محتوای آنلاین باید تنظیم شود با یک سیستم جایی بین قوانین موجود مورد استفاده برای ارتباطات و رسانه صنایع Facebook رئیس مارک زوکربرگ گفته است رهبران جهانی و امنیت ندارند.

در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان زوکربرگ می گوید Facebook بهبود یافته کار خود را مقابله با آنلاین انتخابات دخالت.

او در گسترش قبلی خود خواستار مقررات از رسانه های اجتماعی شرکت.

“من فکر می کنم که وجود دارد باید قوانین و مقررات در محتوای مضر وجود دارد یک سوال در مورد آن چارچوب شما با استفاده از این” زوکربرگ گفت: در طول یک جلسه پرسش و پاسخ در روز شنبه.

“در حال حاضر وجود دارد دو چارچوب است که من فکر می کنم مردم باید برای صنایع موجود – وجود دارد مانند روزنامه ها و رسانه های موجود و پس از آن وجود دارد telco-نوع مدل است که ‘داده فقط جریان را از طریق شما اما شما نمی خواهید به نگه داشتن یک telco مسئول اگر کسی چیزی می گوید مضر بر روی یک خط تلفن.”

“من در واقع فکر می کنم که ما باید در جایی بین” او گفت:.

Facebook و غول رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و گوگل آمده اند تحت فشار برای مبارزه بهتر با دولت ها و گروه های سیاسی با استفاده از این سیستم عامل برای گسترش نادرست و گمراه کننده اطلاعات است.

زوکربرگ گفت: او در حال حاضر در استخدام 35,000 مردم به نقد و بررسی محتوای آنلاین و اجرای اقدامات امنیتی.

این تیم و Facebook خودکار فن آوری در حال حاضر به حالت تعلیق بیش از یک میلیون حساب های جعلی هر روز, او گفت:, و اضافه کرد که “اکثریت قریب به اتفاق شناسایی می شوند در عرض چند دقیقه ثبت نام”.

“بودجه ما بزرگتر است امروز بیش از کل درآمد این شرکت هنگامی که ما رفت و در سال 2012 هنگامی که ما تا به حال یک میلیارد کاربر,” او گفت:.

“من افتخار می کنم از این نتایج اما ما قطعا باید برای ماندن مراقب باشند.”

در اصل منتشر Facebook ‘از بین مخابراتی و یک روزنامه’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de