تغذیه باعث می شود قوی ترین پیشنهاد در عین حال برای حفاظت از شرکت ها و دولت ها

واشنگتن — فدرال رزرو است که رها کردن آن برجسته ترین و در عین حال تلاش برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از coronavirus با کمک به شرکت ها و دولت پرداخت صورتحساب خود را و زنده ماندن ویرانگر بحران است.

با وام در خزانه داری و وام مسکن بازار را تهدید به تعطیل فدرال رزرو اعلام کرد یک مهاجم مجموعه ای از برنامه های جمعه به سعی کنید برای صاف کردن آن بازار.

به انجام آن متعهد به خرید به اندازه مورد حمایت دولت بدهی به عنوان آن را لازم بداند. و برای اولین بار فدرال گفت که قصد دارد به خرید بدهی های شرکت های بزرگ بیش از حد.

مداخله در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که خانواده ها و شرکت ها و بانک ها و دولت ها می توانید دریافت وام آنها نیاز به در یک زمان هنگامی که درآمد خود را سریع خشک به عنوان اقتصاد اصطبل.

فدرال ریزرو تمام تلاش خود را برای حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد ویران شده توسط ویروسی شیوع در حال حاضر فراتر رفته و حتی فوق العاده آن درایو ساخته شده برای نجات اقتصاد از بحران مالی 2008.

“Coronavirus همه گیر است و باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت. “مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.”

این خبر در ابتدا برداشته سهام در اوایل معاملات. اما معاند مذاکرات در کنگره بیش از 2 تریلیون دلار بسته نجات و عدم اطمینان بیش از زمانی که هر گونه توافق ممکن رسیده — افسرده سهام حدود 2.5 درصد در فرار ظهر تجاری. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافت و یک نشانه آن است که بیشتر سرمایه گذاران مایل به خرید اوراق بهادار.

با برنامه های جدید بانک فدرال به رهبری رئیس جروم پاول در تلاش است به هر دو ایجاد ثبات در اقتصاد و کاستن از هراس در بازارهای مالی است. به عنوان نیاز به پول نقد را تشدید کرده در میان بسیاری از شرکت های بزرگ و شهر و دولت های بزرگ کسب و کار طراحی شده است تا آنجا که آنها می توانند خود موجود استقراض روابط با بانک ها.

تشدید نیاز به پول بدان معنی است که بانک ها و دیگر سرمایه گذاران به دنبال به سرعت در حال خالی کردن خزانه کوتاه مدت بدهی شرکت های بزرگ شهری, اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار. فدرال ریزرو حرکت به مداخله به عنوان یک خریدار از آخرین چاره در نظر گرفته شده است که عرضه پول نقد مورد نیاز.

بسیاری از اقتصاددانان می گویند که هر چه حمایت مالی کنگره در نهایت فراهم می کند به احتمال زیاد خواهد بود و حتی مهم تر از بانک فدرال مداخله.

“فدرال رزرو دخالت است و نه یک جایگزین برای محرک های مالی گفت:” جوزف Gagnon سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد. “بیایید امیدواریم که کنگره می گذرد چیزی به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im