همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد گله ایمنی. اشاره: ما یک راه طولانی ،

تیموتی حیله گر است, اپیدمیولوژی و استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه رایرسون. در سال 2003 او درگیر در مدیریت سارس در تورنتو است.

مورخان را بازشماری این زمان به عنوان یک اخلاقی درگیری بین جهانی اپیدمیولوژی و اقتصاد جهانی است. اما به شهرستانها و دولت بی صبرانه آماده سازی اجازه می دهد تا کارگران به محل کار کودکان به مدرسه و گردشگران به سواحل و بارها آنها ممکن است مشرف به یک عامل حیاتی: سخت به دست آورده سرکوب که اولین اپیدمی منحنی ممکن است از دست رفته به عنوان مورد اعداد و تلفات ناچار ساخت به موج دوم.

سنگاپور برنده بین المللی برای به رسمیت شناختن “بهترین عمل” در کنترل بیماری همه گیر در فوریه زمانی که این ویروس هنوز در مراحل اولیه آن در خارج از چین ارائه کرد. اما در حال حاضر تعداد COVID-19 موارد در حال افزایش است. پس Apr. 1 موارد در سنگاپور افزایش یافته 325 درصد است. در حال حاضر بدون به نفع حقیقت و تلاش برای ایجاد حس از گزینه های باز به ما بپرسید: آیا یک استراتژی پیروزی دارد ؟ و یا حداقل مطلوب مصالحه ؟

یک چیز قطعی است: باقی مانده تحت مستند در زیر زمین خود را حسد حفاظت پرطرفدار خود را سهام از کاغذ توالت و در انتظار روشنایی ضعیف تابیدن از واکسن را از راه دور امید را نمی توان به نام “استراتژی” توسط هر کشش از تخیل. ریاضی کلید قفل Ashleigh Tuite دیوید Fisman و امی گریر از دانشگاه تورنتو و دانشگاه گوئلف پیش بینی است که بدون واکسن بیش از نیمی از جمعیت خواهد شد نیاز به تبدیل شدن به آلوده قبل از همه گیر می رسد “گله ایمنی است.”

بیشتر: ردپای از coronavirus: چگونه آن آمد به کانادا رفت و در سراسر جهان

این به چه معنی برای کانادا که دارای جمعیت 37,692,000 با 61,960 موارد و 4,040 مرگ و میر گزارش رسمی در زمان نوشتن. به منظور برآورد تعداد واقعی افرادی که از بهبود عفونت و ما باید چشم پوشی از تایید مورد شمارش و زاد و ولد و مرگ و میر 100 (با فرض عفونت-مرگ و میر نزدیک به یک درصد). که به معنی وجود دارد 404,000 عفونت منهای 4,040 مرگ و میر که بازده فرضی 399,960 بازماندگان که باید ایمنی بدن که به طور کامل بهبود یافتند. اما آنها شامل تنها 1.1 درصد از جمعیت ترک 98.9 درصد از ملت هنوز هم کاملا مستعد ابتلا به این ویروس.

اجازه دهید آن را کمی بیشتر. از حد طبیعی از هر گونه بیماری همه گیر است که سیستم ایمنی بدن افراد را در رسیدن به دین به طور موثر جلوگیری از پایدار انتقال این ویروس به دلیل بسیاری از مردم با آن مواجه هستند در حال حاضر محافظت می شود یا از طریق عفونت یا واکسیناسیون. این محاسبه از اولیه R-هیچ (که نشان می دهد چگونه یک بیماری عفونی مسری است). پژوهشگران در امپریال کالج لندن برآورد R-جز از coronavirus بین 2.2 و 2.6. بنابراین گله ایمنی خواهد بود به خوبی در راه هنگامی که 54 تا 61 درصد از جمعیت ایمنی است. برای ما جمعیت کانادا که بین 20.3 و 22.6 میلیون. تا کنون ما فقط حدود 0.4 میلیون ایمنی مردم است.

هر گونه تلاش برای ورزش های سبک آمریکایی “آزادی مدنی” سوار نعل بیش از همه اقدامات احتیاطی و به سادگی باز کردن همه چیز را از بالا می تواند در بین 201,000 و 224,000 مرگ و میر در یک یا دو ماه با بیمارستان ها به طور کامل غرق شده است. دور از ذهن? نه در همه. این ویروس هنوز هم در کمین وجود دارد و هیچ چیزی برای متوقف کردن آن از طریق گسترش تازگی آزاد جمعیت دیر یا زود. تنها یک واکسن می تواند تولید گله ایمنی با خیال راحت در یک راه طولانی ،

بیشتر: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

چه مدت طول خواهد آن را برای رسیدن به گله ایمنی ؟ خبر خوب این است که تلاش کانادایی ها نسبت به کاهش انتقال (“مسطح منحنی”) موفق شده است که گزارش موارد جدید مرگ و میر در سه هفته گذشته را پهن کردن در مورد 1800 موارد جدید و 180 جدید مرگ و میر در روز است. بنابراین در مورد شما برداشتی غلط از این به عنوان یک چراغ سبز برای بازگشت به حالت عادی قرار داده که فکر مکث. کاستن از سرعت گسترش یافته است در نتیجه جمعی ما پا بر روی ترمز; انتشار آن و به حرکت خود ادامه خواهد داد. مسطح منحنی است و نه منطقی برای توقف فشار آن است که منطق ادامه دارد. در غیر این صورت سود ما خواهد بود از دست داد.

وجود دارد تنها دو گزینه های برنامه ریزی.

اولین چیزی است که ممکن است به نام “force-و-شامل” رویکرد. آن را در ابتدا نیاز نیست فقط یک تخت و منحنی اما صفر در موارد جدید در هر روز تا زمانی که دو ـلی (حدود یک ماه) که در آن زمان اگر تایید توسط فشرده تصادفی تست این ویروس می تواند در نظر گرفته شود وجود ندارد. با مرزهای بسته, مرطوب, رنگ پریده جمعیت را می توان به ارمغان آورد چشمک زدن به روشن و آفتابی. این امر شبیه زمان درست قبل از مورد اول به نظر می رسد نیاز به watchfulness و مانیتورینگ اما این بار با تست های معمول. افراد آلوده می تواند در نظارت انزوا تا آنها تایید ویروس رایگان و یا زنده ماندن نیست. هیچ گله ایمنی مورد نیاز خواهد بود اما این جامعه زندگی را با اضطراب است که یک ولگرد virus ممکن است شروع به کل فرایند تا زمانی که دوباره نهایی در دسترس بودن واکسن. این می تواند انجام شود? در آوریل. 8 شهر ووهان اعلام شد باز و رایگان از عفونت پس از یک ماه از صفر در موارد جدید و دو ماه از مستند. نیوبرانزویک به نظر می رسد در حال حاضر وجود دارد.

روش دوم ممکن است به نام “انتشار-و-حفاظت از” رویکرداما آن را در یک قیمت می آید: اجتناب ناپذیر افزایش COVID-19 موارد و تلفات و استرس مداوم بر روی سیستم بیمارستان. شدید منابع مورد نیاز خواهد بود برای به حداقل رساندن عفونت و مرگ و میر از طریق پا تا اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم پزشکی و برای محافظت از آسیب پذیر ترین بخش از جمعیت که هنوز هم نیاز به زندگی می کنند با نوعی فاصله تا رسیدن واکسن. بنابراین آنچه که این رویکرد به دنبال ؟

قبل از اجرای “انتشار-و-حفاظت از” هفتگی تعداد موارد جدید و جدید مرگ باید حداقل رسیده فلات (که آنها) و ترجیحا باید شروع به کاهش (که نیست). امکانات بیمارستان ICU, تخت, تجهیزات و تمام منابع انسانی باید بطور قابل توجهی کمتر از ظرفیت و ذخایر. مقادیر کافی از ویروس-تست کیت معرف و پرسنل و امکانات برای اجرای آنها باید در حال حاضر در محل و همچنین به عنوان گواهی آنتی بادی کیت تست قابل قبول با حساسيت و ويژگی بالا (حداقل مثبت کاذب و منفی کاذب).

برنامه ریزی مرحله به مرحله فرآیند مورد نیاز است که در آن مردم در بخش های تعریف شده خواهد بود و اجازه بازگشت به کار منوط به افزایش اقدامات احتیاطی و افزایش, تست, نظارت بر غربالگری و اپیدمیولوژیک نظارت است. طبقه بندی مردم بر اساس خطر خواهد بود ضروری است. برای مثال کسانی که به ویروس مثبت علامتی یا نه می توان در نظارت انزوا یا در خانه و یا در یک دولت-اجرای مرکز (به عنوان مثال هتل) برای این منظور است. آنها خواهد پرداخت “انزوا دستمزد” وعده های غذایی شامل, تا زمانی که ویروس رایگان. افرادی که تا به حال موثر آنتی بادی بودند و در نتیجه ایمنی بدن می تواند بسیار با ارزش است و می تواند حرکت و کار در هر نقطه بدون محدودیت. اما کسانی که در معرض خطر—کسانی که 65 سال مبتلا به دیابت نوع 2 بیماری های ریوی بیماری های قلبی و عروقی, چاقی, فشار خون, ایمنی سرکوب—هنوز هم برای محافظت در برابر ویروس تا زمانی که واکسن در دسترس هستند و یا تا زمانی که گله ایمنی رسیده است.

پس چرا موج دوم اجتناب ناپذیر است ؟

ضروری است به درک که موج دوم از عفونت و مرگ و میر هر چند کوچک اجتناب ناپذیر است چرا که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت هنوز مستعد و ویروس است که هنوز هم در گردش غیر قابل کشف در ظاهر سالم شهروندان است. گزارش های متعدد تایید بیش از نیمی از ویروس مثبت مردم بدون علامت در زمان تست. ترکیب که با تحقق است که برای این بیماری سریال زمان—زمان از عفونت خود را تا زمانی که شما آلوده شخص دیگری—کمتر از دوره کمون.

به همین دلیل برای انتشار-و-حفاظت از استراتژی به حتی یک شانس کار تست به ramped فوق العاده. کارکنان در معرض خطر موسسات و یا مشاغل—دراز مدت مراقبت از خانه و بیمارستان و رانندگان اتوبوس رانندگان تاکسی و شخصی کارگران خدمات آرایشگری خدمه پرواز و دندانپزشکان و غیره—آیا نیاز به آزمایش می شود هر هفته به عنوان یک بیماری از تماس مستمر با مشتریان و یا مشتریان به منظور جلوگیری از انتقال به بعد.

محل کار را باید ارزیابی و کمک در ارائه اقدامات احتیاطی مناسب—پلکسی گلاس, ماسک های دست-ضد عفونی کننده, بیشترین تعداد در یک فضای فاصله/جدایی و…. و اجرا. ارائه امکانات از جمله خواهد بود که مسئولیت کارفرمایان در نظر گرفته و بخشی از این هزینه از سرگیری کسب و کار. موفقیت این رویکرد نیاز به سعی و کوشش و تعامل تمام افراد درگیر. و ارزیابی ریسک باید جامع و یکپارچه سازی ملاحظات در مورد washrooms, ناهار, اتاق, حمل و نقل به کار و سطوح مایع.

بیایید صادق باشید: این است که از یک وضعیت بد. اگر انجام شده به طور موثر با خرید و انطباق در تمام سطوح و اجراي اگر آنها نمی, انتشار-و-حفاظت از رویکرد اجازه می دهد تا جامعه یک فرصت به آرامی بازگشت به کار و ساخت گله ایمنی در یک نرخ معقول در حالی که ما منتظر واکسن. اما موارد و مرگ و میر باید به حداقل امکانات بیمارستان باید حفظ شود و کسانی که بیشتر در معرض خطر باید از آن محافظت شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im