ترس و خشم در خطوط مقدم: چه اتفاقی می افتد اگر وجود ندارد به اندازه کافی ماسک?

وحشت زده و عصبانی پزشکان در حال صحبت کردن در رک و پوست کنده در مورد راه رفتن کار اگر آنها مناسب تجهیزات حفاظتی برای درمان coronavirus بیماران بدون خطر آلوده خود را دارند.

به عنوان مقامات بند به صورت یک موج تازه از COVID-19 بيمار وارد بيمارستان های این هفته و بیمارستان ها جیره ماسک صورت, پزشکان داشتن بلانت مکالمات.

“داستان که در حال بیرون آمدن از بیمارستان بسیار وخیم” گفت: اتاوا پزشک عمومی بریت هریسون در یک مصاحبه تلفنی. “مردم را تهدید به توقف کار به دلیل آنها نمی باید مناسب ماسک پوشش. و شما را دیده ام آنچه را که در ایتالیا اتفاق افتاده است.”

روز جمعه انجمن ایتالیایی به نمایندگی از پزشکان اعلام کرد که 51 پزشکان ایتالیایی از دست داده اند و زندگی خود را در مبارزه با این بیماری در میان حدود 6,414 سلامت کارگران که آلوده شده اند در سطح جهان است.

هفته گذشته مونترال بهداشت عمومی افسر اعلام کرد که 31 سلامت کارگران در مونترال باید قرارداد این بیماری است. پس از شیوع در یک خانه سالمندان در Bobcaygeon, Ont., 24 کارکنان آزمایش مثبت است.

کانادا سلامت کارگران می دانیم که آنها به عنوان بند به صورت یک موج بزرگتر از بیماران در اتاق های اورژانس در سراسر کانادا, آنها, چهره واقعی خطر است. آنها در حال به روز رسانی خود را بخواهد بحث در مورد پایان زندگی مراقبت با اعضای خانواده و جداسازی خود از عزیزان برای جلوگیری از آوردن این بیماری در خانه.

ادامه مطلب: چه COVID-19 endgame نگاه مانند? پنج مرحله ساده است.

“من کمی نگران در مورد هر تغییر” گفت: یک انتاریو پزشک اورژانس که نمی خواست نامش فاش نشود چرا که بیمارستان او را خواسته است پزشکان به صحبت با رسانه ها. “من رفتن به قرارداد این ؟ من رفتن به یک خطا در تجهیزات حفاظت شخصی? من شخصا نگران داشتن آن نیست چرا که در این لحظه من احساس می کنم من نمی باید تجهیزات حفاظت شخصی من قصد دارم به راه رفتن.”

ملیسا فوربس سنگ چخماق, یک متخصص بیهوشی در المنت بیمارستان عمومی است که ذهنی آماده سازی خودش برای در معرض خطر لولهگذاری از coronavirus بیماران که تولید ابر از ذرات عفونی.

“من به طور کامل آماده به رد کار قرار می دهد که من به طور مستقیم در راه آسیب است,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز دوشنبه. “من کاملا آماده به intubate corvid بیماران می شود و در خط مقدم. من 100 درصد آماده به انجام این کار است و من از انجام این کار, اما من انتظار دارم که در استان و کشور فراهم خواهد شد دنده است که بیشتر توصیه می شود به منظور جلوگیری از بیمار است.”

ملیسا فوربس سنگ چخماق, یک متخصص بیهوشی از المنت, Ont., آماده است تا به intubate coronavirus بیماران است اما آماده به راه رفتن اگر او را ندارد مناسب دنده (عکس از Facebook صفحه)

در پیام پزشکان-تنها خصوصی Facebook گروه مشترک با maclean’s پزشکان در مورد امکان امتناع از به کار اگر آنها لازم نیست که چرخ دنده ی سمت راست. آنها وحشت زده و عصبانی. آنها توصیف درگیری های درون تیم بیش توزیع ماسک کمیاب. آنها مشکوک هستند و از مشاوره آنها در حال گرفتن از مقامات بهداشت عمومی.

قدرت است که نظارت Hamlton بيمارستان به عنوان مثال با ارسال اخطار در روز جمعه درخواست همه کارکنان به پوشیدن ماسک تا زمانی که آنها “به شدت خاکی و یا مرطوب.”

مشکل اصلی کمبود N95 ماسک که فیلتر ذرات به طور موثر تر از فولاد ساده ماسک. بسیاری از N95s تولید شده در چین که در آن تقاضا شده است بالا رفتن سرسام آور و در آن کارخانه ها مجبور به تعطیل. کانادا انبارهای اجازه داده شد به پایان رسید.

بیمارستان در حال نگه داشتن ماسک قفل شده است. از جان گذشته, پزشکان, سفارش ماسک های آنلاین برای استفاده شخصی خود.

کانادا مدیران بیمارستان در حال ترس وجود دارد ممکن است به اندازه کافی برای رفتن به اطراف اگر کانادا موارد کوه در همان نرخ به عنوان آنها در کشورهای دیگر و به طوری که آنها در حال محدود کردن آنها را کارگردانی مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده از آنها تنها در خطرناکترین شرایط مانند لوله زمانی که بیماران در حال قرار دادن بر روی هواکش.

“اگر شما یک مشکل با اخلاقی بحث از امتناع intubate بدون N95 اجازه ریاضی متقاعد کردن شما” گفت: یک دکتر در Facebook ،

و پزشکان است که باید بررسی بهترین شواهد علمی نیست متقاعد شده است که آن را در واقع امن برای حتی فراموش ظاهرا کم خطر تعامل با بیماران در فولاد ماسک. حداقل یک اقتدار بهداشت درخواست جراحان به کار بدون N95s اگر چه مقامات دیگر بر این باورند که آئروسل انتقال خطر در عمل جراحی.

و کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید ببینید تصاویر از چین که در آن پزشکان به طور مداوم به پوشیدن محافظ کامل مناسب. کانادا پزشکان ندارد که گزینه.

“از روی صدق و صفا با توجه به این که یک گونه جدید از ویروس آن را سخت بدانید که اگر تنها فولاد ماسک ها به اندازه کافی” گفت: یک دکتر در یک ایمیل. “این سخت است برای رفتن به کار در یک وضعیت که در آن شما به طور مداوم تعجب است این فولاد ماسک واقعا حفاظت از من است ؟ من خانواده ؟ بعدی من بیمار است ؟ بسیاری از کارگران بهداشت و درمان بر این باورند که آنها باید با پوشیدن یک N95 ماسک در تمام اوقات در حالی که در محل کار این روزها به دلیل ما باید یک راست به امن ترین ممکن است در محیط کار.”

برخی از شک و تردید است که مقامات واقعا می دانم که این ویروس به اندازه کافی.

“ما شده اند تحقیق آنفولانزا برای بیش از 100 سال در حال حاضر و اپیدیولوژی هنوز هم نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا آن را هوابرد و یا آن است که آیا گسترش قطرات گفت:” فوربس سنگ چخماق است. “بنابراین من نمی دانم که چگونه آنها می توانند تصمیم بگیرند که در مدت سه ماه که چیزی که با نام تجاری جدید است که ما هرگز قبل از دیده می شود این است هوابرد و یا قطرات است.”

دکتر سندی nuno santos, رئيس جمهور از انجمن پزشکی کانادا می گوید درخواست مراقبت های بهداشتی کارگران به کار مناسب و بدون تجهیزات حفاظتی مانند درخواست آتش نشانان برای ورود به یک ساختمان در حال سوختن و بدون دنده راست. “من فکر می کنم پزشکان باید به تعهدات اما آنها نیز حقوق و جامعه مسئولیت او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

او گفت: اگر آنها با ارائه تجهیزات مورد نیاز آنها نمی توان آنها را مقصر دانست اگر آنها حاضر به کار است.

“ما می دانیم که ما نیاز به حفاظت از آنها و اگر پزشکان و پرستاران و دیگران شروع به کشیدن دور یکی می تواند آن را درک. ما باید برای حفاظت از آنها.”

پرستاران نیز آماده به راه رفتن می گوید: دوریس Grinspun مدیر عامل شرکت از انجمن ثبت نام پرستاران انتاریو.

“من در حال حاضر به اطلاع وزیر خودش امروز که من شنیده ام از پرستاران که مگر آنها لازم است حفاظت شخصی تجهیزات … آنها همچنین باید خانواده ها است. این است که در مورد آنها. این است که در مورد ترک خانواده خود را بدون یک مادر و یا یک پدر.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی ناراحت هستند با مدیران و مقامات دولتی که در برقراری ارتباط در مورد جزئیات این مقدار از تجهیزات در دست و تلاش برای به دست آوردن بیشتر به عنوان به عنوان مثال فرماندار نیویورک اندرو کومو در روزانه خود را در جلسات.

“من نمی دانم که دولت باید به ما ارائه با اطلاعات در زمان واقعی راست به لحظه” گفت: nuno santos. “و ما لازم نیست که.”

Grinspun می گوید مقامات در انتاریو هنوز دستور تجهیزات کافی. “کلمات خوب است به اندازه کافی خوب نیست,” او گفت:. “ما باید در حال حاضر اقدامات برای تهیه. آن است که یک ماده از دلار است. شما می دانید که هسته اصلی مشکل کجاست ؟ در تمام طول آنها را دست کم گرفت که در آن از این قرار است.”

سخنگوی وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت می گوید: استان “بسیار فعال بوده و در تهیه وسایل اضافی و تجهیزات از جمله یک میلیون بیشتر N95 ماسک و نزدیک به شش میلیون بیشتر فولاد ماسک.”

“زنجیره تامین جهانی برای تجهیزات حفاظت فردی بسیار تیره و تار به همه حوزه های قضایی با چالش های در تهیه منابع برای کارگران خط مقدم” گفت: Hayley Chazanin یک ایمیل به در. “در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که ما با ارائه روشن, راهنمایی در استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت فردی.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de