تغذیه خواهد وام خرید برای افزایش کسب و کار کوچک امداد

واشنگتن — رئیس فدرال رزرو روز دوشنبه گفت: این امر دولت را پشتیبانی $349 میلیارد دلار کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام که تا به حال شروع سنگی, جمعه پس از بانک ها نگران حمل وام در ترازنامه خود را.

فدرال رزرو گفت: آن را به وام های خرید که بانک ها را به کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از برنامه است که توسط بانک انجام شده و اداره کسب و کار کوچک و راه اندازی شد تحت 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است. این وام می تواند بخشیده شود اگر آنها در حال صرف حقوق و دستمزد به منظور تشویق شرکت ها برای حفظ پرداخت به کارکنان خود و یا rehire کارگران آنها ممکن است به تازگی گذاشته است.

با خرید وام های فدرال رزرو خواهد ایجاد انگیزه برای بانک ها به تعامل بیشتر در اعطای وام. خرید وام باید آزاد کردن پول بیشتر برای بانک ها به قرض دادن. در غیر این صورت زمانی که بانک ها را به وام آنها به طور معمول نیاز به برگزاری برخی از پول نقد در رزرو در مورد به طور پیش فرض.

فدرال ریزرو دو حکم اعلام این خبر گفت: جزئیات بیشتر ارائه خواهد شد این هفته.

یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM یک شرکت مشاوره است که با این نسخهها کار با شرکت های متوسط گفت: تغذیه حرکت در نظر گرفته شده است برای تشویق بیشتر بانک ها به شرکت به این دلیل که بسیاری از آنها تمایلی به قرض دادن به شرکت های کوچک.

“این باید کمک به … معکوس ریسک گریزی در میان وام دهندگان بالقوه به ارائه پل های تامین مالی برای شرکت های کوچک است که در غیر این صورت احتمال زنده ماندن نیست اولین مرحله از بحران” Brusuelas گفت.

مستقل جامعه بانکداران آمریکا در نامه ای شنبه, خواست وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای کار با این تغذیه برای تنظیم یک برنامه خرید برای وام کسب و کار کوچک. با در نظر گرفتن وام های خاموش بانک ترازنامه آنها استدلال می کنند که آن را به آن را آسان تر برای کوچکتر بانک ها به شرکت.

“این برنامه نباید محدود ترازنامه ظرفیت شرکت دهندگان” ربکا رومرو Rainey مدیر عامل شرکت ICBA گفت: در این نامه است.

فدرال رزرو همچنین انتظار می رود برای راه اندازی یک برنامه است که کمک های ایالات و شهرستانها با خرید اوراق قرضه شهرداری ها. بسته نجات تایید شده در اوایل این ماه به کارگردانی Mnuchin به حمایت از چنین تلاش به عنوان بخشی از $454 میلیارد قوانین ارائه شده از خزانه به backstop فدرال رزرو تلاش برای حمایت از سیستم بانکی و اقتصاد است.

“ما می دانیم که بسیاری از شما می رویم به نیاز به قرض گرفتن وجوه اضافی و به حدی است که شما نمی توانید ضربه بزنید بازارهای ما خواهد شد راه اندازی یک بودجه تسهیلات با تغذیه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de