قاضی فدرال قوانین فلوریدا سابق felons می تواند رای با وجود جریمه یا هزینه

توسط استیون Lemongello و علامت Skoneki

اورلاندو فلوریدا. — یک قاضی فدرال حکم یکشنبه باز می شود درب را برای صدها نفر از هزاران نفر از سابق felons قادر به رای دادن در فلوریدا با وجود علت جریمه ها و هزینه های.

در انتظار درخواست از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حاکم در متمم 4 توسط ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رابرت Hinkle در تالاهاسی است که به طور بالقوه یکی از بزرگترین گسترش دهندگان حق رای در فلوریدا, تاریخ در می آید و آن را تنها چند ماه قبل از دولت می تواند تصمیم گیری نقش را در انتخابات ماه نوامبر برای رئیس جمهور.

Hinkle حکم داد که یک قانون تصویب شده توسط مجلس و امضا شده توسط DeSantis بر خلاف قانون اساسی بود زیرا “ایالت فلوریدا به تصویب رسید یک سیستم که تحت آن نزدیک به یک میلیون در غیر این صورت شهروندان واجد شرایط رای دادن: تنها در صورتی که پرداخت یک مقدار پول. … بسیاری نمی دانند و برخی ممکن است قادر به پیدا کردن چه مقدار از آنها باید پرداخت.”

قاضی به نام قانون “پرداخت-به-سیستم رای.”

“امروز حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle در نهایت پاک کردن یک بحث است که باید جای گرفته اند” فلوریدا لیگ از زنان رای دهندگان در بیانیه ای گفت. “رای دهندگان روشن بود در سال 2018 زمانی که بیش از 64 درصد از رای دهندگان رای به نفع اصلاح 4 که ترمیم قانون اساسی حق رای به ex-felons نه محکوم به قتل و جنایت و تجاوز جنسی. اما پس از تصویب متمم 4 فلوریدا قوه مقننه از طریق SB 7066 به دنبال اطمینان حاصل شود که سابق felons بدون معنی به پرداخت تمام تعهدات مالی که اساسا تحمل یک عمر ممنوعیت رای دادن.

دفتر والی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

متی Isbell که اجرا می شود, همراه اول, نقشه سایت اختصاص داده شده به سیاسی mapmaking و تجزیه و تحلیل آن گفت: مشخص نیست چه سیاسی اثر حاکم می توانست در این سال اگر آن را تایید کرد.

“بله شما باید یک چشم انداز مثبت در برخی از ثبت نام” Isbell گفت. “شما ببینید شاید سریع خروش بود و چگونه شد افزایش حق پس از اصلاح به تصویب قبل از هر چیز نوع رو در انتظار قرار داده توسط قوه مقننه ، اما تا چه حد می کند که برود ؟ این چیزی است که در هوا.”

آن نیز نامشخص است که می خواهد سود بیشتر حتی به عنوان Isbell وجود دارد گفت: بسیاری از “افکار واهی و پوچ” در میان فعالان دموکراتیک.

اما حتی نسبی تعداد انگشت شماری از آرا می تواند تمام تفاوت در فلوریدا. جورج دبلیو بوش برنده فلوریدا توسط 537 رای در بیش از 2000 ال گور و 2018 سنا مسابقه بین وزیر بهداشت ، بیل نلسون و پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات تصمیم گرفته شد توسط 10,033 رای 0.13%.

در این سال هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خود presumptive دموکراتیک حریف به دنبال فلوریدا به آنها را بیش از این بالا به پیروزی.

محاکمه ناشی از طرح دعوی در دادگاه توسط مترقی و رای گیری گروه های حقوق ادعا جریمه ها و هزینه های مورد نیاز در SB 7066 شد نژادی تبعیض آمیز و معادل “نظرسنجی مالیاتی” ممنوع شده توسط قانون اساسی ایالات متحده.

که بحث برانگیز لایحه تصویب شد توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری و به قانون امضا شده توسط DeSantis در سال 2019. جانی حق رای طرفداران ادعا کرده متمم قانون اساسی بود و خود-اجرای و نمی نیاز به هر گونه اقدام توسط قوه مقننه است.

Hinkle در حال حاضر با صدور یک حکم در ماه اکتبر است که اجازه 17 شاکیان برای رای دادن اما گسترش آن به تمام سابق felons که تا به حال ناتوانی در پرداخت جریمه و هزینه تا زمانی که این آخرین حاکم است. خود را حاکم روز یکشنبه از آن ساخته شده اعمال می شود به تمام ex-felons.

تعداد ex-felons تحت تاثیر حکم نامشخص است. بیزانس رکورد نگه داشتن در میان 67 شهرستان و 20 مدار دادگاه شده است یک مسئله کلیدی در طرح دعوی در دادگاه با وکلای مدافع استدلال بسیاری از ex-felons تا به حال هیچ ایده چقدر آنها بدهکار است و نمی تواند احساس امنیت ادای سوگند در یک فرم ثبت نام است که آنها دیگر بدهکار پول است.

دانیل اسمیت یک محقق در دانشگاه فلوریدا ادعا به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه است که به عنوان بسیاری از 775,000 از 1.4 میلیون کل سابق felons در فلوریدا بدهکار هزینه ها و جریمه. اورلاندو ساکن دزموند مید که در اصل تحت فشار قرار دادند برای اصلاح 4 همراه با فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف اتحاد برآورد تعداد در جایی بین 400.000 به 600,000.

اصلاح 4 مبهم است در مورد این موضوع از جریمه ها و هزینه ها بیان کرد که “حق رای باید ترمیم شود و پس از تکمیل از همه لحاظ از جمله از جمله آزادی مشروط و یا عفو مشروط.”

حامیان طولانی بود گفت: جریمه و جبران در نظر گرفته خواهد شد بخشی از یک سابق جانی را حکم او یا او تا به حال برای تکمیل از جمله در یک پنل حمایت شده توسط اورلاندو سنتینل در اکتبر 2018.

اصلاح 4 وکیل جان میلز همچنین استدلال قبل از دادگاه عالی ایالت در سال 2017 است که تکمیل یک جمله شامل پرداخت کامل از هر گونه جریمه و گفت: “همه شرایط به معنی تمام شرایط است.”

اما در حالی که این اصلاحیه رو هیچ اپوزیسیون واقعی در 2018, حزبی خطوط شروع به کشیده می شود و در طول این لایحه در نگارش 2019.

اوایل پیش نویس زبان بسیار گسترده تر محدودیت هایی که تا به حال به ملاقات کرد قبل از اینکه حقوق ترمیم شدند از جمله جریمه ها و هزینه های اضافه شده پس از صدور حکم. نهایی لایحه شامل تنها جریمه هزینه ها و جبران “به طور خاص به دستور دادگاه به عنوان بخشی از حکم” و فراهم سابق felons با حق به درخواست قاضی برای تبدیل به جریمه و هزینه به جامعه زمان سرویس.

دموکرات ها و برخی از اصلاح 4 حامیان در مقایسه با قانون در حال حاضر ممنوع “نظرسنجی مالیات” یک بار تحمیل شده بر آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب. چنین مالیات مورد استفاده قرار گرفت برای جلوگیری از سیاه پوستان از رای گیری در طول Jim Crow دوران قبل از ممنوع توسط 24 متمم قانون اساسی ایالات متحده در سال 1964.

مید هر چند به طور خاص اجتناب شود با استفاده از چنین مقایسه و متمرکز شده ثبت نام ex-felons که واجد شرایط و جمع آوری پول برای پرداخت جریمه ها و هزینه های برای کسانی که نبودند. در یک رسوب در طول محاکمه مید گفت که او تا به حال هیچ مسائل با قانون است.

چندین دموکراتیک شهرستانهای ایجاد یک “موشک docket” سیستم طراحی شده تا به سرعت حرکت سابق felons از طریق فرایند گرفتن جریمه و هزینه چشم پوشی در جهت آنها را قادر به رای دادن.

DeSantis می توانید درخواست تجدید نظر تصمیم به 11th مدار دادگاه تجدید نظر در آتلانتا. قبلی تجدید نظر شکست خورده که Hinkle اولیه حکم تایید شد توسط یک پانل سه قاضی و یک درخواست توسط DeSantis به صورت کامل دادگاه به شنیدن در مورد رد شد.

معلوم نیست اگر این روند تجدید نظر — که می تواند به دیوان عالی ایالات متحده — خواهد بود به طور کامل به اتمام قبل از رای گیری برای انتخابات پارلمانی آغاز می شود در ماه اکتبر با رای گیری اولیه و پست الکترونیکی-در برگه های رای.

ماریا ماتیوز مدیر بخش از انتخابات در دادگاه گفت: “ما هیچ چیز را ندارد نهایی در این مرحله” از نظر برنامه ریزی برای گناهکار رای گیری. “ما فقط با چت است در مورد آن.”

Hinkle بود با عصبانیت گفت: مقامات دولتی در مارس شنوایی “اگر دولت نخواهد به رفع آن من خواهد شد.”

©2020 اورلاندو سنتینل (اورلاندو فلوریدا.)

بازدید از اورلاندو سنتینل (اورلاندو فلوریدا.) در www.OrlandoSentinel.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de