تصادفات منجر به مرگ به سرعت در حال افزایش با واضح تر جاده ها در میان coronavirus همه گیر

مرگ و میر در ماساچوست جاده افزایش یافته و با وجود کاهش ترافیک در میان coronavirus همه گیر در حالی که دولت با پلیس را دیده اند یک چشم انداز مثبت در speeders توزیع صدها استناد و هشدارهای مقامات روز دوشنبه گفت:.

وزارت حمل و نقل گزارش 28 مرگ و میر در ماه آوریل در مقایسه با 27 آوریل 2019 با وجود 50 درصد کمتر ترافیک در ماه گذشته در حالی که بسیاری از کسب و کار بسته باقی می ماند و ماندن در خانه توصیه باقی بماند.

“متاسفانه چند هفته پیش همه چیز را همه در یک بار گفت:” جاناتان گالیور نقطه بزرگراه مدیر در یک زوم کنفرانس با رسانه ها. “ما از داشتن بسیار متراکم جاده به حدود یک شبه به 50 درصد از حجم. که تغییر نمی دهد مردم را به تنظیم به شرایط رانندگی.”

از 28, مرگ و میر, 18 کشته در پشت چرخ, چهار مسافران و دو موتور MassDOT اعلام کرد در انتشار اولیه تصادف حادثه اطلاعات است. یک دوچرخه سوار فوت در یک صبح تصادف در تقاطع خیابان ماساچوست و هریسون خیابان در حالی که سه پیاده درگذشت, در شب سقوط در Malden, لئومینستر و Springfield.

حوادث رخ داده در سراسر کشور و قربانیان سنین در محدوده 15 تا 80 با توجه به داده ها از MassDOT.

وزیر امور خارجه گفت: سربازان نوشته اند 271 استناد به سرعت از آوریل 25 و صادر 111 هشدار به رانندگان در رانندگی سرعت بیش از حد از جمله برخی از رانندگی در بیش از 100 مایل در ساعت.

رجیستری از وسایل نقلیه موتوری ثبت یک کاهش در ماه مارس در کلی بلیط در مقایسه با ماه مارس سال 2019 از جمله افت استناد برای رانندگان بیش از 100 مایل در ساعت آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد. اطلاعات مارس سال 2020 ناقص بود اما پلیس دست از حداقل 134 بلیط به رانندگان بیش از 100 مایل در ساعت در نزدیکی آوریل گذشته را در مجموع 150.

این چشم انداز مثبت در بالا بردن سرعت و تصادفات منجر به مرگ را دشوار است برای توصیف به عنوان یک روند در فقط 30 یا 60 روز باقی مانده است اما در مورد گفت: Pam Shadel فیشر از فرمانداران ایمنی بزرگراه انجمن.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم وجود دارد و آنچه ما شنیدن از سازمان های اجرای قانون است که شده است وجود دارد این فوق العاده ای از چشم انداز مثبت از مردم قرار دادن پدال به مدال” فیشر گفت هرالد دوشنبه. “جاده باز هستند کمتر وجود دارد, ترافیک و مردم احساس آنها در حال رفتن به استفاده از آن است.”

گالیور گفت پریشان رانندگی می تواند یک عامل باشد. دولت پلیس را صادر کرد 13 استناد به نقض رایگان به دست قانون اجرا شده در فوریه.

فیشر گفت: اطلاعات همه پایین می آید به سرعت.

“ما فقط نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه ما انجام می دهیم وجود دارد هنگامی که ما دوباره در جاده” فیشر گفت. “باز بزرگراه دعوت کرده است اما محدودیت سرعت در حال ارسال به یک دلیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im