گزیده ای از هولیوک سربازان خانه coronavirus بررسی

مستقل گزارش منتشر شده در پنج شنبه ارائه می دهد یک دلخراش نگاه به “فاحش” تصمیم گیری در هولیوک سربازان خانه که منجر به مرگ و میر 76 جانبازان از COVID-19. در اینجا کلید معابر از 174 صفحه گزارش:

• این حرکت را محقق علامت Pearlstein نوشته بود “بدترین تصمیم” از همه یک “فاجعه” است که کارکنان به عنوان یک “کابوس” و نسبت به یک اردوگاه کار اجباری — آمد و در 27 مارس ،

“در آن بعد از ظهر ارشد پرستاری افسر ونسا Lauziere تصمیم گرفت که — از آنجا که تعدادی از اعضای هیات به حال در بیمار نامیده می شود برای شب شیفت بود که در مورد شروع یک خانه دو قفل زوال عقل واحد (2-شمالی) خواهد بود و بسته تلفیقی با دیگر (1-شمال). برخی از جانبازان در 2-North در آن زمان وجود ندارد چرا که آنها تا به حال به زوال عقل و ابتلا به سرگردان — به جای آنها آسایشگاه بیماران نزدیک به مرگ که تا به حال منتقل شده است و از 2-جنوبی خانقاه واحد در تلاش برای ایجاد جداسازی فضاهای جانبازان مبتلا به COVID19. این همان مرگ جانبازان شد و سپس دوباره نقل مکان کرد به عنوان یک شلوغ و ترکیب 1-شمال واحد.”

• وال Liptak مراقبت های بهداشتی اجرایی که منصوب شد سرپرست زیر بنت والش تعلیق زمانی که خبر از وحشت در تاسیسات شکست توصیف ویرانی به محققان.

“Liptak توضیح داد که او و تیم او باید یک جمعی 90 به علاوه پرستاری” اما ” هیچ یک از ما تا کنون دیده اند هر چیزی شبیه به این.’ 1-شمال واحد ‘شبیه یک منطقه جنگی.’ با توجه به حادثه فرمانده لیزا کلمبو در مارس 30, 2020, این ‘داغ’ واحد به حال جانبازان کهنه در بالای هر یک از دیگر برخی از 91 از آنها شد به وضوح در حال مرگ است.’ وجود دارد ‘صندلی از مردم اندود شده تا برخی از آنها پوشیده, برخی, unclothed, بعضی از آنها با پوشیدن ماسک, برخی نیست.'”

• بسیاری از تسهیلات کارکنان محققان با صحبت در شوک بودند در مورد آنچه که آنها شاهد.

“مددکار اجتماعی Carrie Forrant ارائه این روایت:” من نشسته بود با یک جانباز برگزاری دست خود را مالش سینه اش کمی. در سراسر از او جانباز ناله و به طور فعال در حال مرگ است. در کنار من است دیگر کهنه است که هشدار گرا و حتی اگر او در قفل زوال عقل واحد است. است وجود دارد یک پرده به سپر او از مرد در سراسر از او به طور فعال در حال مرگ و ناله و یا یک پرده به تقسیم من و کهنه من در آن زمان از این هشدار گرا جانباز از بحث کوچک با اشتباه همکار کوچک. او هشدار گرا و خوش گیج و صحبت کردن در مورد شامی کباب سوئدی در ناهار و مقایسه آنها با آنهایی که همسر خود را مورد استفاده برای ایجاد. من در تلاش نیست که او تمرکز بر روی veteran در سراسر از او که به طور فعال در حال مرگ و یا یک بعدی به او که من با نگه داشتن دست خود را در حالی که او در حال مرگ است. فراواقعي بود … من نمی دانم که چگونه کارکنان در این واحد چگونه بسیاری از ما همیشه بهبود می یابند از این تصاویر.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید