تغذیه به خرید به اندازه بدهی دولت به عنوان مورد نیاز برای کمک به اقتصاد

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — در آن برجسته ترین تلاش برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از coronavirus فدرال رزرو می گوید آن را به اندازه خرید بدهی دولت به عنوان آن را بداند لازم و نیز آغاز خواهد شد اعطای وام به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها آب و بحران است.

فدرال ریزرو اعلام حذف دوشنبه هر دلار محدودیت از برنامه های خود را برای حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد است که ویران شده است با شیوع ویروسی. بانک مرکزی تمام تلاش در حال حاضر فراتر رفته و حتی فوق العاده آن درایو ساخته شده برای نجات اقتصاد از بحران مالی 2008.

“Coronavirus همه گیر است و باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت. “ملت ما اولویت اول این است که به مراقبت برای کسانی که مبتلا به محدود کردن گسترش بیشتر ویروس. در حالی که عدم اطمینان باقی مانده مشخص شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال. مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.”

بازار معکوس به شدت پس از اعلام. داو جونز آتی چرخش بیش از 1 ، 000 امتیاز از حدود 500 به افزایش حدود 500. عملکرد 10 ساله اوراق قرضه خزانه داری و همچنین کاهش یافت و یک نشانه آن است که بیشتر سرمایه گذاران مایل به خرید اوراق بهادار.

فدرال رزرو همچنین گفت: آن را راه اندازی سه اعطای وام های جدید است که امکانات را فراهم خواهد کرد تا به 300 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه شهرداری ها و خرید دارایی مورد حمایت اوراق بهادار.

آن را نیز می گوید که می خواهد خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در تلاش پایین نگه داشتن نرخ بهره و اطمینان از این بازار تابع هموار.

فدرال رزرو در هفته گذشته گفت: خرید 500 میلیارد دلار از خزانه و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار سپس به سرعت فرار را از طریق تقریبا نصف آن مقدار تا پایان هفته. روز دوشنبه در نیویورک فدرال رزرو گفت: خرید 75 میلیارد دلار از خزانه و 50 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار هر روز این هفته است.

که یک مقدار بزرگتر از تغذیه مستقر در بحران مالی و پیامدهای آن. در سال 2012 تغذیه, راه اندازی آن در دور سوم از خرید دارایی شناخته شده به عنوان کاهش کمی که شامل 45 میلیارد دلاری از وزارت خزانه داری خرید در ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im