بزرگترین آزمون در عین حال از تجربی COVID-19 واکسن رو در جریان روز دوشنبه برای اولین بار از برخی از 30,000 آمریکایی نورد تا آستین خود را برای دریافت عکس های ایجاد شده توسط دولت ایالات متحده به عنوان بخشی از تمام کردن مسابقه های جهانی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

نهایی مرحله آزمایش واکسن تهیه شده توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., شروع با داوطلبان مختلف در سایت های ایالات متحده داده شده یا یک شات واقعی یا ساختگی بدون اینکه گفته شود که.

از آن خواهد شد ماه قبل از نتایج قطره ای در, و هیچ تضمینی وجود ندارد واکسن در نهایت کار در برابر این معضل که به کشته شدن حدود 650,000 مردم در سراسر جهان از جمله تقریبا 150,000 در آمریکا

به عنوان اگر به زیر خط چقدر بالا ریسک وجود دارد بیشتر موانع در تلاش برای مهار این ویروس.

در واشنگتن کاخ سفید فاش کرد که مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین است coronavirus — بالاترین-رتبه بندی مقام آمریکایی به تست مثبت است.

حرکت به راه اندازی مجدد تفریح و سرگرمی ملی زد به مشکل فقط پنج روز به طولانی تاخیر نجومی: دو لیگ اصلی بیس بال بازی ها, برنامه ریزی برای دوشنبه شب خاموش نامیده می شدند به عنوان Miami Marlins مقابله با شیوع — مارلین “خانه بازکن در برابر Baltimore Orioles و نیویورک یانکیز’ بازی در فیلادلفیا که در آن Marlins استفاده clubhouse بیش از آخر هفته.

در ویروس امداد خواهان در کنگره برنامه ریزی شده به رول $1 تریلیون دلار بسته است که می تواند شامل یک دور جدید از $1200 و محرک چک اما کاهش اضافی 600 دلار در هفته در فدرال مزایای بیکاری که در حال انقضای برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این هفته است.

در اروپا رو به افزایش عفونت در اسپانیا و کشورهای دیگر باعث زنگ تنها چند هفته پس از سازمان ملل بازگشایی مرزهای خود را به امید احیای گردشگری است. بیش از آخر هفته بریتانیا تحمیل 14 روز قرنطینه در ورود مسافران از اسپانیا و نروژ دستور داد 10 روز قرنطینه برای مردم بازگشت از کل شبه جزیره ایبری و فرانسه خواست شهروندان خود را به بازدید از اسپانیا در کاتالونیا منطقه است.

در بینگهمتون نیویورک, پرستار ملیسا Harting دریافت یکی از اولین تزریق مدرن کانديد واکسن. گفت: او داوطلبانه “به انجام بخشی از من کمک کند.”

“من بسیار هیجان زده هستم,” Harting گفت. به خصوص با اعضای خانواده در خط مقدم مشاغل است که می تواند آنها را در معرض این ویروس گفت: “انجام بخشی از ما را برای ریشه کن کردن آن برای من بسیار مهم است.”

پس از دو دوز دانشمندان را از نزدیک پیگیری است که شرکت کنندگان — کسانی که به گرفتن عکس واقعی یا ساختگی — تجربه عفونت بیشتر به عنوان آنها در مورد روال زندگی روزانه خود را به خصوص در سخت-آمار مناطقی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. تست برنامه ریزی شده است در نزدیک به 90 سایت, مقامات گفت.

“متاسفانه برای ایالات متحده آمریکا, ما باید مقدار زیادی از عفونت در حال حاضر” که برای دریافت پاسخ دولت بالا عفونی-بیماری, متخصص, Dr. Anthony Fauci گفت: به تازگی.

چندین واکسن ساخته شده توسط چین و بریتانیا دانشگاه آکسفورد شروع کوچکتر نهایی مرحله آزمون در برزیل و دیگر سخت-آمار کشور در اوایل این ماه. اما ایالات متحده نیاز خود را از آزمون از هر واکسن که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در کشور است.

هر ماه از طریق سقوط دولت بودجه COVID-19 پیشگیری از شبکه را رول از یک مطالعه جدید از پیشرو نامزد هر 30000 داوطلبان به آزمون نه تنها اینکه این عکس کار می کنند اما اینکه آیا آنها بی خطر هستند.

نهایی تحصیل در آکسفورد شات قرار است به زودی در ماه اوت به دنبال یک نامزد از جانسون و جانسون در ماه سپتامبر و یکی از Novavax در ماه اکتبر. Pfizer Inc. برنامه های خود را 30,000 شخص مطالعه در این تابستان.

این به طور معمول طول می کشد سال برای ایجاد یک accine از ابتدا اما دانشمندان در حال تنظیم سرعت سوابق این زمان موجب توسط دانش است که واکسیناسیون در جهان است بهترین امید در برابر این بیماری همه گیر.

دولتها در سراسر جهان در حال حاضر در تلاش برای ذخیره میلیون دوز از نامزدهای طوری که واکسن می تواند بلافاصله اگر واکسن نفع خود تصویب. اما برای اولین بار در دسترس دوز به احتمال زیاد متعلق به مردم در بالاترین خطر است.

“ما در حال, خوش بینانه, با احتیاط خوش بینانه” است که این واکسن به کار خواهد کرد و این که “نسبت به پایان سال” وجود خواهد داشت و اطلاعات آن را اثبات کند دکتر استفان Hoge رئیس ماساچوست بر اساس مدرن گفت: یک خانه فرعی در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de