توسط:
چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 | 3:10 PM
در آن زمان چهار چهارم دو overtimes و 32 امتیاز و یک buzzer beater از اتان مورتون برای ردیف 1 باتلر در نهایت به فرار سختی No. 9 پیترز شهرستان (14-10) تیم اما فرار آنها را در یک 78-76 پیروزی در مرحله یک چهارم از WPIAL کلاس 6A پسران بسکتبال پلی آف.

پس از tallying فقط 10 امتیاز قبل از سه ماهه چهارم مورتون گرفت و مطرح یک تلاش بسیار دشوار به طلایی گردباد (18-4) لبه در عقب و جلو WPIAL حذفی کلاسیک. مورتون 32 امتیاز هیچ بزرگتر از خود shotput از یک لیآپ در ترافیک است که خالص و بازی در 68-68 فقط به عنوان زنگ صدا, ارسال بازی به یک دوم اضافه کاری.

“او نمی خواست به خانه بروم و در عین حال,” ساقی, مربی مت کلمنت گفت. “او آماده است برای رفتن به Purdue نشده است. شما می توانید بگویید در چشم او. آن را آسان میکنه. وجود دارد دو کلاچ و او آن را انداخت بالا. او از دست رفته چند این بازی است که او هرگز نتواند تا شاید این فقط یک تساوی آن را.”

در حالی که مورتون کمک به حمل و تیم خود را در طول سه ماهه چهارم و اضافه کاری دوره دوم Devin کارنی شانه مقدار قابل توجهی از نمره بار برای باتلر در اوایل اتفاقات این مسابقه است. کارنی به پایان رسید و با 22 امتیاز در بازی از جمله چهار 3-اشاره گر. ماسون Montag نیز در لباس پوشیدن و نه امتیاز.

برای کلمنت نبرد سختی که تیم خود را دریافت و از پطرس شهرستان غیر منتظره نیست. آن زمان همه چیز است که تیم او تا به حال به بیرون آمدن با این پیروزی و برای که او می گوید: او را رها به حرکت به WPIAL نیمه نهایی.

“من بیشتر نگران این بازی شاید از هر بازی دیگر من مربی در 11 سال گذشته,” ساقی, سر مربی مت کلمنت گفت. “یکی به این دلیل که مربی (پیترز شهرستان Gary Goga) در اتاق قفل است واقعا یک مربی خوب است. دو ما استفاده می شود به عنوان ‘شکار’. ما می دانستیم که ما می خواهم که سخت بازی. ما در زمان پطرس به طور جدی و می دانستم که این امر می تواند یک بازی دشوار است. اما ما یک کار خوب برای نگه داشتن چیزهای ما با هم. و ما به اندازه کافی به بیرون آمدن با پیروزی.”

برای پیترز Township ارشد کالین ساحل ریخت و آن را در از همه جا بر روی زمین از جمله هدف قرار دادن سه عکس از محدوده زمانی برای رهبری تیم خود را با 27 امتیاز. برادر خود را گاوین ساحل نیز کمک قابل توجهی در به ثمر بخش با 12 امتیاز خود را.

ارشد کانر Duane نیز سرآمد از موقعیت گارد نقطه تخلیه چهار 3-اشاره گرها در حال اجرا سرخپوستان جرم و نمره 17 امتیاز.

سام Petrarca شد یک کاتالیزور برای پیترز شهرستان دیر در مسابقه حمله به لبه با موفقیت و نمره 11 از 21 امتیاز در دو فریم اضافه کاری.

هیچ یک از آن بود به اندازه کافی به عنوان پیترز شهرستان کاهش یافت و فقط از آن ناراحت پیشنهاد در برابر بالا بذردار تیم در WPIAL کلاس 6A. برای Goga هر چند نتیجه هیچ کاری نمی کند برای کاهش غرور و افتخار است که او احساس می کند برای تیم خود.

“چه یک بازی” Goga گفت. “من بسیار افتخار از آنها. من به آنها گفتم که من نمی دانم اگر من تا کنون بوده است خودمان افتخار از یک تیم است. بسیاری از نمایشنامه ساخته شده و هر دو تیم نگهداری پله بالا است. من مربیگری در WPIAL برای 22 سال و من دیده ام هرگز یک بازی شبیه به آن است. آن را واقعا فقط یک بازی بزرگ است.”

گوش دادن به یک آرشیو پخش این بازی در شقیدن HSSN.

برچسب ها: ساقی پیترز Township

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de