کارشناسان پیشنهاد درس خوب بار در آنلاین کلاس

به عنوان هفته اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد و ما کامپیوتر ماندن از کار اخراج شدند تا آن را همیشه کمک می کند تا برای پیدا کردن آنلاین خلاق راه برای مقابله با ماندن در خانه. در هفته های اخیر ما نگاه آنلاین رویدادهای موسیقی که در حال حاضر آنقدر فراوان است که شما به راحتی می توانید آنها را تماشا 24-7. این هفته ما نگاهی به برخی از funkier و پیشرو کلاس های آنلاین که در خارج وجود دارد در میان صدها نفر را انتخاب کنید.

تمرین: با خیلی مقید کردن انرژی در اطراف آن به وضوح برای پانک راک ایروبیک — محلی-صحنه های مورد علاقه ایجاد شده توسط فازی و چوپان frontwoman Hilken مانچینی.

Hilken مانچینی انجام در Fenway پارک شنبه 21 ژوئیه 2018 در بوستون. (عکس از Robert E. کلاین/تالار گفتگو/AP)

یک مجری مانچینی مربیان شما را از طریق سالم نسخه از حرکت شما ممکن است انجام داده اند در moshpit. او در حال حاضر انجام کلاس های آنلاین متناوب سه شنبه در 6 p. m. بعدی است مارس 14. رفتن به پانک راک, ایروبیک, Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

کسانی که در خانه با بچه ها احتمالا نیاز به کمی فشار اضافی و وقدرتمندترين بچه ها تمرین ما یافت می آید از Petey گیبسون محلی ریشه مجری که در حال حاضر در Groundlings تئاتر در لس آنجلس. رفتن به Facebook صفحه یک لینک به “Homebodies برای کودکان و نوجوانان” و هشدار داده می شود که بچه های خود را یاد بگیرند چند مسخره آهنگ ها, آنها را با آواز برای هفته ها.

کوکتل: البته ما لزوما مدافع نوشیدن در طول shutdown — اما اگر چیزی که شما برخی از نقاط مورد علاقه می تواند کمک به شما انجام آن را در سبک. صفحه اصلی bartenders می توانید ببینید سامرویل کانون اتوماتیک را Instagram صفحه که در آن آنها به مقدار زیادی از دستور العمل های مخفی.

سام Treadway از BackBar در سامرویل.

Mixologist سام Treadway از سامرویل را BackBar یک Facebook صفحه ویدئوها به شما نشان چگونه به مخلوط خود را بر روی دوربین سرزندگی شما باید در روح. اگر شما ترجیح می دهند تعطیلات مجازی, New Orleans,’ پیروزی نوار مجازی مبارک هر پنج شنبه ساعت 7 بعد از ظهر زمانی که آنها نه تنها مخلوط یک نوشیدنی اما بازی شما یک DJ مجموعه به از آن لذت ببرید با.

درس موسیقی: فراموش تماشای دیگر مردم بازی ابزار در حال حاضر که شما در نهایت باید به اندازه کافی اوقات فراغت به یادگیری کنید. وجود دارد هیچ کمبود نوازندگان قرار دادن رایگان آموزش های آنلاین و اگر شما به اندازه کافی سخت نگاه شما می توانید از برخی از بهترین — از جمله دو تن از ملکه.

برایان ممکن است از گروه Queen انجام در سال 2019 شهروند جهانی جشنواره در پارک مرکزی در شنبه سپتامبر. 28 سال 2019 در نیویورک است. (عکس توسط چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP)

گیتاریست برایان ممکن است با قرار دادن چند فیلم کوتاه (در Instagram صفحه brianmayforreal) راه رفتن شما را از طریق علامت تجاری خود را تکنوازی از جمله مرکزی یکی از “Bohemian Rhapsody’ — تبدیل کردن آن همه چیز در مورد دانستن زمانی که به خم شدن رشته ها. نه به outdone درامر راجر تیلور قرار دادن یک سری از کلیپ ها (در حساب خود rogertaylorofficial) نشان کلاهبرداری های مورد علاقه خود را برای استفاده بر روی هر درام در کیت.

و آن را بیش از حد به زودی برای حداقل یک نام معروف را سرگرم کننده از تمام ایده: رفتن بر روی ’80s, تپش قلب ریک اسپرینگفیلد را در Facebook صفحه و چک کردن نسخه خود را از “جسی دختر بچه” دانلود آموزش تصویری از بین رفته کاملا اشتباه است.

مهارت های جدید: این می تواند یک زمان برای یادگیری مهارت های شما هرگز متوجه شما مورد نیاز است. Dav Pilkey کارتون هنرمند در پشت “کاپیتان زیر شلواری” است و همکاری با کتابخانه کنگره سایت (loc.gov/engage) برای میزبان هفته فیلم انیمیشن جدید و درس چگونه به آن را انجام دهد. محلی Tania اندرسون که تولید جامعه آگاه “خون و مد” رویداد در رشته Theatrr در درچستر (که صورت گرفته است در هفته گذشته) انجام داده است یک سری از خیاطی برای مبتدیان کلاس همه watchable در Facebook صفحه. آرلینگتون مرکز هنرهای آپلود هفتگی سری از مبتدی پسند آموزش هنرهای چهارشنبه ها; آخرین در مبانی انیمیشن در صفحه خود را.

یک زن و شوهر از L. A. دوستان با بچه ها به کارگردانی و ما را به bobbakermarionettetheater.com است که راه اندازی یک پورتال از چیزهای سرگرم کننده برای انجام کار از خانه از جمله خلاق شستن دست و ساخت عروسک.

و هنگامی که همه چیز اجرا می شود پایین بوستون کتابخانه های عمومی ساخته شده است که یک تکه بزرگ از منابع خود را به صورت رایگان در دسترس آنلاین. شما می توانید به خواندن نمرات از کتاب یادگیری چند زبان جریان صدها نفر از رقص و کلاسیک اجرای مطالعه دهه ارزش از روزنامه ها و به طور کلی مطمئن شوید که مغز شما باقی می ماند را اشغال کردند.

در نهایت, شما همیشه می توانید لحن در پنج شنبه ها در 7 p. m. برای این سری از داستان های زمان خواب که دالی پارتن خواهد بود خواندن در Facebook صفحه. شما نمی خواهد به یاد بگیرند که هر چیزی به جز آنچه در آن می خواهم به عنوان خوانده شده به توسط Dolly Parton — اما که به اندازه کافی باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im