بانک مرکزی اروپا اعزام محرک به سهولت ویروس آسیب

توسط دیوید McHUGH

فرانکفورت آلمان (AP) — بانک مرکزی اروپا مستقر هدفمند جدید محرک اقدامات برای کوسن شوک به اقتصاد از شیوع ویروس اما آن رئیس جمهور گفت: سیاست های پولی نمی تواند آن را انجام دهد به تنهایی و به نام “قاطع و مصمم” پاسخ از دولت است.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت: اقتصاد کشور رو به رو شده “عمده شوک” و که بانک مرکزی اقدامات دوشنبه پرده برداری شد “تقریبا جراحی” هدفمند در مناطق که در آن سیاست های پولی می تواند کمک کند.

بانک مرکزی او گفت که “مصمم به حمایت از خانواده ها و شرکت هایی در چهره اقتصادی کنونی اختلالات و افزایش عدم قطعیت است.”

اما او افزود که قوی تر پاسخ از دولت های منطقه یورو شد به فوریت مورد نیاز برای جلوگیری از منطقه یورو از سقوط به رکود اقتصادی: “بلند پروازانه و هماهنگی سیاست های مالی پاسخ مورد نیاز است برای حمایت از کسب و کار و کارگران در خطر است.” او گفت باید عمل آمده “در چند هفته آینده و ماه نیست.”

او تکرار این عبارت در آغاز بیانیه و وقتی پرسید که آیا منطقه یورو مواجه رکود گفت که وابسته “در سرعت, قدرت جمعی رویکرد” همه بازیکنان است. او گفت: در حال حاضر اعلام کرد اقدامات مالی بودند تنها 27 میلیارد یورو یا حدود یک چهارم از یک درصد از تولید ناخالص داخلی.

بانک 25-عضو شورای حکام تصمیم گرفت یک بسته محرک اقتصادی که شامل خرید تا 120 میلیارد یورو ($132 میلیارد دلار) بیشتر در اوراق قرضه این سال است.

پول است که به تازگی ایجاد شده و تزریق به سیستم مالی است. می آید در بالای خرید به ارزش 20 میلیارد یورو در ماه آن را در حال حاضر انجام خواهد بود و با هدف اوراق قرضه شرکت های بزرگ است که باید کمک به حفظ اعتبار موجود را به شرکت.

بازارهای مالی همچنان به اسلاید بعد از بانک مرکزی, اطلاعیه ها, با عمده شاخص های پایین تقریبا 10 درصد در میان نگرانی های جهانی است که مقامات می توانید کمی برای کاهش آسیب های ساخته شده توسط این ویروس شیوع.

بانک مرکزی اروپا گفت: همچنین ارائه ارزان تر در دراز مدت وام به بانک ها را به مطمئن شوید که آنها را به نقدینگی نیاز دارند. و بانک مرکزی اروپا خواهد شد به طور موقت به سهولت برخی از سرمایه مورد نیاز برای بانک ها برای کمک به آنها را نگه دارید وام. این همه با هدف کمک به کسب و کارهای تامین مالی آنها نیاز و تحریک فعالیت برای جبران رکود از همه تعطیلی و محدودیت با توجه به شیوع ویروس.

بانک مرکزی نیست کاهش نرخ بهره به عنوان بسیاری از تحلیلگران انتظار داشتند. نرخ در حال حاضر کم و اقتصاددانان گفته اند عمیق تر کاهش ممکن است کمک بسیار.

پنج مرحله “انجام خواهد شد بیش از کوسن ضربه به اقتصاد از coronavirus گفت:” اندرو Kenningham ارشد اروپا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. “سیاست های پولی ناتوان است برای جلوگیری از یک رکود عمیق و بر خلاف ایالات متحده و چین آن را کمی دامنه برای حمایت از بهبود پس از آن.”

این حرکت به عنوان منطقه یورو پیش بینی شده است به اسلاید به رکود اقتصادی و بازارهای مالی در حال سقوط بیش از نگرانی در مورد شیوع ویروس را ضربه به اقتصاد است. نگرانی های عمیق تر پس از ایالات متحده آمریکا تصمیم به توقف سفر از 26 کشور اروپایی است.

سیاست های این بانک برگزار شد بدون چند نفر از اعضای 25-صندلی حاکم بر شورای جسمی در حال حاضر و شرکت کننده در کنفرانس از راه دور. ایتالیایی بانک مرکزی Ignazio Visco است که در میان آنها از کشور خود تا کنون سخت ترین ضربه در اروپا توسط ویروس شیوع را محدود کرده است جنبش است. بانک مرکزی فرمانداران از پرتغال, لتونی لیتوانی و استونی نیز در نظر گرفتن بخشی از راه دور.

اقتصاددانان می گویند که تاثیر شیوع ویروس را دشوار است به آدرس با سیاست های پولی از آن اولین و مهمترین معاملات یک شوک به عرضه کالا و خدمات است. سیاست های پولی بهتر است مجهز به تحریک تقاضا, عرضه, توسط, ساخت اعتبار بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

بانک مرکزی اقدام با هدف محدود کردن آسیب از دست کشیدن بر اثر کسب و کار وقفه. فراوان تر و هدفمند اعتباری می تواند کمک به کسب و کار از طریق یک دوره وقفه و بدون بیرون رفتن از کسب و کار.

بانک انگلستان قطع کلید آن معیار 0.25% از 0.75% در روز چهارشنبه; ایالات متحده فدرال رزرو در کاهش آن معیار با نیم درصد نقطه به نقطه 1.0-1.25% در مارس 3.

دولت اعلام کرده اند برخی از اقدامات محدود مالی پشتیبانی می کند. ایتالیا تخصیص 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار) در هزینه های جدید و انگلیس گفت: آن را 30 میلیارد پوند ($39 میلیارد دلار) در دسترس است.

دولت آنگلا مرکل تصمیم گرفته است به سهولت الزامات واجد شرایط بودن برای یک برنامه که در آن دولت کمک می کند تا پرداخت از کارگران که در حال قرار دادن بر روی ساعت کوتاه تر توسط شرکت های خود را. که می تواند کمک به شرکت های واکنش سریع پس از وقوع عبور می کند چرا که آنها باید اجتناب شود اخراج و نمی خواهد نیاز به دوباره سوار یک نیروی کار آموزش دیده.

در عین حال قوانین اروپایی محدود کردن بدهی و کسری برای اعضای یورو ارز ممکن است محدود کردن آنچه که دولت می تواند انجام دهد. رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفته است که حداکثر انعطاف پذیری موجود در قوانین اعمال خواهد شد.

این کمیسیون آغاز شده است و دراز مدت بررسی قوانین خود را دارد اما اقتصاددان روزی Colthorpe در آکسفورد اقتصاد گفت: هر گونه تغییر را قبل از 2021. “این برگ یورو آمادگی لازم برای ارائه پرقدرت و هماهنگ مالی پاسخ به این بلندی coronavirus مربوط به رکود اقتصادی است.”

“این احتمال وجود دارد که یک رکود جدی خواهد ماشه معنی دار اصلاحات اما در حال حاضر این تعهد باقی خواهد ماند بانک مرکزی اروپا با وجود آن به طور فزاینده ای تهی آرسنال” Colthorpe گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de