کارشناسان بسیار قوی کار چشم انداز برای پرستاران

بسیاری از مردم در نظر گرفتن شغل مناسب یک فراهم می کند که هر دو یک حس تحقق و فرصت برای رسیدن به امنیت مالی و ثبات به عنوان یک فرد حرفه ای پیشرفت. با توجه به این که معیارهای زمینه پرستاری باید برای جذاب مسیر شغلی.

چشم انداز برای پرستاران ثبت نام شده اغلب به عنوان مراجعه کننده RNs بسیار قوی است. در اخیر آن چشم انداز شغلی Handbook, اداره آمار نیروی کار یک بخش از وزارت کار ایالات متحده صادر شده بسیار مطلوب اشتغال چشم انداز برای پرستاران ثبت نام شده. برآورد پیش بینی شده درصد تغییر در اشتغال در سال 2018 و 2028 های BLS تخمین زده است که استخدام پرستاران ثبت شده است انتظار می رود به رشد 12 درصد در طی این دوره 10 ساله. که بیش از دو برابر متوسط رشد برآورد برای تمام مشاغل است.

در حالی که چشم انداز از لحاظ در دسترس بودن از کار قوی است برای فعلی پرستاران و کسانی که آرزوی یک روز دنبال این مسیر شغلی است که چشم انداز باید به تنهایی نمی وادار مردم به دنبال یک حرفه ای در پرستاری. چند زمینه می تواند به عنوان خواستار به پرستاری که بدان معنی است که هر کس نه لزوما کاهش به یک پرستار است. خواسته است که شاید بهترین نمونه با بررسی ساعت ثبت نام پرستاران ممکن است انتظار می رود به کار می کنند به خصوص در ابتدای حرفه خود را زمانی که آنها هیچ ارشد.

این BLS اشاره می کند که در بیمارستان ها و مراقبت های پرستاری امکانات نیاز round-the-clock کارکنان هر روز از سال. این بدان معناست که پرستاران می توانید انتظار به کار ساعت های طولانی در شب و تعطیلات آخر هفته و تعطیلات. که قابل توجهی نیاز دارد قربانی در بخشی از پرستاران و کسانی که مشتاق برای ورود به این خط از کار باید در نظر بگیرید اگر آنها در حال حاضر به این فداکاری قبل از ثبت نام در یک برنامه پرستاری. برآوردها نشان می دهد اشتغال چشم انداز واجد شرایط پرستاران بسیار قوی خواهد بود بیش از چند سال آینده که باید وادار بیشتر و بیشتر مردم با استعداد به دنبال این انجام مسیر شغلی.

چه چیزی باعث می شود یک پرستار خوب? در اینجا برخی از ویژگی های:

موثر ارتباط برقرار: پرستاران اغلب به عنوان خط لوله بین بیماران و پزشکان. به عنوان یک نتیجه پرستاران باید موثر ارتباط برقرار است. ممکن است پرستاران وظیفه پیچیده توضیح مسائل پزشکی و پروتکل ها اغلب انجام این کار زمانی که بیماران ممکن است بسیار پایین نقطه در زندگی خود را.

حرفه ای: پرستاران اغلب مقابله با موقعیت های استرس زا در حالی که در این کار است. در چنین موارد پرستاران باید قادر به حفظ حرفه ای خود را به طوری که آنها می توانید با آرامش مقابله با هر گونه موانع آنها ممکن است روبرو می شوند. که حرفه ای در برابر سختی می تواند الهام بخش دیگران برای آرام باقی می ماند.

سازگاری: هیچ دو پرستاری شیفت همیشه همان است. به عنوان یک نتیجه پرستاران باید همیشه آماده به افراد و موقعیت های منحصر به فرد. که انعطاف پذیری می تواند کمک به پرستاران به طور موثر مقابله و مدیریت سناریوهای چالش اغلب در حالی که زندگی بیماران ممکن است بر روی خط.

تفکر انتقادی مهارت: برخی از موقعیت پرستاران در حال مقابله با ضروری تر از دیگران است. در شرایط زمانی که پرستاران نیست وظیفه تصمیم گیری سریع آنها هنوز هم نیاز به توانایی تفکر انتقادی و حل مشکلات است که می تواند در بهبود و اطلاع مراقبت از بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de