متخصص هشدار ماسک صورت

افراد مشهور در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر خود را با پوشیدن فولاد ماسک صورت در طول زمان شیوع کروناویروس اما کارشناسان هشدار داده اند که ماسک ندارد به عنوان موثر به عنوان همه ما فکر می کنم.

به عنوان کشنده coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان همه دیوانه وار در تلاش برای آماده سازی خود را برای جهانی همه گیر.

و است که شامل افراد مشهور.

کیت هادسون و بلا حدید در زمان به Instagram برای ارسال تصاویر خود را با پوشیدن فولاد ماسک صورت در حالی که در هیئت مدیره پرواز.

هادسون زیر نویس تصویر او با: “سفر می کند. 2020.”

حدید به سادگی ارسال شده عکس بدون عنوان. جسورانه و مستقیما به نقطه.

حتی Gwyneth Paltrow در زمان به رسانه های اجتماعی با ارسال یک عکس با پوشیدن یک Airinum ماسک ( مجلل تر ماسک که در حال حاضر به فروش می رسد) گفته او “در مسیر به پاریس” و حتی به شوخی در مورد او سال 2011 فیلم “سرایت” آینده درست است.

Paltrow نوشت: “پارانوئید? محتاطانه است ؟ دست پاچه? ارام? همه گیر? تبلیغات? Paltrow فقط رفتن به جلو و خواب با این چیزی که در هواپیما. من در حال حاضر شده است در این فیلم. ایمن ماندن. آیا لرزش دست. دستهای.”

در بازگشت به استرالیا ، داروخانه ها و داروخانه ها به اشتراک گذاشته اند تصاویری از نشانه ها و قفسه های خالی که در آن صورت ماسک یک بار مواجه نگردند.

تصاویر از چین نشان می دهد هزاران نفر از مردم با پوشیدن ماسک صورت بیش از حد برای جلوگیری از خود را از ابتلا به این ویروس. اما این پرسش: می توانید یک ماسک صورت در واقع محافظت از شما را از وقوع?

می توانید یک ماسک صورت در واقع محافظت از شما را از coronavirus?

پاسخ این است که در واقع کمی پیچیده تر از ساده بله یا نه; این بستگی دارد که چگونه از آن استفاده می شود و هنگامی که آن را استفاده می شود.

ما خواسته GP Dr Sam یونجه برای حرفه ای پزشکی ، او گفت:”ما هنوز در حال گرفتن عکس کامل در مورد چگونه coronavirus منتقل می شود اما آن را بسیار محتمل است که سرفه و spluttering گسترش عفونت از طریق هوا. به طوری که بدان معنی است که ما می تواند به راحتی نفس ویروس به ریه ها.

هر بیماری شیوع به نظر می رسد منجر به جرم فروش و استفاده از facemasks. اما آیا آنها واقعا هر چیزی ؟

پایه فولاد facemask ارائه می دهد خوب مانع پاشیده شدن خون مخاطی و تف. آن را نشانی کامل مهر و موم پس از آن ارائه می دهد تنها جزئی حفاظت خوب قطرات تنفسی ما ممکن است در معرض از تنفس و سرفه و spluttering. به طور خلاصه آن را تنها به ارائه یک مقدار کوچک حمایت می کند.

بهترین حفاظت از N95 یا ماسک P2. این خواهد شد یک راه طولانی برای فیلتر کردن اکثر ذرات 95 درصد در واقعیت است. اما و آن را مهم اما: آنها باید به نصب به خوبی و کامل مهر و موم در غیر این صورت نشت هوا در اطراف طرف و به شما امکان تنفس ذرات ناخواسته در هیچ زمان. بنابراین این بدان معناست که آنها در کنار بی فایده برای مردم با ریش.”

حرکت نزولی فولاد با ماسک این است که آنها نمی جلوگیری برابر کوچکتر مانند غبار قطرات و در نتیجه موثر نیست در به طور کامل جلوگیری از گسترش coronavirus.

“پوشیدن فولاد ماسک شما کمک می کند تا جلوگیری از های خود را میکروب اگر شما بیمار در” بیمارستان اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت متخصص ساسکیا Popescu گفت: سی ان ان. “فولاد ماسک نیست مهر و موم در اطراف صورت.”

در مورد N95 ماسک صورت پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان به طور خاص آموزش دیده چگونه به استفاده از آنها را به درستی برای اطمینان از هیچ فضای باز و ماسک به صورت چسبیده متناسب در برابر چهره در حالی که عموم مردم نمی باشد. این نوع از ماسک فقط در صورتی که به درستی و مناسب نیست برای کودکان و یا افرادی با موهای صورت. آنها همچنین می توانید آن را مشکل تر برای فرد به نفس است که می تواند در برخواهد داشت ممکن است خطرات بهداشتی.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی نیز تایید کرد در اوایل این هفته که وجود دارد نیاز نیست هر وحشت برای استرالیایی ها به پوشیدن ماسک صورت در این نقطه در زمان.

“تنها افرادی که باید پوشیدن ماسک در رابطه با این ویروس هستند کسانی که مریض هستند و تا به حال مربوط به سفر تاریخ” مورفی گفت.

چگونه به درستی استفاده از ماسک صورت

اگر شما انتخاب کردن به پوشیدن ماسک ، Healthline متحده آن را بسیار مهم به دنبال این کافی دستورالعمل برای ماسک مناسب-پوشیدن:

 • پوشیدن یک ماسک هنگامی که در عرض دو متر از یک فرد بیمار
 • موقعیت رشته به نگه داشتن ماسک بصورتی پایدار و محکم در جای خود بیش از بینی و دهان و چانه. سعی کنید به لمس ماسک دوباره تا زمانی که شما آن را حذف
 • پوشیدن یک ماسک قبل از رفتن در نزدیکی افراد دیگر اگر شما از آنفولانزا
 • اگر شما به آنفولانزا و نیاز به مراجعه به پزشک پوشیدن یک ماسک برای محافظت از دیگران در این منطقه در انتظار
 • در نظر بگیرید با پوشیدن ماسک در شلوغ تنظیمات اگر آنفولانزا گسترده در جامعه خود را و یا اگر شما در معرض خطر ابتلا به آنفولانزا عوارض
 • هنگامی که شما انجام می شود با پوشیدن ماسک پرتاب آن را دور و شستن دست های خود را هرگز استفاده مجدد از یک ماسک
 • اجتناب از قرار دادن دست خود را زیر ماسک در طول روز

دیگر روش های پیشگیرانه

مطمئن شوید که ماسک می تواند کمک به کاهش شانس خود را از ابتلا به این ویروس اما آن نیز مهم است به استفاده از دیگر اقدامات پیشگیرانه. با توجه به سازمان بهداشت جهانی این خدمات عبارتند از:

 • به طور منظم تمیز کردن دست ها با آب و صابون (به طور فوق العاده هوشیار انجام این پنج مرحله روش شستشو)
 • استفاده از الکل بر اساس hand rub
 • پوشش بینی و دهان هنگام سرفه و عطسه با دستمال یا خم آرنج
 • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که با سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم
 • تمرین ایمنی مواد غذایی یعنی به طور کامل طبخ گوشت و تخم مرغ, شستن دست, دست زدن به مواد غذایی خام و پخته
 • اجتناب از تماس محافظت نشده با زنده وحشی یا مزرعه حیوانات
 • ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید

تفسیر کارشناس برای این مقاله ارائه شده توسط پزشک عمومی دکتر سام یونجه B Med Sci, MBBS (لیسانس), FRACGP, GDip, ورزش, پزشکی, شیب, بهداشت کودک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im