ماسک پلیس: بوستون چراغ BOS:311

بزرگ Facemask برادر است ، Coronavirus اجتماعی-فاصله ماسک پلیس در کار است.

BOS:311 — وب سایت و نرم افزار که در آن ساکنان شهر گزارش عروق کرونر از مسائل مانند نقاشی های دیواری و چاههای — در حال حاضر پر از نوشته های با سخت کوش شهروندان شکایت در مورد افراد نقض اجتماعی فاصله 6-پا دستورالعمل همراه با گزارش از مردم با پوشیدن ماسک ،

کسی که در کریستف کلمب پارک نوشت: “این وحشتناک چگونه بسیاری از مردم در کریستف کلمب پارک در حال حاضر بدون ماسک! وجود دارد appx 45 نفر اینجا بدون ماسک, سگ در حال اجرا وحشی! مردم هستند نه اجتماعی فاصله یا نه!”

دیگر پست های اخیر شامل گزارش از احزاب است.

“مردم در کنار درب با داشتن یک حزب” جنوب بوستون ساکن نوشت. “من نمی دانم چه قوانین هستند اما می توانید یک افسر پلیس رفتن بیش از وجود دارد و یادآوری آنها وجود دارد جهانی همه گیر و آنها قرار است به اجتماعی فاصله و نه مهمانی در گروه.”

یکی دیگر از جنوب بوستون ساکن نوشت: “عرشه پر از مردم است نه با پوشیدن ماسک و نه اجتماعی فاصله و بازی بازی های آشامیدنی.”

“مقدار از مردم تجمع picnicking و کاملا اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک در پناهگاه تپه بنای تاریخی امروز وحشتناک بود” یک فرد گزارش شده است. “بهداشت و درمان به عنوان یک کارگر, به نظر من این بی احترامی و نادان. من فروش بلیط پشتیبانی و/یا بسته شدن پارک ها همه با هم اگر بزرگسالان دنبال نمی تواند این شهرستان را ساده قوانین.”

یک Roslindale ساکن نوشت: “همسایگان من هستند نه اجتماعی فاصله و همه آنها فرزندان جوان است. من تنها هستم گزارش این دلیل من یک پرستار ثبت شده در دوره نقاهت بعد از coronavirus و آن را بسیار خسته کننده برای من شاهد آنها هر روز در خارج با هم در یک گروه. هیچ ماسک یا فیزیکی فاصله حتی بین پدر و مادر است. من می دانم که این یک زمان دشوار در حال حاضر اما مردم نیاز به زیبا کردن و امن است. با تشکر از شما!”

BOS:311 نظارت بر گزارش در مورد نقض بهداشت عمومی ارشاد.

بوستون عمومی کمیسیون بهداشت و شهردار مارتین والش باید خواست مردم را به پوشیدن صورت پوشش در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. پوشیدن صورت پوشش در این شهرستان الزامی است.

والش توییتی در روز یکشنبه “اگر شما باید ترک خانه را انتخاب کنید تا ملزومات و یا برای ورزش به دنبال دستورالعمل های ما. که به معنی پوشش خود را در صورت اقامت حداقل 6 فوت دور از مردم و معاشرت با دیگران است. هنگامی که شما در بازگشت به خانه شستن دست های خود و پاکسازی اغلب لمس سطوح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im