ازدواج در نگاه اول برخورد همسران در مرحله نهایی مسابقات در پنج شنبه شب مراسم تعهد که در آن دو نفر به دام افتاده در برابر خود خواهد شد و یک همسر چه همه ما آرزو می کنم که ما می تواند انجام دهد: خواندن با صدای بلند یک دست نوشته لیست جزئیات همه چیز ما نفرت در مورد شریک ما.

اگر شما به من بگویید که شما لازم نیست که یک راز یادداشت های فایل بر روی آی فون خود را اختصاص داده شده به مستند یک آرشیو کامل از اشتباهات خود را شریک بنابراین شما به شواهد به تماس در استدلال شما در حال دروغ گفتن است. و یا شما می دانید شما فقط باید سالم روابط از من. هیئت داوران ،

دو نفر به دام افتاده در یک جهنم آنها نمی توانند فرار امشب و این بهترین بیت در مورد مراسم تعهد. هنگامی که یک رابطه می شود متعفن یک نفر التماس به ترک اما پس از آن دیگر فرد می شود به طور کامل منفعل پرخاشگر و انتخاب به ماندن – که پس از آن تله های اول شخص برای یک هفته دیگر. نگاه از ترور در همسر چشم به آنها متوجه آنها مجبور به تحمل بیش از یک هفته فوق العاده است. تنها چیزی که آن را بهتر است اگر کارشناسان فریاد زد صدا “بله به دام افتاده!”. تلویزیون را نشان می دهد باید کاملا لذت بیشتر نامزدان به بازی گرفته بود.

اما ما نمی خواهم با منفی. ما می خواهیم شاهد یک upstanding مثال از عشق از این دو بیشتر با هم مردم این آزمایش تا به حال دیده: هیلی و دیوید.

“وجود دارد یک رابطه جنسی” دکتر Trisha می پرسد.

“آره ما Trish. این یک بیت از یک ضربه تعجب در حال حاضر, اما ما در حال کار بر روی آن است. بله بچه میخوام تا افتخار” هیلی growls آوردن دیوید در یک ضربه.

ما هنوز دوره نقاهت بعد از دیوید جنسی اعتراف قبلا در این هفته اما او پیش می رود و traumatises ما دوباره.

“این احتمالا توت فرنگی یا شکلات به دلیل نبود وانیل!” او grins.

بزرگ. در حال حاضر آنها ‘ از بین برد و مهمتر از همه بستنی.

‘We wish we didn’t know all that.’
media_camera“ما آرزو می کنم که ما نمی دانیم که.’

“تا در کنار کریس و ونسا!” جان ایکن فریاد.

“چه کسی ؟” ما چپ نگاه کردن.

آه. این دو. ما را دیده اند یا شنیده از آنها پس از عروسی خود را. آنها در حال … چگونه ما می گویند این ظرافت … خسته کننده است. من کاملا مطمئنم که تولید کنندگان باید حتی متوقف تخصیص آنها خدمه فیلم. ما نمی آویزان در اطراف برای دیدن تصمیم گیری های خود را و به سرعت حرکت می کند.

Baiiii Nile and Geraldine!
media_cameraBaiiii نیل و جرالدین!

همه چیز شده اند زمان برای ناتاشا و ده دوم Mikey پس از ناتاشا گفت که شوخی در مورد Mikey ماندگار 10 ثانیه در اتاق خواب که پس از آن منجر به تمام استرالیا با اشاره به او را به طور انحصاری به عنوان ده دوم Mikey. راستش مردم واقعا باید رشد کنند.

به هر حال آنها همان مبارزه شاهد بودیم در هفته گذشته و ناتاشا را انتخاب و اقامت ما در مورد به اتمام اما پس از آن Mikey در نهایت چه چیزی جالب است.

“او آتشین اما یک آتش خوب و بد را به آتش کشیدند. و بنابراین در حال حاضر من فکر می کنم این برای من بهترین را ترک کنند.”

آه. ما صدای شما گریه می کند برای کمک به Mikey اما متاسفانه شما نمی خواهد ترک امشب becaaaaaause … بله به دام افتاده!

ناگهان دکتر هیلی وارد این بخش به تشخیص خود.

You’re a true sage, Hayley.
media_cameraشما درست حکیم هیلی.

کتی و جاش حرکت کردن در به روی نیمکت و کتی سفید با ترور. آنها بیشتر مطالب در این نشان می دهد بنابراین شما می خواهم فکر می کنم که چیز خوبی است. اشتباه است! کتی بدیهی است که نگران شادی خود را به آنها را تبدیل شدن به یک کریس و ونسا و ما بی درنگ آنها را فراموش و آنها را از خود دوربین خدمه. بنابراین کتی باعث می شود تا برخی از درام.

او می گوید: او را دیدم جاش صحبت کردن به هیلی در مهمانی شام در طول هفته و او شروع به گریه کردن در مورد آن و جاش می گوید اگر او می تواند به او اعتماد ندارد و سپس او را ترک.

ما شانه را بالا انداختن و آه “خوب ترک”. بدیهی است که ما خود را به نام پرتگاه و هر دو آنها را انتخاب کنید به ماندن بگیرید. آنها دریافت رسمی هشدار و اگر آنها اتلاف وقت ما دوباره با درام ما کاملا آنها را از خود دوربین خدمه مانند Mork و Vivienne.

بعدی! آه آن را سالمندان زن و شوهر است. آنها نشستن در پایان مقابل از روی نیمکت و Mishel خیره witheringly در Steve.

“من بسیار آگاه است که چگونه شما سعی می کنید به کنترل من است. و من یک لیست از مسائل!” Mishel اعلام کرد. آه! یک لیست! این مراسم تعهد است که در نهایت به دنبال!

نگه داشتن یک لیست از نارضایتی ها در مورد شریک زندگی خود را بسیار سالم. من درمان روابط مانند یک دادگاه که در آن من هر دو دادستان و دفاع. من همواره آماده هر حمله یا مقابله با ميخ شواهد که من بایگانی در یادداشت برنامه بر روی گوشی من. آن چیز دیوانه – فقط یک لیست از بار خرما, ظهور, نقل قول ها و تصاویر است که من احساس می کنم من ممکن است نیاز به قرعه کشی در آینده استدلال به یا اثبات خود من اتهامات یا بیشتر غالبا فرار از اتهامات وارد به من. گاهی اوقات من حتی نسخه قابل چاپ همه چیز را به طوری که فقط به عنوان استدلال من در حال آماده سازی خود, من می توانم آن را بیرون بکشد از پشت یک نیمکت, کوسن و فریاد “نمایشگاه!”.

به عنوان نشانه فرد سالمند در این نمایش Mishel نمی دانم چه یادداشت برنامه است به طوری که او ثبت کرده است شواهد خود را در یک دست نویس سند. از تجربه اگر شما آن را در این راه شما می کردم برای نگه داشتن آن در یک نقطه پنهان – مردم تمایل به دمدمی مزاجی زمانی که آنها پیدا کردن یک کتاب از پیچیده مشاهدات شما ساخته شده است در مورد آنها. این اتفاق افتاد با همکاران من. خدای شما نگه داشتن یک نوت بوک روی میز خود را به ضبط تمام چیزهایی که آزار دهنده لیزا و الیزابت انجام دهد و ناگهان کسی آن را پیدا کرد و آن را به اشتراک گذاشته شده در اطراف دفتر قبل از اینکه شما باد در HR دوباره. چه اتفاقی افتاد به حریم خصوصی وجود دارد ؟

به هر حال Mishel شلاق او را سوزاند کتاب و شروع به خواندن با صدای بلند از آن است.

“من می توانید از طریق لیست من؟” Mishel می پرسد.

“مثل شما حتی نیاز به درخواست” ما روان.

“من مجاز به سوگند” او آغاز می شود. “من مجاز به گفتن من قصد دارم برای لحظهای یا پو – من باید بگویم, ‘استفاده از حمام’. من می خواهم او را به نشستن در چشم من سطح – اما او دوست دارد برای ایستادن. من آموزش سخت باسن بچه ها من می دانم که چگونه به ترساندن کسی. این یک بن بست تاکتیکی که استفاده می کنم دانش آموزان من.”

نه در اینجا برای پیدا کردن دوستان: گوش دادن به جیمز ویر پادکست

جیمز ویر RECAPS: خواندن تمام MAFS recaps اینجا

Mishel wielding her evidence.
media_cameraMishel دارای حق اعمال شواهد خود را.

ما همه نیمه underwhelmed با سوزاندن کتاب خیلی عجله هر دو آنها را به تصمیم گیری های خود را.

“من بری اینجا!” Mishel فریاد در حالی که نگه داشتن او کارت – واژه “ترک!” ناخوانا در نفت خام حروف را به عنوان اگر آنها نوشته شده بود کسی که به دام افتاده در یک جهنم آنها نمی توانند فرار کنند.

“شما می توانید این حلقه بیش از حد!” او می افزاید: پرتاب آن بر روی میز است.

اما این همه پایین می آید به استیو.

“هنگامی که من نوشتم قول من من گفت: بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد به سرعت. بیایید نمی شود که این افراد” او می گوید: تصمیم به ماندن بگیرید.

انتخاب کنید که حلقه و پاپ آن را در Mishel چرا که بله به دام افتاده!

صحبت از مردم به دام افتاده, Amanda رول تا به نیمکت و اعلام تاش احضار او به سلول انفرادی.

“اگر شما می خواستم برای این کار شما باید زندگی می کردند با من!” او yells.

Us hearing the same old arguments yet again …
media_cameraما شنیدن همان استدلال قدیمی دوباره …

“هر کس در اینجا تا به حال مسائل آیا شما آنها را می بینید در حال اجرا برای تپه؟” آماندا هل می دهد.

و با آن, Dr هیلی وارد بخش دوباره قرار داده و در عین حال یکی دیگر از آتش با او مشاوره ناخواسته.

“دیو زد برای تپه و ما همه حق” او را از تماس. آماندا به نظر می رسد او در سردرگمی است.

“شما گفت:,” آیا شما دیده می شود مردم و … شده است وجود دارد و مردم در وضعیت مشابه به عنوان شما بچه ها. چه تاش انجام شده است من در ماه عسل, آره ؟ من بسته من فرو ریخت. ما رفت, کون کردن, کون کردن, کون کردن است.”

آماندا تلاش برای قطع کردن اما هیلی دیده است که بسیاری از Maury Povich و او می داند که فقط به خاطر صحبت کردن بیش از او با صدای بلند.

“هیچ هیچ هیچ lemme پایان,” او می گوید. اما درست قبل از هیلی می توانید بگویید “وجود ندارد ‘ارتباط’ در ‘I’,” آماندا سیلی او را.

“این است که ما f**king مبارزه در حال حاضر. با تمام احترامی که لوله آن. لوله آن را” آماندا پارس. “این است که در مورد شما هیلی. شما تا به حال استدلال خود را در حال حاضر shut the f**k up.”

‘There’s no “you” in “us” but there is “relationship” in “me”.’
<br />
media_camera‘وجود ندارد “شما” در “ما” وجود دارد اما “رابطه” در “من”.’

تاش می کشد از یک تکه کاغذ و ما هیجان زده به دلیل ما فکر می کنیم این یکی دیگر از رایت کتاب است. اما این فقط یک متمدن نامه به آماندا. بدیهی است که ما لحن خود را.

وجود دارد هیچ چیز از چپ به مبارزه کردن در مورد. مهم نیست دیگر. آنها هر دو را انتخاب کنید به ترک.

Amanda is upset about a lot of things. But mostly, she’s upset she was forced to eat a vegan burger.
media_cameraآماندا ناراحت است در مورد بسیاری از چیزها است. اما بیشتر او را ناراحت او را مجبور به خوردن یک برگر گیاهی.

آماندا ارائه برخی از کلمات زیبا در مورد چگونه او بخواهد رابطه خود را با تاش کار می کرد به طوری که همه از استرالیا می توانید ببینید که چگونه بزرگ, گی, روابط هستند. او می خواست این ازدواج به عنوان یک مثال درخشان از عشق است که پیشرفت در گی جامعه و برای مردم به دیدن این همان عشق به اشتراک گذاشته شده توسط با جنس مخالف, ارتباط جنسی, در این نشان می دهد.

جیمز ویر پیوست توسط سامانتا X و کارلا Bignasca به روکش امشب MAFS که در آن دو مرد به دام افتاده در برابر خود خواهد شد و برخورد همسران در حماسه تعهد, مراسم, مرحله نهایی مسابقات.

ارسال شده توسط news.com.طلا در روز یکشنبه, 23 فوریه سال 2020

اما این رابطه نیست و یک شکست است. منظورم این بود – Amanda و تاش به حال sucky ازدواج. اما آن را هنوز هم یک افسانه ، به دلیل آن را نشان می دهد که ما همجنسگرایان فقط به عنوان احساسی فرار و ناکارآمد به عنوان مستقیم مردم در این نمایش است.

ما همه همان ، آن را زیبا.

برای اطلاعات بیشتر مشاهدات در سوزاندن کتاب ها و Maury Povich, follow me on Twitter, Facebook و Instagram: @hellojamesweir

سازمان دیده بان نه در اینجا برای پیدا کردن دوستان زنده هر یکشنبه و چهارشنبه مستقیم پس از MAFS زمانی که جیمز ویر پیوست مهمانان زنده در Facebook و اخبار.com.au, بحث, ارتباط جنسی,’ یو پی اس و فراز زندگی وری جوش pashing و قضاوت نادرست رایانه های جیبی است.

پادکست در دسترس خواهد بود در اخبار.com.au, Spotify, اپل پادکست ها و تمام مظنونین مستقیم پس از جریان زندگی می کنند.

در اصل منتشر شده به عنوان مدرک در معرض به عنوان زن و شوهر به دام افتاده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im