همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ‘Obamagate’ اما بیش از حد هوشمند به درخواست

Tabatha Southey: هیچ Obamagate. Obamagate است پس وجود ندارد که آنها به زودی به اضافه کردن Obamagate به لیست مواد تشکیل دهنده را در یک Aero نوار. طبیعت نفرت Obamagate.

تبریک می گویم اگر شما هیچ خاص حقایق در مورد “Obamagate” در دست شما به وضوح انجام مشق شب خود را. هیچ Obamagate بدانید در مورد. نقشه کشی خالی زمانی که من ذکر Obamagate? خوب. شما فقط گل 100 درصد در آزمون دانش خود را از Obamagate امتحان.

Obamagate وجود ندارد. آن وجود ندارد. آن را هرگز در آنجا بود و پس از صرف مقدار 2016 که اساسا ریک نورد سپس توسط آمریکا نامزد ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بسیاری از, اگر نه همه از رسانه ها به نظر می رسد تاسیسات با احتیاط بیشتر در اطراف در حال حاضر رئیس جمهور آخرین gambit که بودن مطلق فانتزی است که Obamagate.

Obamagate است افسانه ای نوه از دیگر ساخته رسوایی چرخید و با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال. این پرورش از اعلام این خبر که رئیس جمهور باراک اوباما به حال مغلوب ساختن پیشی جستن تلفن ها شنود گذاشته در طول مبارزات انتخاباتی است و فرزندان “ایمیل های خود” و هانتر بایدن که هرگز procreated. این اختراع بزرگ و نوه از Birtherism این مسخره داستانی که اوباما متولد نشده در ایالات متحده و در نتیجه واجد شرایط به رئیس جمهور شود.

وقتی پرسیده شد که هفته گذشته توسط واشنگتن پست‘s فیلیپ Rucker چه جرم این Obamagate مضحکه می خواند و او می شده است, به tweeting خیلی در مورد درگیر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که “این جریان بوده است برای مدت زمان بسیار طولانی … شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه است.”

در Obamagate واقعا داغ کانادا نوجوان که کاملا وجود دارد اما شما نمی توانید او را ملاقات کند چرا که او خجالتی و همچنین او نشان نمی دهد تا در زوم calls چرا که او یک خون آشام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اعلام Obamagate به “بزرگترین رسوایی سیاسی در تاریخ ایالات متحده” است که عجیب و غریب است چرا که حتی در آن زمان اوباما عینک کت و شلوار قهوهای مایل به زرد در واقع اتفاق افتاده است. Obamagate چیزی است.

Obamagate است بنابراین هیچ چیز است که اگر آن زمان در چه بخشی از جهان به شما هستند ؟ مسابقه بود که مخفیانه برداشت همه آن دوستان Facebook اطلاعات بهتر میکرو-هدف نژادپرستانه سیاسی, تبلیغات Obamagate خواهد بود گفت: این بی نهایت نیستی از فضای بیرونی است. سپس آن را بگویم آن را به همان اندازه دوستان خیالی که امتحان بود “Sooooo دقیق آن شبح وار!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تلاش می کند تا چیزی را از غیر چیزی که صرفا برای جلب توجه. دونالد می تواند بخشیده شود برای تفکر است که اگر شما به اندازه کافی توجه در امریکا آنها را به شما رئیس جمهور. گاهی اوقات تمام طول می کشد است او که بد خلق چون فاکس نیوز است که به اندازه کافی دم لابه نسبت به او و یا اینکه باراک اوباما رئیس جمهور انتخاب شد و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم بعد فورا رفت واز بیش از آن.

بار دیگر او به نظر می رسد سعی کنید و چیزی که unthings در تلاش برای منحرف کردن اذهان مردم از یک چیز واقعی یا یکی دیگر از چیزی که واقعی. هر آنچه که موجب تحریک آن زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن مجموع سردی در یادگیری برگ هر کدام چیز جدید او در مورد پر از چاله مردم هم تراز با او شروع به در حال اجرا در اطراف در محافل تلاش برای پر کردن در جاهای خالی. اغلب روزنامه نگاران و مفسران را به یک چاقو در این اگر تنها به خاطر گزارش “رئیس جمهور گفت: بسیاری از کلمات به معنای واقعی کلمه هیچ چیز امروز” ممکن است به عنوان خوانده شده که مغرضانه.

هنگامی که این فصل از تاریخ آمریکا نوشته شده است, از آن خواهد شد به عنوان خوانده شده مانند یک نسخه از لباس جدید امپراتور که در آن امپراتور فقط strolls در اطراف دادگاه و شهر فریاد “من به طور کامل برهنه! من باک برهنه! نگاهی به من starkers! ببین شاهنشاهی الت مرد!” و هر کس در اطراف او هنوز هم نگه می دارد و افتخار او را در ساز و برگ خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان هر دو در کارکنان و نمی شده است تنها بیش از حد خوشحال به ریختن هر آنچه که آنها دست خود را می توانید به این بزرگ مکیدن نیستی به نام Obamagate. آنها این کار را بازاندیشانه در حال حاضر زمانی که تهمت سعی خواهد یک چیزی به وجود. آنها گرفتن چیزی, آن را اجرا کنید تا میله پرچم و سپس آنها را اجرا تحت میله پرچم و ادای احترام به آن. در صورتی که عینک نتواند برای الهام بخشیدن به اندازه کافی نفس گزارش در مورد چگونه گفتن “بسیاری از مردم بر این باورند که coronavirus طراحی شده بود برای ایجاد تقاضا برای استفاده از Sony Walkmans اما برخی از کارشناسان مخالف” آنها در حرکت به بعدی محتمل اتهام امیدوار است که آن را کسب خواهد کرد که بسیاری از مصرف زیاد و تخریب پسوند—دروازه.

آن است که من ملتهب امیدوارم که یک روز جهان-دادن رسوایی برگزار خواهد شد در رسوایی هتل و ما می توانیم با قرار دادن یک توقف به این دروازه مزخرف به طور کامل.

در حال حاضر تهمت جانبازان چاشنی هستند که فضای خالی رئیس جمهور دارای برچسب “Obamagate” با این نظریه که رئیس جمهور باراک اوباما مخفیانه به کارگردانی FBI به هدف قرار دادن ژنرال بازنشسته و اتهام آدم ربایی علاقه مندان مایکل فلین (a man اوباما گزارش هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن به استخدام) را مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد.

به عنوان مدرک تهمت حامیان در حال حاضر به راحتی ایمیل محرمانه که در آن پس از آن-مشاور امنیت ملی سوزان رایس توصیف رئیس جمهور اوباما به عنوان مایل به مطمئن شوید که هر گونه بررسی فلین بود “به کار گرفته شده توسط هوش و اجرای قانون در جوامع با کتاب.’ “

به خیریه به تهمت و شرکت در این امر واقع شده اند بسیار مشکوک بود که در جلسه صورت گرفته در مقام قوه مجریه در مقابل روز است.

که حتی ممکن است تشکیل یک “Obamagate” و یا حداقل ممکن است را ساخته اند Obamagate چشمک زدن اوباما در چشم اما این جلسه برگزار عادی جمعه.

هیچ Obamagate. Obamagate است پس وجود ندارد که آنها به زودی به اضافه کردن Obamagate به لیست مواد تشکیل دهنده را در یک Aero نوار. طبیعت نفرت Obamagate.

Obamagate است نبود. این فضا که در آن درک درستی از جاذبه امریکا شرایطی—شرایط در آورده در بخشی از این واقعیت است که کشور با آن مواجه است ویرانگر بحران بهداشت عمومی در حالی که حکومت یک مرد که فکر می کند آسیاب های بادی باعث سرطان و برخی اشاره به برنامه ریزی و رهبری باید باشد.

Obamagate است به طوری ساخته شده است که من حتی نمی تواند تایپ کردن کلمه “Obamagate” بدون دست من غیر ارادی بالا رفتن در هوا به هوا را به نقل از. یکی از فرزندان من تقریبا از دست داده و یک چشم فقط در حال حاضر من آوردن یک فنجان چای.

Obamagate است و در عین حال یکی دیگر از راه گفت “هی نگاه بیش از وجود دارد! بلکه در من!” در مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را در واقع ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر شفاف و قابل فهم. این است که بعد از همه یک مرد که در این هفته گفت: “من تست بسیار مثبت در دیگر حس بنابراین این صبح است. آره. من تست مثبت به سمت منفی به سمت راست. بنابراین. تست کردم کاملا این صبح است. معنی من تست منفی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای بحث در مورد چیزهای واقعی کشتار مردم منجر به رئیس جمهور ایالات متحده انجام, خود ارضایی, pandemic-نسخه مضمون که در اول ؟

این قابل فهم است که مشاوران او و هواداران ترجیح می دهند او بحث در مورد هیچ چیز در همه, اما نه بخشایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de