ترس از بیماری بخشی از واقعیت برای هزاران سال

وجود دارد بسیاری از بحث در اطراف ماساچوست در مورد چگونه “ما نمی توانیم به بازگشت به کار, آن را بیش از حد به زودی! این افراد در گرجستان دیوانه هستند!” مفهوم این است که اگر فقیر هستند rednecks از هلو دولت فقط می خواهد به اجتماع افراد یک تیم در تریلر پارک کمی دیگر خطر از بین خواهد رفت.

اگر این است که آنچه شما فکر شما واقعا درک نمی کنم که چگونه coronavirus کار می کند.

شاید گرجستان پریدن تفنگ. شاید آنها باید صبر کنید یک هفته دیگر یا دو. اما آیا ما مستند تا روز یادبود روز کارگر یا روز کریسمس coronavirus هنوز هم می شود در انتظار ما است.

وجود یک باور اشتباه است که مستند ما درد و رنج از طریق نوعی “توقف” ویروس. در واقع ما فقط توقف برخی از مردم از آلوده شدن امروز. اما نه هر گونه تفاوت در خطر فردا.

برای هفته ما شده است صحبت کردن در مورد “مسطح منحنی” و خبر خوب این است که آن را کار کرده است. ما نگه داشته ام سطوح بیمار و در حال مرگ زیر ما سیستم بهداشت و درمان ظرفیت برای درمان آنها. هیچ کس مرده است در تنهایی gurney خارج یک ضعف بیمارستان ER.

که خبر خوبی است.

خبر بد این است و همیشه بوده است که در حالی که منحنی است که تملق گفتن آن هنوز دقیقا همان ظهر.

به همان تعداد از مردم خواهد شد در نهایت تبدیل شدن به آلوده. به همان تعداد از بستری شدن در بیمارستان. همان تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس است.

تا زمانی که ما یک واکسن موثر است که رفتن به تغییر دهید. و با توجه به گرگوری لهستان, یک متخصص بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است. “ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان” او گزارش می دهد. نه تنها این, اما او می گوید که علم کنونی به نظر می رسد نشان می دهد که “چهار فصلی coronaviruses به نظر نمی رسد برای وادار ایمنی دراز مدت.”

به عبارت دیگر اگر شما تا به حال آن را در ماه مارس شما می توانید دوباره در ماه اکتبر.

و با توجه به CDC مدیر رابرت Redfield, “این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت. ما قصد داریم به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

این است که چرا عصبانی نخبگان فریاد در rubes بازگشت به کار کردن صدا آنقدر احمق. اگر استدلال خود را واقعا “نمی رویم تا آن را امن!,” سپس شما هرگز. رفتن. است.

بنابراین شما می توانید نگه دارید این مستند در محل خرد کردن کسب و کارهای کوچک, قتل خاموش شغل و باعث خرابی زندگی می کند. اما آنچه شما نمی توانید انجام دهید این است که صرفه جویی در زندگی از کسی که در حال رفتن به در معرض coronavirus بعدی سقوط و تسلیم شدن به این بیماری وحشتناک.

آیا مردم به بازگشت به کار شش روز شش هفته یا شش ماه از هم اکنون نمی خواهد موضوع را به coronavirus. آن ما را پیدا کنید. و برخی از ما می میرند.

و آن را نمی خواهد گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تقصیر یا رئیس جمهور تهمت تقصیر و یا حتی پکن.

از آن خواهد شد چرا که ما در زندگی در یک سیاره که کار 24/7 برای کشتن همه ما است. از این میکروب در خاک به سیارات در آسمان همه چیز را می خواهد به نوبه خود ما را به غذا کرم. Coronavirus نیست برخی مرگبار معجزه یا وحشتناک استثنا. این سیاره ی زمین هر روز.

معجزه است که ما را برای مسلم است که امن و مرفه زندگی می کند که ما انسان ها را آفریده برای خودمان در این آفتاب گردان مرگ توپ. برای اکثریت قریب به اتفاق انسان وجود ما درمانده قربانیان بیماری و بلایای طبیعی. به تازگی به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ های ما ” عمر ما از دست داده و 50 میلیون نفر در سراسر جهان به آنفلوآنزای اسپانیایی.

Coronavirus بازگشت سرد و سخت واقعیت است. ما باید به زندگی و مرگ با این واقعیت است که یک راه یا دیگری.


مایکل گراهام است که یک عامل به طور منظم به بوستون هرالد. او را دنبال کنید در توییتر @IAmMGraham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de