فوران خشونت در بوستون: 7 قتل در کمتر از یک هفته

وحشتناک هفته خشونت در بوستون — هفت slayings در کمتر از یک هفته منجر به تماس در روز یکشنبه برای پایان دادن به خونریزی و برای یک سرمایه گذاری جدی در روان-خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان است.

یک زن به ضرب گلوله کشته شد به مرگ اوایل صبح روز یکشنبه در درچستر به گفته پلیس که در گزارش هفتم قتل در بوستون پس از سه شنبه.

“این فقط کاملا وحشتناک,” مریم, Franklin, بنیانگذار زنان بازماندگان قتل جنبش گفت هرالد. “اگر ما شهر را در سرمایه گذاری های جدی روانی-خدمات سلامت برای جوامع فقیر ما قادر خواهد بود به کاهش بسیاری از جرایم و تروما است.

“مخلوط با COVID-19 گیر ما فقط باید یک ظرف غذا در اینجا,” او اضافه شده است.

پلیس دستگیر Kristian مراجع, 22, Dorchester, برای صبح روز یکشنبه گفته ام. مراجع است که به اتهام قتل غیر قانونی و در اختیار داشتن اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و تخلیه یک اسلحه گرم در 500 فوت از یک خانه.

در مورد 3:10 صبح روز یکشنبه از افسران در پاسخ به یک تماس برای یک نفر به ضرب گلوله در منطقه Stonehurst خیابان در درچستر.

ماموران دریافتند یک زن قربانی درد و رنج از آشکار زخم گلوله. بود در صحنه مرده. مراجع قرار داده شده بود را بازداشت در صحنه بدون حادثه است.

در طول یک دوره 24 ساعته در پنجشنبه سه نفر به ضرب گلوله به مرگ از جمله 15-year-old boy.

“ما نباید اجازه خشونت به تهدید ارزش هایی که ما در تلاش برای رسیدن به و یا زندگی عزیزان و همسایگان ما را گرامی” Suffolk District, وکیل راشل رولینز در بیانیه ای گفت. “اعمال خشونت هیچ جایی در Suffolk County, و دفتر من کار خواهد کرد مجدانه با همکاران ما در اجرای قانون و جامعه برای پاسخگو کسانی که نگاهی به زندگی و اسکار زندگی بسیاری از دیگران در جامعه ما است.”

پس از خشونت های روز پنجشنبه وجود دارد دو قتل شبه جمعه و پس از آن قتل اوایل صبح روز یکشنبه.

“خشونت دیده ایم بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته است غم انگیز و غیر قابل قبول” شهردار مارتی والش در بیانیه ای گفت. “جوان زندگی در حال تخریب و من نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما به پایان دادن به این خشونت است. من اصرار مردم مسئول برای جلوگیری از اعمال خود و از آنها بخواهید برای کمک به طوری که مادران و پدران ندارد و برای ادامه دفن فرزندان خود را.”

رئیس شورای شهر کیم Janey در توییتر نوشت که او “عمیقا مشکل خشونت جاری در جامعه ما است.”

“ما باید با سرمایه گذاری بیشتر در تروما پاسخ آموزش و پرورش با کیفیت و عادلانه فرصت های اقتصادی” جنی توییتی.

عضو شورای شهر Andrea کمپبل در توئیتر خود نوشت “ما به آدرس ریشه های خشونت که اغلب مربوط به فقر و کیفیت پایین مسکن و مدارس و عدم وجود فرصت است. سیستمیک و نژادی و بی عدالتی نشان می دهد تا در همه جا و آن را می شکند قلب من است که اغلب ما تنها به بحث در مورد آنها را زمانی که یکی از ما را کشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de