ترس و خستگی: کار به عنوان یک PSW در دراز مدت مراقبت در طول coronavirus

‘به ناگهان باید سعی کنید و صرفه جویی در همه—و یا حداقل احساس می کنید مانند شما انجام آن را به مقدار زیادی بر روی شانه های خود را. هر کسی نمی تواند انجام دهد.’

حمایت شخصی کارگران (PSWs) را تا حدود 85 درصد از کارکنان در دراز مدت مراقبت از خانه سالمندان در کانادا می گوید: میراندا Ferrier جمهور از کانادا در حمایت از کارگران انجمن. استخدام برای انجام چنین صمیمی کارهای شخصی به عنوان حمام کردن, لباس بلند کردن و تغذیه آنها غیر قابل تنظیم. چند وقت موقعیت یا منافع. آنها به طور معمول کسب 20 دلار در یک ساعت یا کمتر. بسیاری از حقه بازی دو شغل پاره وقت به پایان می رسد دیدار. بیشتر زنان هستند.

حداقل 600 سالمندان اقامت در کانادا, کارکنان و یا ساکنان که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مسئول COVID-19. این بدان معناست که PSWs هستند در خط مقدم از این بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه, Ontario به تازگی تعیین شده آنها را ضروری کارگران است.

Maclean’s صحبت با Monique Langlois 47 در مارس 2, 2020, درست پس از او به پایان رسید او تغییر در 96 تخت دراز مدت مراقبت از تسهیلات در ویندزور, Ont. سه دیگر امکانات در ویندزور-اسکس بود فقط تایید اولین شیوع این ویروس در آن منطقه است. از آن پس سه مطلب شیوع گزارش شده است. دو تن از اعضای هیات در Langlois’ تسهیلات باید آزمایش مثبت شده اند و در انزوا از مارس 23. این مصاحبه کوتاهتر شده است و ویرایش شده است.

چه چیزهایی تغییر کرده است ؟

در دراز مدت مراقبت از ما استفاده می شود به شیوع انواع مختلف و همچنین استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs). اما ما در حال استفاده نمی شود به حال در یک وضعیت که در آن چیزی است که ما را در واقع می تواند دست کشیدن از کل زمین.

برخی از ساکنان اعضای خانواده سعی در پنهان کردن [در خانه] هنگامی که به آنها گفته شد که آنها نمی تواند در آمده دیگر. آنها دیوانه اند. آنها ترس برای اعضای خانواده خود را. آنها استفاده می شود به حال وجود دارد برای عزیزان خود را هر روز.

از آنجا که هیچ یک از اعضای خانواده وجود ندارد و داوطلبان و ما واقعا نیاز به انتخاب کنید تا شل. ما با کمال میل حاضر است, اما آن را فقط به گرفتن سخت تر و سخت تر است چرا که وجود دارد کمتر کارکنان.

ما در حال از دست دادن برخی از ما کارگران به طور موقت از آنجا که آنها مجبور به انتخاب یک شغل و یا یکی دیگر. ما تضمین شد اگر ما ماند [Revera این شرکت است که در عمل این خانه که در آن Langlois آثار] ما را ساعت به اندازه کافی برای پوشش کامل-تغییر زمان بنابراین شما نمی خواهد که به کار پاره وقت در دو مکان است.

مونیک Langlois. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Monique Langlois)

چرا شما را انتخاب کنید به ماندن ؟

من در دفتر دولت برای 25 سال بود و من هرگز خوشحال است. این است یک تماس با یک شور و شوق برای من. من در زمان یک برش در پرداخت کردم و بدترین ساعت ممکن است [من] اما من هرگز خوشحال شده است. و این که نگرش اکثر PSWs. آن را یک بازی دوستانه ، منظورم این است که تمیز کردن ولگردها و استفراغ آن را زیباترین ،

چگونه شما مقابله?

من قصد دارم به حرکت به camper این آخر هفته در جلوی خانه به دلیل ویندزور است و خیلی بد است. من نیاز به آماده نگه داشتن شوهر من امن است.

مدیریت ما وجود دارد. درهای خود را باز 24/7 می باشد. اگر ما نیاز به دریچه اگر ما نیاز به گریه اگر ما فقط نیاز به آن اجازه دهید ما می توانیم. ما مجاز به, و آن را به انتظار می رود. این سخت است زیرا شما نمی توانید حتی در آغوش گرفتن کسی در حال حاضر. ما نمی توانیم در آغوش یکدیگر و می گویند: “ما هم این است.”

اگر وجود دارد هر فرصتی که شما به خوبی احساس آنها در حال ارسال شما صفحه اصلی برای 14 روز. آنها تضمین شده ما پرداخت بدون توجه به آنچه. ما می توانیم دوباره سالم و پس از آن انتخاب کنید تا شل از گروه بعدی که خسته است. آنها ممکن است نیاز به یک استراحت و احساس آنها در حال از دست دادن آن است. بنابراین ما تغییر. “شما تا به حال خود را در 14 روز در قرنطینه شما خوب هستید شما لب به لب خود را در اینجا. من نیاز به رفتن در حال حاضر. شما می دانید منظورم چیست ؟

چگونه می توانم شما را مدیریت فشار عاطفی?

من در واقع اجازه دادن به خودم احساس می کنید آن را به طور کامل.

آن را ندارد آمار ما در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است. اما شما سوزن سوزن و در انتظار آن است. ما می دانیم که ما همیشه قرار دادن خودمان در یک وضعیت به دلیل بیماری که به ساختمان ما اما نه در این سطح. این همیشه کار ما به کیفیت زندگی سالمندان ما—نه صرفه جویی در زندگی خود. وجود دارد تفاوت وجود دارد. ما وجود دارد برای کمک به آنها زندگی می کنند و راحت می شود و مرگ در صلح خفه چرا که آنها تنفس می کند و هیچ ونتیلاتور و خانواده خود را نمی تواند وجود داشته باشد به دست خود را نگه دارید و نه می تواند به شما دلیل این که شما رو به نگاه پس از سه نفر دیگر. که بخشی ترسناک. این بخشی است که همه ما هراس دارند.

به ناگهان باید سعی کنید و صرفه جویی در همه—حداقل احساس می کنید مانند شما باید برای نجات همه—آن را به مقدار زیادی بر روی شانه های خود را. هر کسی نمی تواند انجام دهد. و نه هر کسی که مایل به گرفتن خطر آن برای خانواده خود را به خاطر آنها به بچه ها و زن و شوهر است. برخی از [PSWs] در حال ترک به دلیل آن است.

حتی جانبازان جنگ—و آنها رنج می برد راه بیشتر به این دلیل که آنها حتی در کشور خود— رو آموزش قبل از رفتن به جنگ. آنها تا به حال کلاه خود آنها را به حال خود تفنگ خود را استتار لباس و چکمه های خود را به آنها داده شده راست از یک روز.

چگونه ساکنان مقابله?

بعضی از آنها واقعا از دست داده و اشتباه و درک نمی کنند که چرا خانواده خود را در حال آمدن هستند. بدون توجه به آنچه ما به آنها می گویند آن را نمی کند بر در سر خود را. آنها بیشتر افسرده. آنها ممکن است کمتر سازگار به بلند شدن در صبح است. آنها ممکن است لبخند به همان اندازه و یا شروع به سرگردان کمی بیشتر از آنها ممکن است نشان می دهد کمی بیشتر کرد. ما در حال خرید و فروش با تعداد زیادی از گریه با آنهایی که [که ندارد به زوال عقل] چرا که آنها در حال تماشای اخبار و آنها نگران عزیزان خود.

چه نگرانی شما بیشتر ؟

قادر به صرفه جویی در هر یک از آنها. قادر به کمک به هر یک از آنها.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de