ایمان در coronavirus بحران: “عشق همسایه خود را به عنوان’

مایکل Coren: برخی از حاشیه رهبران کلیسای مسیحی را در حال مبارزه با سفارشات به برگزاری خدمات. اعمال خود شده اند بیشتر هیستریک از مقدس.

Rev. مایکل Coren است كه در کلیسای انگلیکان کانادا

در سال 1633 طاعون بود ravaging اروپا است. در شهر باواریا از Oberammergau مردم دعا است که اگر آنها را نجات داد آنها خواهد مرحله شور و شوق بازی در هر 10 سال. آنها بودند و آنها انجام داده اند. تا به حال زمانی که نسخه مدرن که از قرن 17 با ترور به نام coronavirus. وجود طنز برای شما. ذهن شما نجات خود را احتمالا به دلیل آب بندی مرزها به جای مداخله الهی. یا شاید هم به دلیل ایمان و عملی باید همیشه با هم سفر.

که به طور کلی آنچه که رخ داده است در چند هفته گذشته به عنوان اکثریت قریب به اتفاق از کلیساها در کانادا و آمریکا و بسیاری از نقاط جهان درهای خود را بسته اند عمل مسئولانه قرار داده و خدمات خود را بر روی خط و رسیده به عبادت برای ارائه کمک و پشتیبانی می کند. آن بوده است چشمگیر, سریع و مسئول است. بسیاری از کلیساها ،

در محافظه کار حاشیه مسیحیت کاتولیک پروتستان و ارتدوکس–رهبران کلیسا باید مقاومت و رد این مستند به دلایل مختلف. برخی از آن به عنوان دخالت دولت و در آغوش یک اخروی وحشت از دولت به آنها می گوید چه باید بکنید.

در برخی موارد مانند کلیسای ارتدکس در روسیه آن است که تا حدودی قابل فهم است که تحت کمونیسم دولت بود آزار كند. در دیگران آن است که تا حد زیادی این مسائل از جناح راست و بلاغت و بنیادگرای کلام: دولت بد است توسط طبیعت اگر نه مثبت شیطانی ویروس است که جعل خدا نمی خواهد اجازه می دهد تا آسیبی به مردم که عبادت در کلیسا الکل در مراسم مذهبی شراب می کشد این بیماری به عنوان یک زن در اوهایو با سی ان ان گفت که او ترک کلیسا او نگران نیست چرا که “من تحت پوشش در خون عیسی مسیح.”

ادامه مطلب: Coronavirus و خدا

در کالیفرنیا و گروهی از کشیشان را واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار گاوین Newsom و مقامات محلی این ادعا که “stay-at-home” سیاست شد و بر خلاف قانون اساسی به دلیل آن را به جرم “این ورزش از دین است.” دیگر رهبران کلیسا در آمریکا جریمه شده است و حتی بازداشت برای برگزاری جلسات کلیسا.

فلوریدا مگا کلیسا کشیش رادنی Howard-براون برای مثال دستگیر شد برای برگزاری دو خدمات مربوط به صدها نفر از مردم است. لوئیزیانا پاستور تونی طلسم دستگیر شد برای برگزاری خدمات که در آن 26 اتوبوس آورده نمازگزاران به کلیسا خود را. لیست در می رود. بیش از یک دوجین از ایالات متحده, اما, ساخته شده اند, مکان های عبادت استثنا در مستندات خود را تا حدودی به دلیل فشار سیاسی از انجیلی لابی. یکی نمی خواهید به نظر می رسد اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که این کلیساها را در مقدار زیادی از اهدای پول هر یکشنبه.

در پاریس فوق محافظه کار جامعه پیوس X کینگ کاتولیک گروه صحنه و یک-مراسم عید پاک خدمات و تصاویر از مراسم های متعدد نشان می دهد مردم هم خوشه همه نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی. کشیش به جریمه شده است.

در کانادا شده است وجود دارد به طور کلی پذیرش در میان محافظه کارانه تر کلیساها اگر چه برخی در تا حدودی گوش خراش ضد سقط جنین در جامعه—به خصوص حمایت از پاپ فرانسیس و یا هر چیزی که به نظر می رسد به هیچ وجه مترقی—ابراز خشم در جرم بودن معلق برای عوام. طومار امضا شده توسط تعدادی از پیشرو کاتولیک منتشر شده است بیان کرد. “چیزی وحشتناکی اشتباه با یک فرهنگ است که اجازه می دهد تا درمانگاه سقط جنین و فروشگاه های مشروب را باز باقی می ماند اما خاموش و مکان عبادت است.”

که فقط سیاسی مبالغه البته اما در درون آن وجود دارد بیشتر و بیشتر سوال جالب به خواسته می شود در مورد اولویت ها و در مورد آزادی ، ما فرض می کنیم برخی از آزادی به عنوان یک داده در جامعه مدرن و تسامح مذهبی است که قطعا یکی از آنها است. این یک بحران جهانی و منطقی اجماع درک نیازهای اجتماعی انزوا; اما ما اجازه می دهد مردم را به فروشگاه پس چرا ستایش و دعا ؟

پاسخ این است که ما انجام می دهیم. آزادی عبادت نشده است محدود صرفا حق مونتاژ در کلیساها و در نتیجه افزایش احتمال گسترش عفونت است. چنین گسترش نه تنها به خطر اندازد کسی که تصمیم به حضور در کلیسا اما بی گناه دیگر که به گناه پس از آن ملاقات. به یاد داشته باشید مرکزی تدریس عیسی “این اولین و فرمان بزرگ. دوم این است که آن را دوست دارم: عشق همسایه خود را به عنوان خودتان.”

نکته ای که باید تاکید کرد این است که بسیاری از کلیساها نمی خواست به طور منظم حضور و غیاب اگر آن را توصیه و قدردانی از دوره و یکی از بزرگترین است که اصرار دارند—کلیسای کاتولیک رم—شده است روشن و پاسخگو در مورد این بیماری همه گیر. در نظریه رم خواسته است که پیروان دریافت عشای ربانی حداقل هر پنج شنبه و مؤمنان در حالت گناه اگر آنها را از دست ندهید بدون دلیل معتبر. اما کلیسای کاتولیک داده است به طور کلی در طول دوران بحران و همچنین پخش خدمات بر روی خط.

یک معامله بزرگ از منفی مسیحی واکنش شده است بیشتر هیستریک از مقدس و در حالی که افراط گرایان نسبتا کمی در تعداد و به دور از پیچیده آنها پر سر و صدا هستند و به خوبی متصل شده است. بلندترین پاشیده ما گفت: همیشه در پایان کم عمق استخر شنا. کاملا. این یک زمان از درد و رنج و فداکاری برای همه—اگر پیروان عیسی را درک نمی کنند ماهیت و اهمیت چالش های آن, آنها باید درخواست خود را چشمگیر برخی از سوالات. پاسخ ممکن است به خوبی به آنها قابل تامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im