حتی در میان همه گیر مبارزات سیاسی سهم جریان

کمپین کمک به ادامه جریان برای برخی از ماساچوست’ قوی ترین سیاستمداران حتی به عنوان کسب و کار شاتر بیکاری موج و ساکنان دست و پنجه نرم کردن با اثرات مخرب coronavirus بحران است.

شهردار بوستون مارتی والش در زمان در $145,000 در ماه مارس بسیاری از آن از ساخت و ساز مربوط به اهدا کنندگان با توجه به سوابق در دفتر دولت از مبارزات سیاسی و مالی است. سوابق نشان می دهد که حتی برخی از اهداکنندگان بار اول اشباع در 1000 $از جمله سه کارمند از یک تیغه شرکت پیمانکاری به نام Belquin ساخت و ساز.

بسیاری از این کمک های مالی پس از 16 مارس زمانی که والش به طور موقت متوقف تمام ساخت و ساز در شهر بوستون. شهردار دو برابر کردن در خاموش کردن و تمدید آن به طور نامحدود در هفته گذشته.

والش $145,000 مارس مسافت است که تقریبا همان مقدار او جمع آوری شده در مارس 2019. ادامه داد: مشارکت سیاسی به عنوان آجر و ملات کسب و کار شده اند توقیف و تعداد مدعیان بیکاری منفجر شده در خلیج وزارت امور خارجه. کمتر مانند شهردار والش و رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر باید گسترده قدرت به خصوص در طول یک بحران برای کمک به کسب و کار در ماساچوست که در حال تقلا برای زنده ماندن به عنوان بسیاری از اقتصاد تعطیل کرده است.

خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر شروع به ضربه زدن به دولت در ماه مارس به عنوان بیکر دستور داد یک وضعیت اضطراری در مارس 10 و رسما بسته غیرضروری کسب و کار در سطح ایالت در مارس 23. که باعث 147,995 خلیج ساکنان دولت به درخواست بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس است. هفته قبل فقط 7,449 اعمال کرده بود.

دیگر ایالت جمهوری نیز گزارش جامد جمع آوری کمک های مردمی با وجود این بیماری همه گیر. همکاران داده اند $78,000 به بیکر در ماه مارس حدود 15.000 دلار در کمتر از او مطرح شده در مارس 2019. دادستان کل Maura هیلی گزارش 70.000 دلار در سهم.

برخی از نامزدهای کنگره می گویند مالی خود را نیز باقی مانده قوی با وجود این واقعیت است که بسیاری از ترکیبات در حال دست و پنجه نرم کردن با فشار مالی. نامزدها و امتیازهای روبرو هستند در مارس 31, جمع آوری اعانه, مهلت, و آنها تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به درخواست کمک های مالی به عنوان هزاران نفر از ساکنان صورت ناگهانی بیکاری است.

“من دو سال را صرف ساختن ما جمع آوری کمک های مردمی لیست و بسیاری از همکاران من هنوز شاغل” گفت: Brianna وو بوستون دموکرات به چالش کشیدن همکار دموکرات در کنگره ایالات متحده استفان لینچ. “من به همه بگویید من بپرسید به مراقبت از خانواده خود را برای اولین بار. اگر آنها نمی تواند کمک کند من کاملا آن را دریافت کند.”

نیوهمپشایر در کنگره نامزد مت Mayberry یک داور جمهوریخواه گفت که او سعی به هدف پایین.

“این بار دشوار اما من درخواست مردمی برای فقط 5 دلار یا 10 دلار است. مردم می خواهید برای شرکت گفت:” Mayberry.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de