میلیارد و 912 میلیون برنامه با $43 میلیون پرداخت و 100000 دانشجوی داوطلب که نیاز به $5,000? و آنچه که در مورد $41,366 چک?

رسوایی از تابستان رفتن نیست تنها یک نام است. آن است african scholar امر? شاید ما امر? ارزش این برنامه شکست خورده در قلب رسوایی های دانشجویی در کانادا خدمات گرانت (CSSG) محدوده از $543 میلیون دلار 912 میلیون. تا آنجا که رسوایی این یکی رو بسیاری از اعداد و اعداد در اعداد است. این یک بیت از یک روسی تودرتو عروسک. به عنوان محافظه کاران تماس برای سر نخست وزیر جاستین ترودو و وزیر دارایی بیل Morneau در اینجا این است که یک نگاه جامع در هر قابل توجهی دلار مجموع نقطه داده و تاریخ در رسوایی بدون نام.

$912 میلیون: ارزش کل کانادا دانشجو خدمات اعطای زمانی که برنامه اعلام شد نخست وزیر جاستین ترودو در آوریل 22. جامع جدول است که می گذارد از همه اضطراری فدرال هزینه برآورد هنوز اختصاص این تعداد به CSSG برنامه در جولای 28. جداگانه برآورد آخرین به روز رسانی در جولای 24, گیره این برنامه در هزینه 900 میلیون دلار.

$543.53 میلیون: کل بودجه فدرال اختصاص داده شده به CSSG با توجه به سهم توافقنامه امضا شده توسط هر دو ما در بنیاد خیریه نمایندگان و وزیر Bardish Chagger. (جزئیات کامل سهم توافقنامه در اینجا.) اختلاف بین این رقم و $912 میلیون برآورد نشده است شده است به طور کامل توضیح داده شده توسط مقامات فدرال.

500 میلیون دلار: کل بودجه فدرال اختصاص داده شده برای دانش آموزان است که می تواند واجد شرایط برای دریافت $5,000—پرداخت در بازه 1000 $برای هر 100 ساعت به طور داوطلبانه.

$43.53 میلیون: کل بودجه فدرال اختصاص داده شده به ما در بنیاد خیریه برای “واجد شرایط هزینه” همراه با “طراحی و پیاده سازی و تحویل” از CSSG.

$33.03 میلیون: مقدار پرداخت می شود به ما بنیاد خیریه در اوایل جولای 2, تنها نه روز پس از سهم توافق نهایی شد.

5 میلیون دلار: از دست دادن کل به ما بنیاد خیریه پس از لغو سهم توافق در جولای 5, با توجه به بیانیه صادر شده توسط Marc african scholar در مجلس شهادت در جولای 28. (African scholar گفت: ما در حال حاضر آغاز شده و صرف بودجه از جمله استخدام کارکنان.)

40,000: به همراه تعدادی از دانش آموزان که می تواند ثبت نام برای چه سهم توافقنامه خواستار “ما داوطلب فرصت های خدمات در سراسر کانادا” که شامل نقش با هر دو ما و این برنامه دیگر غیر انتفاعی همکاران.

60,000: به همراه تعدادی از دانش آموزان که می تواند ثبت نام برای چه سهم توافق را “غیر ما داوطلب خدمات و فرصت ها” خواهد بود که “تولید شده توسط نه برای سود که فعالانه رسیدن و می خواهم به بخشی از برنامه است.”

$41,366: کل مبلغ بازپرداخت به ما خیریه توسط وزیر دارایی لایحه Morneau که می خواهم پیوست و خانواده اش در یک خدمات سفر به اکوادور در سال 2017

$12,000: مقدار کل است که می شده اند در دسترس معلمان که جذب دانش آموزان به CSSG با توجه به Globe and Mail گزارش که به استناد یک ما ارسال.

390: تعداد کارکنان در ما صدقه قبل از اخراج باعث این بیماری همه گیر.

187: تعداد کارکنان ما در موسسه خیریه پس از اخراج باعث این بیماری همه گیر.

33: طول در کلمات تاکید داده شده توسط هر یک از Kielburgers زمانی که آنها به نظر می رسد قبل از خانه کمیته مالی (“My name is کریگ/مارک african scholar. من قسم می خورم که مدارک من باید در این آزمون باید حقیقت و تمام حقیقت و چیزی جز حقیقت خیلی به من کمک خدا.”)

20: طول, در دقیقه از باز کردن بیانیه کمیته مجلس اعطا african scholar برادران در جولای 28

10: واقعی, طول, در دقیقه از Kielburgers’ بیانیه افتتاحیه

تاریخ های کلیدی در این امر ما

آوریل 27: ما خیریه صندلی هیئت مدیره میشل داگلاس استعفا داد پس از اختلاف با سازمان در مورد افشای اسناد و مدارک مالی. ما در فرایند تخمگذار کردن کارکنان در میان همه گیر.

9 آوریل: ما خیریه ارائه کارآفرینی جوانان پیشنهاد به دولت فدرال است.

مارس 19: راشل Wernick دستیار معاون وزیر کار و توسعه اجتماعی کانادا درخواست فوری تلفن تماس با کریگ african scholar به بحث در مورد آینده نگر برنامه فدرال است که تکامل به کانادا دانشجو خدمات گرانت

مارس 22: نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد ایجاد CSSG. کریگ african scholar تسلیم پیشنهاد به Wernick که ببینید ما خیریه ارائه برنامه است.

12 ژوئن: در بیانیه ای که او می خواهم بعد از جمع شدن و عذر خواهی برای مارک african scholar می گوید کانادا سازمان های جوانان است که نخست وزیر ترکیه در تماس با ما به طور مستقیم در ماه آوریل را در اجرای CSSG. زمانی که ملی پست گزارش داد در یک درز کرده است که نسخه ای از کنفرانس ویدئویی ما گزارش تصریح کرد که یک مقام ارشد بنده—Wernick—در واقع ساخته شده تماس بگیرید.

مارس 5: سهم قرارداد رسمی ما در بنیاد خیریه را اداره CSSG به اثر می رود.

ژوئن 23: سهم توافقنامه امضا شده است توسط اسکات بیکر سر ما بنیاد خیریه; ویکتور لی ما را CFO; و وزیر Bardish Chagger. این توافقنامه اجرا شده است عطف به ماسبق به 5.

جولای 2: ما در بنیاد خیریه را به جمع آوری بیش از 33 میلیون دلار.

جولای 5: سهم توافقنامه لغو شده است.

جولای 21: وزیر دارایی لایحه Morneau دریافت لایحه از ما خیریه برای هزینه های سفر در ابتدا تحت پوشش ما, موسسه خیریه, به اکوادور در سال 2017.

جولای 22: Morneau شهادت در ویکیانبار کمیته مالی و آمده است که او در قطع یک چک به ما زودتر آن روز.

جولای 28: این Kielburgers شهادت به مدت چهار ساعت در کمیته مالی. آنها به دنبال داگلاس که شهادت برای یک ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de