Eugene Mirman به ارمغان می آورد تسکین خنده دار به زندگی در قرنطینه

کمدین Eugene Mirman می خواهد برای به اشتراک گذاشتن برخی از قرنطینه روال حکمت با شما. در اینجا یک بیت: “4 ساعت خیره در یک کاسه ماست و چرخه را از طریق احساسات است. پایان گریه-گریه-لبخند.”

هر روز برای ماه گذشته کیپ Cod مبتنی بر Mirman — که شما ممکن است بدانید که برای بازی ژن Belcher در “باب برگر” — نوشته شده است “روزانه قرنطینه معمول” در Twitter و Instagram. برخی از موارد ممکن است در بینی مانند خوردن قوطی غذاهای دریایی خریداری شده شما در یک فرودگاه اسپانیایی. دیگران امیدوارم شما خودداری از جمله شوخی خواستار اقامت در خانه معترضان تظاهر به coronavirus و یا سازماندهی یک افلاطونی غلغلک دادن-fight league (“یک بار در ژانویه جونز است که در هر کس دیگری ملحق خواهد شد”).

“برخی از آن است که برخی از آن ساخته شده است برخی از آن را به زودی تبدیل به واقعیت ما,” او گفت:. “من آنها را بنویسید و سپس بازخوانی آنها را بارها و بارها. من فقط صبر کنید تا زمانی که من چیزی است که باعث می شود من بخندی.”

“(مثل همه) کمیک در حال تلاش برای سالم ماندن در این دنیای وسیع تنهایی بیش از در نهایت نوشتن رمان پلیسی آنها همیشه از نوشتن” او اضافه شده است.

مانند Mirman را استندآپ کمدی روزمره ترکیب کامل پوچی با هوشمند کمی غمگین حقایق. او یک نوع ایده آل طنز برای مدرن ما حاضر است. و فیلم مستند “آن آغاز شده به عنوان یک شوخی” در مورد 10 سال اجرا Eugene Mirman جشنواره فیلم کمدی و طنز, شخصی, زندگی ایده آل است برای مشاهده این روز است.

پس از یک شب از نوشیدن Mirman و همکار ماساچوست طنز Mike Birbiglia تصمیم وجود دارد نیاز به یک کمدی جشنواره که برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در جشنواره کمدی. آن را تبدیل به یک سالانه بروکلین (و گاهی اوقات بوستون) اتفاق می افتد با ظالمانه تم و یک تخته سنگ بسیار زیاد از استعداد از جمله Kumail Nanjiani Reggie Watts, Kristen Schaal و ایرا شیشه ای (که خاموشی, مست, مناسب, زمانی که یک سال است موضوع بود “مست نشان می دهد”). “آن آغاز شده به عنوان یک شوخی” نیز به پایان رسید تا مستند داستان عشق Mirman و در اواخر همسر کتی Westfall تارپ که گذشت از سرطان در ژانویه.

فیلم فوق العاده عهد به مختصری موسسه فرهنگی — این رویداد به پایان رسید در سال 2017 — اما تماشای آن را ندارد Mirman می خواهید برای اجرا و شروع دیگری متحرک.

“من از دست که در نزدیکی دوستان من به خصوص از دست آن در طول همه گیر اما من نمی دانم که جولی (اسمیت Clem) که کارگردانی فیلم و تولید شده این جشنواره را در یکی دیگر از جشنواره با هم,” او گفت:. “من حتی نمی دانم زمانی که زنده کمدی باز خواهد گشت و من نمی دانم اگر این اولین چیزی که من می خواهم به سعی کنید برای کشتن من پایه فن.”

اما Mirman خواهد ماند مشغول است. او همیشه به نظر می رسد خستگی ناپذیر مشغول — بین ایستاده و هالیوود کار او منتشر و پنجم کمدی آلبوم “متاسفم (خواهش),” چند سال پیش به عنوان یک nine-حجم دیجیتال مجموعه ای از هفت لیتر در ثانیه یک صندلی و یک لباس بلند و گشاد (آره).

“جولی و من ممکن است شروع یک رکورد برچسب برای قرار دادن کمدی و انجام چیزهای دیگر هم شاید پادکست ها و یا نشان می دهد,” او گفت:. “من شروع به کار با دوستان در مسائل بچه ها. اما خوب همه چیز “ما فقط صبر کنید و ببینید’ در حال حاضر.”

همه چیز اما روال زندگی روزانه. شما هنوز هم می توانید انتظار می رود او را به شما پیشنهاد مشاوره مانند تلاش برای کشف کردن مدونا زمان دین و یا اقدام به خرید یک جزیره با کاپیتان سالی.


“آن آغاز شده به عنوان یک شوخی است” در iTunes و Google Play و جاهای دیگر آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de