اف بی آی هشدار نهفته آنلاین, کلاس درس ربایی در طول COVID-19 همه گیر

تصویری نهفته آنلاین و کلاس های درس در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال ربوده شده توسط افراد ارسال پورنوگرافی, نفرت, تصاویر و تهدید زبان با توجه به اف بی آی است.

گزارش ربودن یا “زوم بمب گذاری” — در حال ظهور در سراسر کشور به عنوان یک تعداد زیادی از مردم به نوبه خود به تصویری نهفته در سیستم عامل های مانند Zoom.com به برگزاری جلسات کسب و کار و کلاس و به ماندن متصل اف بی آی روز دوشنبه گفت:.

اف بی آی گفت: با دریافت گزارش های متعدد در کنفرانس ها بودن مختل پورنوگرافی, نفرت, تصاویر و تهدید زبان.

در اواخر ماه مارس ماساچوست دبیرستان گزارش داد که در حالی که یک معلم بود و انجام یک کلاس آنلاین با استفاده از زوم یک فرد ناشناس تماس گرفته شده را در کلاس فریاد زد: یک ناسزا و سپس فریاد زد: معلم آدرس خانه با توجه به اف بی آی است.

یکی دیگر از ماساچوست مدرسه گزارش زوم جلسه دیده توسط یک فرد ناشناس نمایش خالکوبی صلیب شکسته.

FBI نیست شناسایی مدارس به دلیل آن است که درمان آنها را به عنوان قربانیان سخنگوی کریستن Setera گفت. زوم را بلافاصله بازگشت یک درخواست به دنبال نظر.

“ما می خواهیم مردم را به ورزش علت سعی و کوشش است که میزبانی این جلسات و کلاس های” Setera گفت. “اگر شما یک قربانی از ربودن, ما می خواهیم به مورد آن را می دانم به طوری که ما می تواند بررسی کند.”

FBI توصیه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زیر:

  • آیا جلسات یا کلاس های درس ، در زوم دو گزینه وجود دارد برای ایجاد یک جلسه خصوصی: نیاز به یک جلسه رمز عبور و یا استفاده از اتاق انتظار از ویژگی های و کنترل پذیرش از مهمانان است.
  • آیا به اشتراک گذاشتن یک لینک به یک تلفنی و یا کلاس درس در یک بدون محدودیت در دسترس عموم اجتماعی-رسانه های پست. به این لینک به طور مستقیم به افراد خاص.
  • مدیریت صفحه نمایش-گزینه های به اشتراک گذاری. در زوم تغییر صفحه نمایش-به اشتراک گذاری به “میزبان تنها.”
  • اطمینان کاربران با استفاده از نسخه به روز شده دسترسی از راه دور/جلسه برنامه های کاربردی. زوم به روز رسانی نرم افزار خود را در ماه ژانویه است. در آن امنیت به روز رسانی تلفنی ارائه دهنده نرم افزار اضافه شده کلمه عبور به طور پیش فرض برای جلسات و معلول توانایی به طور تصادفی اسکن برای جلسات برای پیوستن به.
  • در نهایت اطمینان حاصل شود که سازمان شما telework سیاست یا راهنمای آدرس های مورد نیاز به صورت فیزیکی و امنیت اطلاعات.

اگر شما یک قربانی از تلفنی ربودن و یا هر گونه دیگر cyber crime, گزارش, آن را به FBI در مرکز شکایت جرایم اینترنتی در ic3.gov. اگر شما از یک خاص تهدید طول تلفنی و گزارش آن را به tips.fbi.gov تماس بگیرید و یا اف بی آی در بوستون بخش در 857-386-2000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de