شما خواهد شد کسانی که rites of passage.

ما معلمان خود را هیجان زده بودند برای به اشتراک گذاشتن در لحظات و گرفتن عکس های فوری خود لبخند می زند. می دانم که زمانی که سیل فروکش ما دوربین های ما آماده است و دست ما مشتاق به شما کمک کند خود را متناسب کلاه فارغ التحصیلی.

آب همیشه می یابد یک راه برای دور زدن موانع است. و شما دانش آموزان ما خدمت خواهد کرد به عنوان یک کشتی به دیگران در این دریای طوفانی. شما را هدایت نسل آینده به طبیعت سازگاری.

در ضمن می دانم که خود معلمان, مدیران, حمایت از کارکنان و مربیان و دستیاران و پرستاران مدرسه بادبان سمت راست در کنار شما. ما به شما افتخار می کنیم. ما از دست شما.

ما نمی توانیم صبر کنید برای screeching میز اسیاب از مداد تراش و سنج بعدی بل.

دسته بندی:
Coronavirus | انتخاب سردبیر | ویژه تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im