MIDDLETOWN, Md. — وجود دارد بحث شود که coronavirus همه گیر می تواند تغییر مواد غذایی زنجیره تامین برای مدت طولانی. ممکن است اخلال در سراسر هیئت مدیره وابستگی ما به دور تولید گیاهان پردازش و بزرگ زنجیره ای فروشگاه های مواد غذایی.

در روند این امر اتصال بسیاری از ما به مواد غذایی محلی در همان راه ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بودند.

برای ماه طول این همه گیر مصرف کنندگان استفاده می شود که به درایو به سوپر مارکت برای خرید مواد غذایی آماده را به جای بدست تحویل مواد غذایی به معنای واقعی کلمه از یک مزرعه به جدول خود را. مردم در حال گرفتن قلاب مستقیم مواد غذایی و منابع و غذا خوردن سالم به دلیل آن است.

کشاورزان مانند تونی Brusco اینجا در جنوب کوه لبنیاتی در حال رشد خود را در مزارع خانوادگی در این فرآیند است.

Brusco مزرعه فراهم می کند تازه شیر, خامه, ماست, تخم مرغ, کره, تولید و انتخاب گوشت — همه از مزرعه خود را و دیگر خانواده های محلی مزارع است که باید شخم خاک, رشد چمن که تغذیه خود را از گاو شیر نوتبوک و آماده هر چیز دیگری آنها تحویل دهد.

در حالی که تعداد کارگران بیکار در سراسر کشور رشد می کند آسمان بالا تقاضا شده است آنقدر قوی است که Brusco است استخدام افراد و آورده همراه دیگر مزارع محلی برای به اشتراک گذاشتن در سود.

“ما یک نسل دوم مزرعه های لبنی خانواده آغاز شده است که در سال 2001” او به من گفت. “وجود دارد چهار نفر از ما در کل که اجرای این عملیات است. من و همسرم اجرای لبنیاتی (یا ارزش افزوده و کنار مزرعه ما) و برادر در قانون و همسرش اجرای مزرعه طرف از عملیات ما.”

خارج از تولید گیاهان وجود دارد یک خط طولانی از تحویل کامیون ها که شبیه قدیمی, شیر, کامیون و تزئین شده با نقاشی های دیواری از گاو و جوجه یک انبار درب و یک وعده: “بطری در منبع تازه تحویل به شما در درب جلو خود را.”

“بازگشت در سال 2004” Brusco گفت: “زمانی که ما برای اولین بار شروع واقعا ما در تلاش برای رشد, اما ما خودمان را در نقطه سمت راست در زمان مناسب به دلیل مواد غذایی محلی جنبش است. در حال حاضر ما به نوعی خودمان را پیدا کنید در یک نقطه مشابه که در آن ما صرف 19 سال گذشته تا ساختمان کارآمد خدمات تحویل و در حال حاضر که در آن هر کس می گذرد به سمت. همه رفتن برای گرفتن مواد غذایی در حال تحویل به خانه های خود و جلوگیری از فروشگاه ها.”

Brusco گفت: آنها در حال دیدن این در یک زن و شوهر از راه های مختلف. “این یک فرصت عالی برای ما برای به اشتراک گذاشتن محصولات و مردم را به یادگیری بیشتر در مورد ما و یا مزرعه, عملیات,” او گفت:. “ما همچنین انجام بسیاری از محصولات از دیگر کشاورزان مانند تولید و گوشت و چیزهای. بنابراین کسانی که کشاورزان در حال پیدا کردن رسانه های جدید برای محصولات خود را از طریق ما به دلیل بازار کشاورزان حضور و غیاب پایین است. ما در حال کار بر روی حمایت از آن دسته از بچه ها.”

یک مشکل بزرگ او را می بیند در افق برای همه کشاورزان گرفتن خام لوازم و مواد لازم برای تولید مواد غذایی خود را به فروش می رسد. “ما در نوک کوه یخ در حال حاضر, و من فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از مسائل عمده در اینجا بسیار به زودی,” او می گوید. “در حال حاضر تخم مرغ کارتن سوپر بازگشت-سفارش داد. من می تواند تولید تخم مرغ است, اما اگر من نمی توانم از این راه به آنها را در هیچ چیز وجود دارد من می توانم با تخم مرغ است.”

“همان می رود با شیر,” او می گوید. “ما با استفاده از بطری های شیشه ای و شرکت است که چاپ بر روی بطری است که در کانادا و آنها در حال رفتن در یک 10-هفته به عقب سفارش و عرضه آنها تمام بطری های شیشه ای برای کشور است.”

Brusco می گوید که برای دیدن این نوع از مواد خام گرفتن بیشتر و بیشتر به عقب-دستور داد: “نگرانی من این است که من فکر می کنم اگر همه چیز را تغییر ندهید هر چه زودتر بعد از آن ما در حال رفتن به رفتن به یک مشکل بزرگ است.”


Salena Zito است سی ان ان تحلیلگر سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de