خانواده ها در شهرستان همپتون مدرسه منطقه شرکت در مجازی ‘ایوان کنسرت’

Trib logo Teghan Simonton

سهشنبه, مارس 31 سال 2020 | 11:01 PM


همپتون Township منطقه مدرسه سازمان یافته “ایوان کنسرت” سراسر آن شهرداری ها سه شنبه شب که در آن دانش آموزان گروه — همراه با خانواده های خود انجام آهنگ ها از انتخاب خود برای همسایگان و رهگذران.

دانش آموزان در سراسر منطقه پخش شده از انواع آهنگ — Star Wars theme song, “Twinkle, Twinkle Little Star,” “Ode to Joy” — همه از خانه های خود.

با الهام از کلیپ ها در رسانه های اجتماعی از مردم آواز خود را از بالکن در ایتالیا یک گروه از معلمان موسیقی می خواستم برای ایجاد چیزی مشابه در منطقه مدرسه.

امی خوانده یک ارکستر معلم در همپتون مدرسه آورده این ایده رو به جلو در هفته گذشته. از آن زمان به بعد موسیقی دانشکده در سراسر منطقه شده اند همکاری برای برگزاری این مراسم رسیدن به گروه ارکستر و گروه کر دانش آموزان به شرکت.

خانواده های ضبط شده تصویری از خود فرد ایوان کنسرت که آپلود شده به منطقه Facebook صفحه.

رژیم صهیونیستی. Wolf مدارس بسته نامحدود دوشنبه میان covid-19 بیماری همه گیر. اجتماعی فاصله دارد قرار دادن فشار بر معلمان و مدارس که هنوز در جستجوی بهترین راه برای آموزش دانش آموزان از راه دور; و انزوا می تواند تلفات در دانش آموزان است.

“این سخت بود بدون دوستان خود را قادر به در آغوش گرفتن آنها و یا می گویند سلام” گفت: Esme Farmakis, 10 که خانواده شرکت کننده در کنسرت مجازی.

اسم و برادر جکسون Farmakis, 14, هر دو گروه را در کلاس های منطقه است. آنها هر دو بازی ساکسیفون و جکسون نیز نقش گیتار.

Esme گفت: بازی در یک گروه تمرین همان آهنگ را در همان زمان است که مفید به پیگیری پیشرفت خود را به می دانم که شما در حال بازی به درستی در مسیر با این آهنگ. از آنجا که مدارس تعطیل شد, او گفت:, گروه, معلم فرستاده است فیلم های آنلاین به دانش آموزان آموزش آنها را عملا و داشتن آنها را در طول بازی به لحن.

اما موسیقی است که به منظور تدریس و با هم بازی گفت: Sean Desguin موسیقی وزارت ارتباط و ابتدایی گروه مدیر. Desguin گفت: ایوان کنسرت در برخی از راه های کوچک به ارمغان می آورد این منطقه را به دانش آموزان موسیقی با هم در یک زمان زمانی که آنها مجبور به از هم جدا می شود. او شرکت خود را از خانه خود را در Aspinwall, انجام “God Bless America” در صور.

“چیز بزرگ در مورد این است که در حالی که آنها هنوز هم می شود اجتماعی فاصله آنها را خارج و ساخت موسیقی هم بخشی از جامعه در راه آنها شده اند قادر به انجام کار برای رفتن سه هفته در حال حاضر” Desguin گفت.

در همبستگی با district Farmakis خانواده ملبس به کلاه کابوی و سنگ یک تقلید مسخره امیز از جان دنور “جاده های کشور” در خود ایوان جلو در Allison Park.

“نواختن موسیقی زبان جهانی” گفت: Chris Farmakis, 52, Esme و جکسون پدر. کریس Faramakis بود که نوشت: این شعر به عملکرد یک وظیفه است که او گفت: او را گرفت و تنها هفت دقیقه. معروف خطوط “جاده های کشور, take me home” تغییر شد به “stayin’ خانه امن در خانه.”

آنها یک “خانواده موسیقی,” کریس Farmakis گفت. آنها بوده ام, ارسال فیلم خود را در موسیقی سرمایه گذاری در Facebook در سراسر فرماندار منظور در خانه بمانند. زمانی که آنها شنیده مدرسه منطقه بود سازماندهی یک رویداد رسمی آنها داوطلب حق دور.

ایوان کنسرت شده است خوش آمدید حواس پرتی به هرج و مرج همه گیر است.

“ما به دنبال به جلو به دیدن فیلم های دیگر که مردم پست,” او گفت:. “ما در حال ساخت بیشتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im