هر بحران یک فرصت برای فشار سیاسی که در

در این هفته قیمت های آتی نفت سقوط catastrophically. در واقع سقوط قیمت ها به قلمرو منفی در کوتاه مدت. این عجیب و غریب, وضعیت باعث عدم تقاضای مصرف کننده و عدم وجود امکانات ذخیره سازی چراغ سرکش Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., به صدای جیر جیر: “شما را کاملا دوست دارم به آن را ببینید. این همراه با ثبت نرخ بهره پایین به معنی آن است که زمان مناسب برای یک کارگر به رهبری توده های سرمایه گذاری در سبز زیرساخت برای نجات سیاره ما.” این صدای جیر جیر بیش از حد گنگ و حتی برای او فوق العاده نوار توجه به گذشته او تفسیر و حذف آن. اما او سپس تصریح کرد: این نقطه در پیگیری توییت مشخص کردن پایین سنگ قیمت نفت به عنوان یک “کلید فرصت” برای “ایجاد میلیون ها شغل انتقال به انرژی های تجدید پذیر و انرژی های پاک.”

نیازی به گفتن نیست, سرمایه گذاری در گران قیمت انرژی سبز در زمانی که تولید کنندگان نفت در دور نمی تواند نفت اوج حماقت است. اما دانشگاه بوستون اقتصاد عمده را پاس faux صرفا بر یک حقیقت ناراحت کننده در مورد این بیماری همه گیر و پیامدهای آن: برای اکثر حزبی هر بحران یک فرصت برای فشار سیاسی priors.

واضح ترین دستور کار مورد برای کسانی که در جناح چپ بوده است رشد دولت است. دن Balz, خبرنگار ارشد روزنامه واشنگتن پست قوی هیکل در حالی که گفت: “برای اولین بار بسیاری از آمریکایی ها به دنبال, دولت, برای آنها بسیار بقای اقتصادی. در زمان است که می تواند آنها را نگاه دولت متفاوت است.” سناتور. برنی ساندرز من-Vt., نوشت: نیویورک تایمز که “نابرابر تاثیر این بیماری همه گیر و فروپاشی اقتصادی ما را وادار به تجدید نظر در فرضیات از سیستم ما است.” در میان کسانی که مفروضات: اقتصاد بازار آزاد (ساندرز از نظر بازار آزاد “راه حرص و آز و نامحدود سرمایه داری”). نیویورک تایمز نامیده coronavirus یک “مرز جدید در مبارزه برای حقوق مدنی.”

دقیقا این نگرش — که هر بحران یک سلاح جدید در جنگ به صورت گسترده تر دولت و در حمایت از تکمیل بازنگری قانون اساسی معامله — منجر خواهد شد و بیشتر و بیشتر آمریکایی ها را به نمایش خاموش شدن سفارشات با شک و تردید. این یک چیز است برای قفل کردن جمعیت در دو حزبی اساس با اهداف روشن — اهداف مانند جلوگیری از coronavirus بیماران از swamping سیستم مراقبت های بهداشتی. اکثر آمریکایی ها خواهد شد همراه با آن و بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر به اعطای سیاستگذاران به نفع شک.

اما زمانی که سیاستمداران شروع به آشکار نهان انگیزه برای خاموش شدن ناگهانی آمریکایی ها شروع به سوال بپرسید. زمانی که سیاستمداران به طور همزمان اقدامات است که بدیهی است که هیچ چیز برای مبارزه با کروناویروس — اقدامات مانند قفل پارک های عمومی که در آن مردم هستند و اجتماعی فاصله و یا ممنوعیت آمریکایی ها از خرید لوازم باغبانی اما حصول اطمینان از دسترسی به سقط جنین باقی می ماند به طور کامل در دسترس — آمریکایی ها شروع به تعجب که آیا سیاستمداران قابل اعتماد هستند. و هنگامی که سیاستمداران دیدار با چنین سوالاتی با هیستریک اتهاماتی که پرسشنامه به سادگی نمی مراقبت در مورد زندگی بشر آمریکایی رشد و حتی بیشتر مشکوک.

بحران نیاز به اعتماد در سازمان. اما مقامات باید کسب اعتماد ما به خوبی تاسیس و معقول و سیاست. آنها باید شفاف در مورد آنچه انجام می دهند و به همین دلیل آنها در حال انجام آن است. زمانی که مقامات به جای آشکارا نشان می دهد که دستور کار آنها نیست و صرفا مهار coronavirus اما بازسازی امریکا در امتداد خطوط سیاسی خود را priors آنها از دست دادن اعتماد ما. و آنها باید.

بن شاپیرو است همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de