آمار و ترس پشت ادامه coronavirus shutdown

رئیس جمهور تهمت است گسترش ملت خاموش کردن حداقل تا پایان ماه آوریل است. او تا حد زیادی پایگاه تصمیم خود را در پیش بینی از دانشگاه واشنگتن که حتی اگر این ملت چوب به خاموش کردن 83,967 آمریکایی ها می میرند از coronavirus در اوایل ماه اوت است.

مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد افزایش می یابد بیش از دو هفته آینده با روزانه تلفات اوج مارس 15 و سپس رها کردن به شدت در ماه ژوئن. نمودار آمدن تلفات به نظر می رسد مانند یک شیب تند قله کوه ما فقط در مورد صعود. که با خاموش شدن ادامه دارد.

مسلما کاری از پیش بینی شامل حدس و گمان اما این بیت پرواز کور.

از شروع UW دانشمندان پیش بینی نیویورک خواهد رسید اولین و سخت ترین. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز دوشنبه گفت: “من می خواهم برای آماده شدن برای آن apex.” که انتظار می رود در مارس 9, زمانی که 73,620 تخت بیمارستان به احتمال زیاد خواهد شد مورد نیاز برای coronavirus بیماران و در آوریل 10, زمانی که مرگ و میر در هر روز انتظار می رود که حداکثر در ایالت نیویورک است.

UW کارشناسان پیش بینی نیویورک نیاز 9,055 هواکش. کومو است که پیش بینی 30,000. هیچ مشکل. این فرماندار را به برنامه ریزی برای بدترین سناریو و به ذخایر برای بازگشت احتمالی این ویروس در پاییز. و آن را رئیس جمهور به تخصیص هواکش به هر کشور بر اساس نیاز. بقیه سیاسی brouhaha.

با وجود حدس و گمان است که درجه حرارت گرم اهلی ویروس فلوریدا است که پیش بینی می شود در سخت ترین ضربه با 5,568 مرگ و میر در ماه اوت. هنوز هم که به مراتب کمتر از نیمی از نیویورک تلفات هر چند فلوریدا یک پرجمعیت تر دولت است. یک دلیل این است که فلوریدا به اندازه کافی تخت بیمارستان. هنگامی که سلامت سیستم های غیرمنتظره بیماران باید یک شانس کمتری برای زنده ماندن. در ایتالیا بیش از 10 درصد از coronavirus بیماران در حال مرگ هستند. سیستم بیمارستان به سادگی نمی تواند آنها را اداره کند.

بقاء موضوع است اما در اینجا در ایالات متحده زندگی می کند نیز در معرض خطر اخراج و شکست کسب و کار است که به ناچار منجر به خودکشی مواد مخدر مصرف بیش از حد و حملات قلبی است. بسیاری می پرسند چرا ما باید تعطیل ملت برای این ویروس زمانی که آنفلوآنزای فصلی می کشد 60,000 آمریکایی در یک سال بد. کشور نیست تعطیل است.

دلیل عمده coronavirus است کشنده تر آن است که قریب به اتفاق یک آمادگی سیستم مراقبت های بهداشتی. فصل آنفولانزا دهانه تقریبا نیمی از سال است. این coronavirus است حمله در یک زمان فشرده قاب نیاز به یک منبع بزرگ از هواکش, ماسک, تخت و لوازم دیگر.

Coronavirus همچنین گونه های سیستم بهداشت و درمان بیشتر با قرار دادن مردم در بیمارستان و در فن هفته, در حالی که بیمارستان بیماران مبتلا به آنفلوآنزای فصلی ماندن تنها یک زن و شوهر از روز. خاموش کردن طراحی شده است برای “صاف منحنی” به معنی آهسته گسترش به اندازه کافی اجازه می دهد تا ما کشید understocked سیستم مراقبت های بهداشتی به تابع.

شرم آور است که کلمه حق. برای 20 سال گذشته از طریق دموکراتیک و جمهوری خواه ریاست جمهوری, مقامات بهداشتی هشدار داده بودند در مورد عدم اضطراری تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و هواکش. ده فدرال گزارش صدا که زنگ حتی به عنوان کشور شاهد یک بیماری همه گیر پس از دیگری از دایره جهان: سارس, MERS, آنفولانزای مرغی, آنفولانزای خوکی. بهداشت فدرال بوروکرات dithered با وجود هشدارهای. آنها را نگه داشته استراتژیک ملی ذخایر بودجه به حدود $595 میلیون و حتی به عنوان آنها صرف نزدیک به 10 بار است که در کمک های پزشکی به آفریقا در طول بحران ابولا.

در مقامات بهداشت فدرال گرفتار شدم با شلوار خود را پایین. این ما unpreparedness بیش از این ویروس است که ضروری خاموش کردن.

این آمادگی درس خواهد بود کلید فتح آینده همه گیر و یا بازگشت از coronavirus در سقوط یک احتمال است. با تشکر از ابتکار آمریکایی و چشمگیر بسیج زمان جنگ بخش خصوصی ما به احتمال زیاد مواد مخدر برای درمان قربانیان و واکسن نزدیک به اتمام است. مهم ترین ما باید یک زنجیره تامین از نجات بخش تجهیزات پزشکی در دسترس است.


بتسی McCaughey است رئیس کمیته کاهش مرگ و مير عفونت سابق و معاون فرماندار نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im