‘انتظار تا 25 مورد’: صدها پرواز در از ویروس نقاط

حدود 800 نفر در حال انتظار برای رسیدن در روزهای آینده بر بازگشت پرواز از ویروس نقاط هند و امریکای جنوبی و اندونزی است.

این آخر هفته حدود 300 نفر به دلیل پرواز به فرودگاه آدلاید از بمبئی در حالی که یک گروه از پرسنل نیروی دفاع از اندونزی وارد خواهد شد در ادینبورگ RAAF base.

آقای وید گفت: کسانی که پس از رسیدن در SA خواهد بود مورد آزمایش قرار زمانی که آنها به زمین قبل از گذراندن دو هفته در نظارت قرنطینه و آزمایش می شود در حالی که در انزوا.

کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: در حالی که احتمال برخی از افراد آزمایش مثبت برای coronavirus تا به حال به رسمیت شناخته شده و قوی اقدامات خواهد بود در محل قرار داده برای اطمینان از آنها مطرح شده هیچ خطر به گسترده تر SA جامعه است.

می آید بعد از 30 جدید کروناویروس موارد ثبت شده در ویکتوریا بیش از 24 ساعت گذشته به این معنی که دولت در حال حاضر دیده می شود دو رقمی را افزایش می دهد به مدت ده روز ،

از این هفت نفر در ارتباط بودند به شیوع پنج نفر شناسایی از طریق آزمایش معمول پنج موارد تشخیص داده شد و در بازگشت مسافران در هتل قرنطینه و 13 نفر تحت بررسی هستند.

ویکتوریا ثبت بزرگترین آن روز تنها coronavirus سنبله در ماه دیروز اما برتر دانیل اندروز می گوید اعداد را ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده به عنوان مقامات آزمون “کل حومه”.

مقامات انجام یک تست حمله رعد اسا از 100 ، 000 نفر در سراسر حومه ملبورن نقاط که Keilor فراز Broadmeadows Albanvale, Maidstone, آفتاب غرب, نیوبرانزویک, غرب هالم, Fawkner مخزن و Pakenham.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط با: Covid برنامه موفق نشان داد

مرتبط با: سیدنی مدرسه بسته شده و پس از تست مثبت

ما را دنبال کنید پوشش زنده زیر.

به روز رسانی زنده

کاباره ها را در میان کسب و کار برای بازگشایی زمانی که WA حرکت به فاز چهار محدودیت های این آخر هفته.

وزیر بهداشت راجر کوک گفت: امروز مردم باید با استفاده از حس مشترک خود را زمانی که دور بعدی اقدامات آسانسور در نیمه شب.

“پلیس نمی خواهد وجود دارد امشب با 1.5 متر خط کش در کف رقص اطمینان مردم از هم جدا ماندن” آقای کوک گفت.

دولت دوباره ثبت بدون عفونت های جدید یک شبه اما چهار مورد از coronavirus فعال باقی می ماند و در هتل قرنطینه.

تحت برداشته اقدامات جمع آوری محدودیت خواهد شد تعیین شده توسط دولت را دو متر مربع قانون است.

الکل می تواند در حال حاضر در خدمت به مقامش را از دست بدهد مراجعان و رویدادها – گذشته از مقیاس بزرگ جشنواره های موسیقی – مجاز خواهد بود.

ورزشگاه می تواند unstaffed هر چند به طور منظم تمیز کردن مورد نیاز است و با 50 درصد ظرفیت در حال حاضر خواهد شد در محل اصلی ورزش و سرگرمی سالن.

در موضوع دولت مرز برتر را علامت McGowan گفت: آنها بسته باقی می ماند برای برخی از زمان است.

“ما باید اقتصاد ما باز در بخشی به دلیل این واقعیت است که ما باید سخت مرز با شرق و ثانیا از آنجا که ما کم عفونت نرخ” آقای McGowan به خبرنگاران گفت:.

تعدادی از COVID-19 موارد باید انتظار داشت در میان چند صد استرالیا پرواز به آدلاید در جنوب استرالیا وزیر بهداشت Stephen وید می گوید.

حدود 800 نفر در حال انتظار برای رسیدن در روزهای آینده با پرواز از هند و امریکای جنوبی و اندونزی است.

این آخر هفته حدود 300 نفر به دلیل پرواز به فرودگاه آدلاید از بمبئی در حالی که یک گروه از پرسنل نیروی دفاع از اندونزی وارد خواهد شد در ادینبورگ RAAF base.

آقای وید گفت: اخیر بین ایالتی شواهد پیشنهاد حدود پنج تا 10 از مردم از بازگشت از شبه قاره شد تست مثبت است. virus.

“بنابراین اگر ما به دیدن چهره های مشابه در اینجا در جنوب استرالیا ما می تواند انتظار می رود تا به 25 مورد” آقای وید گفت.

اما او گفت: همه کسانی که از ورود به SA خواهد بود مورد آزمایش قرار زمانی که آنها به زمین قبل از گذراندن دو هفته در نظارت قرنطینه خواهد بود و آزمایش در انزوا.

کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: در حالی که احتمال برخی از افراد آزمایش مثبت برای coronavirus تا به حال به رسمیت شناخته شده و قوی اقدامات خواهد بود در محل قرار داده برای اطمینان از آنها مطرح شده هیچ خطر به گسترده تر SA جامعه است.

او گفت: مقامات نیز در حال کار برای اطمینان از امنیت سپاه پاسداران و دیگران کار در قرنطینه امکانات مطابق با استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی.

در ماه مه حدود 680 عودت استرالیا نیز با هواپیما به آدلاید در دو پرواز جداگانه از هند است.

آنها جدا شده در دو هتل در این شهر با هیچ یک آزمایش مثبت برای COVID-19.

– AAP

جنوب استرالیا تایید کرده است آن را هنوز هم در مسیر بازگشایی مرز خود را به همه کشورها آمده در 20 ژوئیه با وجود زمان سنبله در مواردی ویکتوریا.

مسافران از ویکتوریا و نیو سات ویلز هنوز هم نیاز به قرنطینه برای 14 روز زمانی که آنها بازدید SA در حالی که استرالیا در سایر حوزه های قضایی استقبال شد به دولت “سفر حباب” در هفته گذشته.

کنترل دقیق در محل باقی می ماند در ویکتوریا مرز کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: امروز.

“مناطق آسیب پذیر در حال رفتن به یک چالش برای ما و این چیزی است که ما باید قبل از اینکه ما در واقع این تصمیم به بلند کردن تمام مرز محدودیت” Comm استیونس گفت.

“بنابراین اگر ما شروع به در نظر گرفتن مناطق امن در حوزه های قضایی مختلف پس از آن ما باید یک مکانیسم برای پرسیدن سوالات خاص از مردم در ارتباط با جنبش خود را که در اطراف منطقه امن.”

رفتن به نخست وزیر اسکات موریسون و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی کنفرانس مطبوعاتی قبل از آن و CMO اصرار داشت که ویکتوریا زمان coronavirus وضعیت چه ملی کابینه “پیش بینی” و “برنامه ریزی” است.

در آخرین روز حضور خود به عنوان CMO – پیش از تبدیل شدن به وزیر امور خارجه از وزارت بهداشت و درمان در ماه آینده – استاد مورفی گفت که او می خواهم هشدار داد ملی کابینه این “مینی شیوع بیماری” رخ می دهد تا یک واکسن هست.

“شیوع مینی شیوع ما را دیده اند در ویکتوریا چیزی است که ما پیش بینی آنچه که ما برای برنامه ریزی. زمانی که من در زمان به ملی کابینه این طرح برای بازگشایی, از بین بردن محدودیت های ما مطمئن ملی کابینه که احتمال شیوع بالا بود و ما آماده بودند تا به آنها پاسخ دهند.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در نظرات خود را در اینجا.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein می گوید دولت مرز بازگشایی در تاریخ 24 ژوئیه خواهد بود پشتیبانی شده توسط یک برنامه که در حال حاضر در حال اصلاح در رابطه با کشورهای دیگر.

“این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک تلفن همراه, لپ تاپ و یا کامپیوتر و خواهد بود تکمیل ثبت دستی به تهیه کردن برای همه مورد استفاده توسط مرزهای,” او گفت.

“این برنامه در حال حاضر در حال استفاده در و را اساسا زمان تاسمانی ورود فرم. این طراحی شده است برای کارآمد مرز ورود به مدیریت و شامل Q-اسکنر.”

آقای Gutwein گفت: دولت نیز همچنان به گسترش ظرفیت خود را در دولت پیگیری و ردیابی و واکنش سریع تیم “بنابراین اگر ویروس پدیدار ما به خوبی قرار داده شده برای نگه داشتن Tasmanians امن”.

“این مسیر به آرامش مرزها فراهم می کند یک تاریخ برای فعال کردن Tasmanians برای برنامه ریزی یک تاریخ به اطمینان حاصل شود که هر یک از ما پادمان در حال کار به طور موثر اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس از آنچه که اتفاق می افتد بیش از نرده,” او گفت:.

“به من گفته اند آن را بسیار در مورد آنچه اتفاق می افتد در تاسمانی اما آنچه که اتفاق می افتد بیش از نرده ها در سایر حوزه های قضایی و چهار هفته دوره فعال خواهد شد ما از طریق هفتگی نقد و بررسی رسمی در نظر ویکتوریا به درک دقیق شرایط است.”

آقای Gutwein گفت: “می خواستم به آسمان” که در حالی که تاریخ تعیین شده برای جولای 24, “سلامت و ایمنی Tasmanians شده است اولویت شماره یک ما”.

“ما نمی خواهد خطر انداختن این و نمی خواهد باز کردن مرزهای ما و حذف ما محدودیت.”

تاسمانی برتر پیتر Gutwein که به تازگی اعلام کرد دولت آمریکا را بازگشایی در جولای 24, گفت دولت او انجام خواهد شد “رسمی نقد و بررسی” وضعیت در ویکتوریا در دو هفته.

“من می خواهم به روشن به عنوان شرایط امروز ایستاده, اگر ما باز شد تا فردا ما خواهد بود نه باز کردن مرزهای ما با ویکتوریا فردا,” او گفت.

“از نظر ما گسترده تر از مرز موقعیت من می خواهم این کاملا روشن است. من اهمیتی نمی دهند که خواستار آن است که آیا یک گروه لابی نخست وزیر.

“اگر بهداشت عمومی توصیه این است که ما باید با حفظ محدودیت های ما خواهد شد.

“Tasmanians حق را از طریق این کار کرده اند با ما. ما شده ایم هدایت عمومی و توصیه های بهداشتی ما ادامه خواهد داد برای هدایت شود که.”

آقای Gutwein گفت: دولت خواهد “پیاده سازی اقدامات در مرزها در چهار هفته زمان از جمله فرودگاه و بندر برای اطمینان از وجود دارد را درک دقیق از است که با ورود دولت باید باز ما تا مرز”.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein در گذشته اعلام کرد که دولت ترکیه را به بازگشایی بزرگراه بین ایالتی مسافران: جمعه, جولای 24.

صحبت با خبرنگاران آقای Gutwein گفت: دولت تا به حال گزارش یک مورد جدید از coronavirus برای 41 روز – دعوت از مرز تعطیلی “مهم حفاظت با محدودیت های در محل برای کمک به سرکوب این ویروس در کشور ما”.

در حالی که بسیاری از آنها به نام برای تاسمانی مرزهای برای بازگشایی هر چه زودتر آقای Gutwein گفت که او “به سادگی نمی خواهد قرار داده Tasmanians زندگی در خطر است”.

“ما نیاز به اعتماد به نفس در کشورهای دیگر که ممکن است در حال حاضر در معرض خطر به تاسمانی متحده است که ممکن است جامعه انتقال و می تواند سازش Tasmanians’ ایمنی و بهداشت.

“با که در ذهن و ذیل جامع ارزیابی های انجام شده توسط بهداشت عمومی آن خواهد بود چهار هفته قبل از ما به راحتی این محدودیت در مرزهای ما.

“تاریخ جمعه, 24 جولای.”

آقای Gutwein گفت: اگر بهداشت عمومی مشاوره یا در جولای 24 یا منجر به این تغییرات “پس از آن بسیار به سادگی به ما باز خواهد شد تا مرزهای ما”.

اسکات موریسون گفت که او امیدوار است او می تواند به یک توافق با نیوزیلند بیش مسافرت های بین المللی به زودی.

می آید پس از کوانتاس رئیس آلن جویس گفت که او فکر نمی کند که آن را باز خواهد شد تا اواخر سال آینده در اولین.

“ما امیدواریم که ما می تواند به ترتیب با نیوزیلند قبل از این که آیا آن را با دیگر ملل و تعدادی از کشورهای دیگر ابراز علاقه به داده های بهداشتی ما موفقیت در استرالیا” آقای موریسون گفت.

“که لزوما به این معنا نیست که آنها را دعوت ما را تا. بنابراین به عنوان شما را در سراسر جهان و شما می بینید شدت از این ویروس افزایش نه کرم پس از آن من فکر می کنم آن است که بی دلیل آلن جویس به فرم مورد نظر او است.

“هیچ کس واقعا نمی داند و این مشکل است. که فقط عدم اطمینان ما باید برای مقابله با و ما به عنوان بسیاری از تصمیم گیری های شما همیشه نمی توانید آن را بر روی اطلاعات کامل و شما را به قضاوت بر اساس بهترین مشاوره و که در آن شما فکر می کنم همه چیز می رویم و این که آیا آن سلامت ما مشاور یا مشاوران اقتصادی خزانه داری و یا دیگران این چیزی است که ما به دنبال.”

دولت ویکتوریا نشان داده است که 30 درصد از بازگشت مسافران در هتل قرنطینه شده اند امتناع Covid-19 تست.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت که نرخ “بسیار بالا است.”

“شما باید قدرت را به کسی می گویند” خوب ما نمی خواهد اجازه دهید شما را از قرنطینه تا زمانی که شما تست شده و تا به حال روشن test’,” او گفت:.

“ما مطمئن خواهند شد که مردم درک کنند که قبل از آنها آمده است که این یک نیاز است. من فکر می کنم اکثر مردم به همکاری با آن تنظیم شده است.”

نخست وزیر به نام کاغذ توالت احتکار “مسخره” پس از سوپر مارکت ها مجبور شدند به معرفی محصول محدودیت.

“متوقف کردن آن را مضحک” او گفت:. “هماهنگی کمیسیون که با این نسخهها کار در اطراف این موضوع کار کرده است با تامین کنندگان و رسانه های خرده فروشی به قرار دادن آن در محل.

“من مطمئن هستم که از آن خواهد شد به عنوان آن را در زمان گذشته و وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن است. من فکر می کنم امروز این مهم است برای اطمینان بخشیدن به مردم شیوع معنا نیست که یک مشکل وجود دارد.

“در پاسخ به این که شیوع قوی است که بدان معنی است که استرالیا می تواند اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme