اروپا بازگشایی به طور گسترده ای در چین به 2 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس

توسط GEIR MOULSON و درک GATOPOULOS

آتن یونان (AP) — اروپا بازگشایی بیشتر به طور گسترده ای در روز دوشنبه اجازه می دهد مردم را به آکروپلیس در آتن بالا-بوتیک مد در ایتالیا, موزه ها در بلژیک, دوره های گلف در ایرلند و باغ آبجو در آلمان واقع شده است. چین اعلام کرد آن را به 2 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس.

به عنوان سازمان ملل حک شده جدید عادی در میان همه گیر رئیس جمهور چین گفت: سازمان بهداشت جهانی سالانه جلسه که پرداخت می شود بیش از دو سال برای کمک به پاسخ به COVID-19 که به کشته شدن صدها هزار نفر و ویران اقتصاد ملی. او گفت که این بودجه را به خصوص حمایت از تلاش ها در کشورهای در حال توسعه.

یازدهم آدرس آمد در میان تیز تنش بین پکن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به چه کسی و متهم آن را از عدم به متوقف کردن ویروس از زمانی که آن را برای اولین بار ظاهر در چین است. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به نمایندگی از ایالات متحده در این نشست برگزار شد حاضر این سال است.

جدید عفونت و مرگ و میر را کاهش قابل ملاحظه ای در اروپا, که در آن برخی از کشورها شروع به کاهش مستندات یک ماه پیش. بسیاری از کشورهای در حال آماده سازی برای باز کردن مرزهای خود را ماه آینده در تلاش برای طرح قوانین به صورت بسیار غیر معمول تابستان فصل توریستی.

در آلمان وزیر شد بحث در مورد گزینه های با همکاران از 10 عمدتا از کشورهای جنوب اروپا.

“این تعطیلات این سال نخواهد بود مانند آنهایی که ما می دانیم از گذشته” Heiko Maas گفت ZDF تلویزیون. “این بیماری همه گیر است که هنوز هم وجود دارد و ما باید حداقل باید اقدامات احتیاطی برای بدترین حالت که این ارقام بدتر است.”

بیش از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 315,000 مرگ گزارش شده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد و ارقام هستند که به درک درست ابعاد از شیوع بیماری به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

ایالات متحده گزارش کرده است تقریبا 90,000 مرگ و میر و اروپا دیده می شود بیش از 160,000 مرده است.

یونان بازگشایی آتن و دیگر سایت های باستانی همراه با مدارس و مراکز خرید و سرزمین اصلی سفر است. هموار برچسب مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ بازدید کنندگان از هم جدا. گردشگران محلی شد برای این کشور هنوز 14 روز در قرنطینه برای ورود و سفر به جزایر یونانی باقی مانده است به طور گسترده محدود شده است.

مقامات مشتاق به بازگشایی یونان حیاتی گردشگری بخش های زیر یک هشدار است که این کشور به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین رکود اقتصادی در 27 کشور اتحادیه اروپا در این سال است.

یونان و سواحل بازگشایی بیش از آخر هفته در طول موج گرما با سخت اجتماعی فاصله اما اتوبوس از آتن به ساحل شلوغ شد.

در بلژیک بیشتر دانش آموزان به مدرسه بازگشت, آرایشگری, آغاز قطع, قفل, دوباره, و موزه ها و باغ وحش ها بازگشایی شد همه با سخت رزرو سیستم برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. امید را بیشتر از آب و هوای آفتابی باز هوا بازار شروع به فروش بهار میوه و سبزیجات است.

زمین های گلف و باغ بازگشایی در ایرلند اما وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: او عصبی است چرا که این ویروس نمی رفته دور.

اگر ایرلند می توانید بعد از سه هفته حق “ما به عنوان یک کشور خواهد پیدا کردن یک راه برای زنده با خیال راحت در کنار ویروس” هریس گفت RTE رادیو.

کلیساها در ایتالیا و واتیکان از سر گرفته و عمومی توده ها. سپاه پاسداران در hazmat مناسب در زمان درجه حرارت وفادار ورود به کلیسای سنت پیتر که در آن فرانسیس جشن صبح زود توده در سمت نمازخانه به مناسبت 100 سالگرد تولد سنت جان پل دوم.

در سراسر شهر Rev. خوزه ماریا Galvan جامعی در دستکش و ماسک صورت قبل از توزیع و همدلی به ده محله های کشیش نشین خود سانت’Eugenio محله.

“قبل از من شد یک کشیش من یک جراح بنابراین برای من دستکش عادی” او به شوخی.

در میلان Montenapoleone منطقه لوکس بوتیک بازگشایی شد اما چند اگر هر یک از خریداران در چشم. منطقه است خانه را به چنین خانه مد به عنوان آرمانی و ورساچه Ferragamo, Fendi و Bottega Veneta اما مشتریان خود را عمدتا خارجی و سفر به ایتالیا همچنان به شدت محدود است.

در میلان شهر صدها open-air فروشندگان اعتراض شکست این شهرستان به آمده تا با قوانین غیر غذایی می ایستد به بازگشایی شده است.

“آنها کار نکرده و برای سه ماه. آنچه آنها می خواهند به انجام اگر آنها نمی تواند بازگشایی — سرقت رفتن بپرسید خیریه?’ گفت: Nicola Zarrella معاون رئیس جمهور از Euroimprese که نشان دهنده 22,000 فروشندگان بازار در منطقه لومباردی. “آنها می خواهند به کار دریافت جزوه.”

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا در زمان خود صبح قهوه در لیسبون کافه و صرف ناهار در یک رستوران با مجلس به عنوان مقامات تشویق مردم به حمایت از کسب و کارهای محلی. کاستاریکا به خبرنگاران گفت: “ما نمی توانیم بازگشت به ما زندگی تا زمانی که این ویروس در اطراف” اما گفت: اقتصاد باید به زندگی می آیند.

در فرانسه مقامات نگران بودند پس از حدود 70 عفونت تا ظهور در این کشور مدارس پس از آنها شروع به بازگشایی در هفته گذشته. فرانسه بازگشایی حدود 40,000 کودکستان ها و مدارس ابتدایی هفته گذشته با کلاس پوش در دانش آموزان 15.

که کشیده شده به بازی سرزنش بین ایالات متحده و چین بر گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند چین و سنن و شیوع این بیماری در اوایل, اما چین در دفاع از خود را ضبط. اتحادیه اروپا و دیگر کشورها به نام برای یک ارزیابی مستقل از این که پاسخ به همه گیر “به بررسی تجربه به دست آورده و درس آموخته است.”

یازدهم گفت که چین تا به حال ارائه شده همه مربوط به شیوع داده ها به چه کسانی و کشورهای دیگر از جمله ویروس ژنتیکی توالی “در یک مد به موقع.”

“ما مشترک کنترل و درمان تجربه با جهان بدون رزرو” Xi گفت. “ما انجام داده اند همه چیز را در قدرت ما به پشتیبانی و کمک به کشورهای نیازمند است.”

یازدهم گفت: همچنین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به COVID-19 که “باید بر اساس علم و حرفه ای led توسط چه کسی انجام شده در هدف و بی طرفانه شیوه است.”

چین گزارش داد فقط هفت مورد جدید در روز دوشنبه اما نگهداری سخت تر اجتماعی-دورى قوانین در بخش هایی از شمال شرقی استان جیلین پس از یک خوشه از موارد منشا ناشناخته تبدیل شده است.

مسکو مقامات بهداشت گفت: 77 نفر از این ویروس در پایتخت روسیه در 24 ساعت گذشته, بالاترین مجموع روزانه است. با بیش از 290,000 عفونت روسیه است دوم تنها به ایالات متحده در تعدادی از موارد بین المللی اما مقامات بهداشت سوال روسیه را پایین رسمی مرگ و میر حدود 2,700.

در هند مردم trickled خارج از منزل پس از دولت تمدید در سراسر کشور مستند به 31 مه کاسته اما بسیاری از محدودیت. مغازه های کوچک و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در مکان هایی از جمله پایتخت آن دهلی نو است. در همان زمان هند ثبت بزرگترین واحد-روز coronavirus با افزایش بیش از 5,200 موارد جدید همراه با 157 مرگ و میر.

در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro استقبال صدها نفر از حامیان و پیوست برخی در انجام فشار یو پی اس — چه کسی جمع آوری شده را به عقب باز-the-اقتصاد درایو. Bolsonaro بازی های برگزار شده است پایین این ویروس حتی به عنوان آن را از طریق آمریکای لاتین, پرجمعیت ترین کشور, خروج بیش از 16000 مرده است.

___

Geir Moulson گزارش از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de