همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خرید مواد غذایی در طول COVID-19

آیا شما نیاز به ضد عفونی کردن خریدهای خود را ؟ و بیشتر سوالات پاسخ داده شده.

در دوران اجتماعی فاصله خرید مواد غذایی یکی از تنها دلیل برای ترک خانه در حال حاضر. COVID-19 ساخته شده است که خرید مواد غذایی از یک لجستیکی مین: می تواند شما را لمس بسته? به همین دلیل است که فرد ایستاده خیلی نزدیک ؟ که در آن همه کاغذ توالت?

فراتر از رفتن به فروشگاه وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد چه باید بکنید هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی. آیا شما نیاز به ترک خرید خارج و یا فقط ضد عفونی کردن آنها ؟ آنچه در مورد تازه تولید کند ؟

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد خرید مواد غذایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

زمانی که من باید به خرید مواد غذایی?

اگر امکان رفتن به فروشگاه در ساعت های اوج خواهم در صبح برای جلوگیری از جمعیت. این باعث می شود آن را آسان تر برای حفظ توصیه می شود از دو متر (شش پا) از فاصله بین شما و افراد دیگر. برخی از فروشگاه ها در حال محدود کردن مقدار از خریداران مجاز در در یک بار و یا مارک هر دو متر در امتداد خط پرداخت بنابراین مشتریان می دانید که چگونه دور از هم ایستاده. اندازه فروشگاه مواد غذایی—این که آیا آن را کوچک محلی ایستاده میوه و یا یک فروشگاه بزرگ جعبه—واقعا مهم نیست تا زمانی که آنها را اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده به نگه داشتن خریداران امن است.

برخی از مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای مانند Loblaws, Longos و Colemans را محفوظ بار برای immunosuppressed و سالمندان مشتریان به آنها را فرصتی برای فروشگاه با تعداد کمتری از مردم در اطراف. این ساعت ها معمولا در اوایل صبح که همچنین کمک می کند تا چنین خریداران دریافت آنچه آنها نیاز قبل از آنها به فروش می رسد برای روز.

را کمتر و بزرگتر سفرهای خرید; رفتن به فروشگاه یک یا دو بار در هفته ایده آل است. ایده این است که به حد وقت خود را احاطه شده توسط افراد دیگر. داشتن یک لیست آماده و خرید به تنهایی (یعنی بدون بچه ها در دو صورت امکان) می تواند کمک به شما در گرفتن کار انجام می شود سریع تر.

آیا من نیاز به پوشیدن یک ماسک و یا دستکش ؟

اگر زودتر راهنمایی گفت که ماسک ندارد لازم است کارشناسان در حال حاضر ارائه مشاوره به افرادی که در حال حاضر ماسک به آنها را می پوشند و یا خود را بسازید. “اگر شما یک ماسک شما باید آن را هر زمان که شما بیرون بروید, آیا آن را خرید و یا هر چیز دیگری می گوید:” Dionne Aleman, یک استاد در موسسه بهداشت عمومی سیاست مدیریت و ارزیابی در دانشگاه تورنتو است. “شما فقط مطمئن شوید که هر دو خود را بینی و دهان خود را تحت پوشش در همه زمان ها است.”

جزئیات: ‘من در خطر اگر قبول شدم کسی در شلوغ پیاده رو؟’ (و 11 دیگر coronavirus سوال)

این به این معنا نیست که شما باید ذخیره کردن ماسک و یا دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) نیز وجود داشته است کمبود PPE برای حرفه ای بهداشت و درمان مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

دستکش نیز ایده خوبی است اما آنها کمی سخت تر به استفاده از ، شما باید بسیار مراقب باشید در مورد چگونه شما آنها را خاموش” هشدار Aleman. “و شما باید به طور بسیار کامل شستن دست ها پس از شما را خاموش دستکش.” به دستکش های خود را به درستی, شما باید مطمئن شوید که پوست شما را لمس نمی کند و خارج از دستکش. آیا آنها قابل استفاده مجدد و یا یکبار مصرف مهم نیست تا زمانی که شما بسیار مراقب باشید به لمس صورت خود را در حالی که با پوشیدن آنها. دستکش نیز کار فقط در صورتی که آنها را تغییر دهید و یا شستن آنها را به عنوان اغلب به عنوان شما دستان خود را بشویید. فکر می کنم از دستکش های خود را به عنوان پوست دوم که هنوز هم می تواند در انتقال این ویروس اگر شما صورت خود را لمس و نمی شستن دست های خود را.

آیا من نیاز به می دانم که زمانی که من در فروشگاه ؟

این یک ایده خوب برای ضد عفونی کردن دستگیره سبد خرید شما—و سایر سطوح مشترک دیگران لمس کرده اند—هنگامی که شما در فروشگاه. برخی از فروشگاه ها در حال ارائه اسپری ضد عفونی کننده و یا دستمال مرطوب به مشتریان پس از ورود. اگر شما فروشگاه خواروبار محلی را فراهم می کند مواد ضد عفونی کننده برای شما, همراه برخی از ضد عفونی کننده دست استفاده کنید و پس از لمس کردن سطوح مشترک. اگر شما لازم نیست که هر گونه ضد عفونی کننده دست فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را به طور کامل به مدت حداقل 20 ثانیه هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی. هنگامی که شما در حال مرور راهرو سعی کنید به ماندن دو متر دورتر از خریداران دیگر اجتماعی را حفظ فاصله دستورالعمل.

شما همچنین می توانید کیسه های قابل استفاده مجدد تا زمانی که هیچ کس در خانواده خود بیمار است و ممکن است آلوده به آنها است. اگر شما خود را به ارمغان بیاورد کیسه فراموش نکنید که برای پرتاب آنها را در ماشین لباسشویی اگر آنها دستگاه قابل شستشو یا ضد عفونی کردن آنها را هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی.

خواندن: شما باید اجازه دهید مردم حیوان خانگی سگ خود را ؟ شما باید پوشیدن ماسک ، (و دیگر coronavirus سوال)

آن را بی خطر به لمس اقلام در قفسه فقط به فکر در مورد دست زدن به صورت خود را. “این بدیهی است که واقعا عملی به […] ضد عفونی کردن هر شیشه کره بادام زمینی است که شما ممکن است کشیدن به پایین نگاه به خواندن آن مواد تشکیل دهنده قبل از تصمیم گیری اگر این چیزی که شما می خواهید برای خرید می گوید:” Aleman. “اما شما می توانید و هنوز هم باید ضد عفونی کردن آیتم هایی که شما خریداری کرده ام هنگامی که شما به خانه.”

“این همه پایین می آید به رفتارهای شخصی می گوید:” Aleman. “[شما نیاز به] بسیار مراقب باشید در مورد شستن دست های خود و دست زدن به صورت خود را و اجازه می دهد هر گونه باکتری است که شما ممکن است آمده ام به تماس با واقع به دست آوردن ورود به بدن خود را فراتر از تنها بودن در نوک انگشتان خود را.”

چگونه باید پرداخت کنم ؟

با استفاده از تماس با ما روش های پرداخت مانند شیر یا اپل پرداخت (که اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید و گوشی خود را به دستگاه) هستند ایده آل است. اگر گزینه ای نیست که وجود دارد بیش از حد بسیاری از تفاوت بین پرداخت با پول نقد یا استفاده از دستگاه کارت اعتباری—هر دو نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از تماس با فرد دیگری و یا یک سطح شده است که در لمس توسط افراد دیگر. همان می رود برای نوع پرداخت را انتخاب کنید. هر چند خود پرداخت بزرگ است زیرا شما نمی نیاز به ارتباط برقرار کردن با یک صندوقدار آن را نیز بدان معنی است که شما در حال دست زدن به یک سطح معمول.

چه کار کنم با خرید من هنگامی که من خانه ؟

“ما دیده ایم که COVID-19 ویروس می تواند زنده ماندن در شرایط مناسب بر روی سطوح تا سه روز پس از اگر شما فقط ترک مسائل خود را به تنهایی برای چند روز باید آن را خوب می گوید:” Aleman. با توجه به مطالعه انجام شده توسط New England Journal of Medicine, the COVID-19 ویروس باقی مانده است بیشتر پایدار بر روی سطوح سخت مانند پلاستیک و استیل ضد زنگ و کمتر پایدار روی مقوا.

اگر شما نمی توانید صبر کنید, خرید نیز می تواند پاک کردن با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده یا سفید کننده راه حل برای کشتن هر چیزی که ممکن است طولانی بر روی آن. “اگر شما انجام یک کار خوب پاک کردن آن را پایین و شما با استفاده از مواد ضد عفونی کننده مناسب, پس از آن که خوب است.”

تازه تولید می تواند شسته شده در مخزن شستشو به طور کامل با آب سرد در حال اجرا و پلینگ پوست با دست های خود را. شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از وسوسه به استفاده از صابون به عنوان آن می تواند باعث استفراغ و اسهال اگر مصرف.

اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از مواد غذایی خدمات تحویل تمرین های اجتماعی فاصله گرفته است. انتخاب گزینه ای است که اجازه می دهد تا پیک به ترک بسته خود را در درب است که معمولا امن ترین شرط است. برنامه ریزی جلوتر از زمان نیز مفید است هنگامی که سفارش تحویل: بسیاری از خدمات در حال تجربه بسیار طولانی صبر کنید بار و سفارشات می توانید روز برای برآورده شود.

نیز وجود دارد که ملاحظات اخلاقی برای حفظ در ذهن در هنگام استفاده از این خدمات است. نکته سخاوتمندانه آمرزنده ماندن آگاهانه در مورد آن خدمات کارکنان قابل توجه و سعی کنید به عبور از خطوط اعتصاب. همچنین ارزش انجام برخی از تحقیقات خود را در چه محلی کشاورزان و فروشندگان در حال انجام است; در حال حاضر بیش از همیشه مهم است برای حمایت از کوچک و کسب و کارهای محلی و غیر انتفاعی. در تورنتو برای مثال FoodShare خوب جعبه مواد غذایی ارائه انواع محصولات محلی و محصولات به مشتریان خود هفتگی.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de