حافظه کوبه برایانت ادامه خواهد داد و برای سال های بسیاری آمده پس از NBA تصمیم به اعلام All-Star Game جایزه MVP خواهد بود تغییر نام Kobe Bryant جایزه.

برایانت درگذشت در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 به همراه هشت نفر دیگر از جمله 13-year-old daughter Gianna دو نفر از هم تیمی های او و پدر و مادر خود را.

جریان 2020 NBA همه ستاره آخر هفته زنده و بر روی تقاضا با ESPN در KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

این یک تراژدی بود که لرزاند NBA و با سابقه در همه ستاره بازی مانند برایانت تا به حال آن را محدود به یک احساسی آخر هفته.

کمیسر NBA آدم نقره ای پرده برداری تغییر نام جایزه به عنوان کوبه برایانت جایزه MVP با کوبه یکی از تنها دو بازیکن در تاریخ NBA را به نفع خود عنوان چهار بار همراه با Bob Pettit که بین سال های 1954 و 1965.

برایانت بود 18-زمان NBA All-Star و جوانترین را به بازی در این بازی زمانی که او انتخاب شد و در سن 19 سال و 170 روز.

NBA Commissioner Adam Silver unveils the Kobe Bryant MVP Award.
media_cameraکمیسر NBA آدم نقره ای پرده کوبه برایانت جایزه MVP.

“کوبه برایانت مترادف با NBA All-Star و مظهر روح این جشن جهانی نوروز از بازی ما” نقره گفت. “او همیشه لذت می بردند از این فرصت برای رقابت با بهترین ها را از بهترین و در بالاترین سطح انجام برای میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است.”

کوبه مراسم تجلیل از دریافت های عجیب و غریب

در ادامه این افتخارات شده اند که lavished در NBA افسانه پس از گذشت غم انگیز اما آن را نیز برجسته برخی از راه های عجیب و غریب برایانت است یاد شده است.

رپ بازی اضافه شده جدید تو فقط بالای چشم خود را با یک وری هشت در لیکرز سبک با عنوان “∞ F O R E V E R”

در آخرین تور بازی رفته بر روی صحنه با یک برایانت نیوجرسی و همچنین برنامه ای برای ضبط یک ترانه در برایانت (آرکانزاس) را افتخار.

این جفت ارز بودیم و زمانی که برایانت درگذشت او نوشته شده قلبی یک پیام است که شامل “با تشکر از شما برای همه چیز در طول سال به خصوص مشاوره کوتاه گفتگو با پسر من و همه است که شما به کمک”.

همکار رپ 2 Chainz نیز نشان داد او در ادای احترام به کوبه در طول هفته آشکار او تا به حال 2 و 4 زن در داخل زانو های خود را برای ایجاد لیکرز’ افسانه شماره 24 نیوجرسی.

آنها نیز به مراتب از آنهایی که تنها به خالکوبی با زمان لیکرز ستاره LeBron James و آنتونی دیویس هر دو ارج نهادن کوبه با جوهر در حالی که NFL ستاره Odell بکهام جونیور نیز جاودانه برایانت.

اما این همه نیست که اختصاص داده شده به برایانت با یک, عجیب و غریب, نقاشی دیواری در ایندیانا گرفته پس از پی در پی تمسخر.

این هنرمند کاملا ناخن چهره داد و بی اندازه از مقدار زیر بغل مو با یک Facebook کاربر نوشتن “شما کشته کوبه همه را دوباره و دوباره”.

هر کس این نقاشی در کنار ماراتن در 38 و دبیرستان جاده 🗣 تعداد خود را 🤬ing روز ب🤬ثانیه!! شما کشته کوبه بیش از همه دوباره. من فقط زمان این عکس. Smh

ارسال شده توسط: یوسف Maddox دوم در روز جمعه 7 فوریه سال 2020

ALL-STAR WEEKEND افتخارات افسانه

اعلام All-Star Game MVP خواهد تغییر نام داد و در برایانت (آرکانزاس) را با افتخار دیدم یکی دیگر از غلیان احساسات از مراسم تجلیل از سراسر NBA.

می آید پس از برایانت و دخترش جی جی به خاک سپرده شد در مراسم تشییع جنازه خدمات در کالیفرنیای جنوبی در هفته گذشته.

لباس برای روز یکشنبه همه ستاره بازی در شیکاگو نیز افتخار این جفت ارز با LeBron James’ تیم با پوشیدن شماره 2 برای جی جی و Giannis Antetokounmpo تیم با پوشیدن شماره 24 برای برایانت.

Antetokounmpo یکی از چندین all-stars که او نیز صحبت کرد شنبه در مورد خاطرات خود و میراث که برایانت پشت سر گذاشت.

“قالب شگفت انگیز است” Antetokounmpo گفت. “این باعث می شود شما می خواهید به بازی و رقابت در برابر یکدیگر است. هر فصل شما باید از این فرصت به نفع خود و این باعث می شود آن را راه بیشتر رقابتی است.

“اما پوشیدن 24 و LeBron پوشیدن شماره دو آن را یک افتخار است. من نمی خواهم آن را به هر راه دیگری به نمایندگی از کوبه و جی جی در فردا شب بازی است.”

Antetokounmpo توصیف چهار بار All-Star Game MVP برایانت به عنوان “مایکل جردن از نسل ما.”

Kobe Bryant won the NBA All-Star MVP four times.
media_cameraکوبه برایانت برنده NBA All-Star MVP چهار بار.

“یک مرد که مربی من در چند سال گذشته از زندگی حرفه ای من یک پسر که همیشه وجود دارد برای من” Antetokounmpo گفت. “در این فصل به طور منظم پلی آف یک مرد که به من گفت که هر زمان که من نیاز به چیزی است که من فقط می تواند به او برسد و او به معنای واقعی کلمه همیشه وجود دارد. اگر من نیاز به چیزی او را, متن, من, با من تماس بگیرید.

“رشد او بت من. او یکی از آن دسته از بچه ها که به بازگشت به بازی خیلی به بازگشت به بازیکنان است. بسیاری از مردم هنگامی که آنها به آنها انجام نمی دهد.”

بوستون سلتیکز گارد Kemba واکر گفت این است که بار عاطفی برای NBA خانواده نه تنها به خاطر مرگ برایانت اما همچنین کمیسر سابق دیوید استرن که در روز سال نو.

“با مرگ غم انگیز از کوبه و جی جی و بقیه خانواده در هواپیما و دیوید استرن, آن را قطعا رفتن به بسیار احساسی آخر هفته, و ما در حال رفتن به جشن آن بچه ها و هر کس دیگری به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم” واکر گفت.

“آنها به معنای بسیار به بازی ما. آنها در بازی بسیار. همه ما فقط باید احترام زیادی برای آنها است.”

حتی رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما ارائه شده یکی دیگر از ادای احترام در NBA All-Star Weekend صبحانه خبرساز شد ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط سی ان ان Wolf Blitzer.

“که از دست دادن چیزی است که من می دانم که بسیاری از آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با – به خصوص کوبه چرا که او با دختر آن خانواده ها و کسانی که, کودکان,” او گفت:. “و کسانی از ما که در حال شادی و افتخار بودن پدر و مادر و بچه های ما به, توپ بازی ها و ریشه برای فرزندان ما و سپس دیدن رویاهای ما و امید به آنها … هیچ چیز بیشتر دلخراش.”

آن را در اخبار است که بیش از 88,000 مردم ثبت نام برای بلیط به یادبود برای برایانت در مرکز استیپلز در فوریه 24 در عرض پنج ساعت است.

این مرکز دارای یک 20,000 صندلی ظرفیت و بسیاری از بلیط ادعا توسط خانواده و دوستان NBA مقامات و دیگر مقامات که به معنی صندلی محدود خواهد شد.

با AFP

در اصل منتشر شده به عنوان چهره تو را می بیند کوبه مراسم تجلیل از دریافت های عجیب و غریب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im