فدرال: لانگمیدو شرقی مرد تلاش برای منفجر کردن یهودی تسهیلات زندگی کمک

یک لانگمیدو شرقی مرد مواجه است فدرال آتش سوزی به اتهام به اتهام تلاش برای منفجر کردن یک یهودی-حمایت و کمک به زندگی در Longmeadow در اوایل این ماه پس از عمل مورد بحث قرار گرفت توسط یک سفید supremacist سازمان در رسانه های اجتماعی.

جان مایکل Rathbun, 36, است انتظار می رود به ایجاد یک ظاهر اولیه خود را از طریق ویدئو کنفرانس امروز قبل از یک قاضی فدرال در اسپرینگفیلد بعد از پلیس گفته کشف آوریل 2 یک خانه آتش زا بر روی دستگاه در ورودی اموزش خانه در صحبت خیابان در Longmeadow.

“در زمان بحران ملی و نفرت مبتنی بر دین اغلب شکوفه به خشونت” گفت: آمریکا وکیل اندرو Lelling در بیانیه ای. “اتهامات در این مورد ادعا می کنند که متهم به تلاش برای منفجر کردن یک یهودی زندگی کمک اقامت با پنج گالن قوطی گاز در همان زمان که مرکز مطرح شد در سفید supremacist سیستم عامل آنلاین. ما را پیدا خواهد کرد و بررسی و به شدت تعقیب هر کسی که درگیر در این نوع از ضرب وشتم.”

فدرال می گویند دستگاه واقع شده بود در نزدیکی یک به طور گسترده ای استفاده می شود عابر پیاده گردشگاه در حدود 50 متری از اموزش خانه نیز واقع در عرض یک مایل مربع از دیگر یهودی امکانات از جمله سه معابد یک مدرسه خصوصی و یک مرکز جامعه یهودیان.

دستگاه گفته شد به پنج گالن پلاستیکی یا اقتدار سلطنتی قوطی گاز پر شده با مایع اعتقاد به قابل اشتعال بنزین با سوخته مذهبی مسیحی جزوه قرار داده شده در قوطی را نازل اعتقاد به تلاش برای مشتعل کردن گاز است. اجرای قانون نیز کشف لکه های خون روی قوطی رسیدگی و جزوه که بعدها همسان به Rathbun DNA مشخصات فدرال گفت.

سناتور اریک کمتر در بیانیه ای گفت او “هر دو غمگین و بسیار عصبانی” در ادعایی ضد سامی عمل است که رخ داده است به عنوان زندگی کمک مراکز نیز با چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“تعطیلات عید فصح یهودیان به پایان می رسد که در این هفته نشانه جهانی داستان از خروج افرادی که استقامت در میان غیر قابل بیان مشکلات و پیروزی آزادی بر آزار و اذیت و برده داری” گفت: کمتر در بیانیه ای. “امروز ما باید بر همان روح رستگاری برای مقابله با بد در میان ما و حل و فصل است که ما بیش از حد خواهد ایستاد برای عدالت است.”

فدرال می گویند آنها شناسایی یک supremacist سازمان در ماه مارس است که به ترویج کشتار جمعی و یک کاربر در مارس 4 شناسایی “که یهودی, خانه سالمندان در longmeadow ماساچوست” برای یک کشتار جمعی. تقویم اتهام ارسال شده توسط این سازمان در نامشخص پلت فرم رسانه های اجتماعی ذکر شده در مارس 3 به عنوان “یهودی کشتار روز” با یک موقعیت به عنوان “یهودی مهد کودک خانه” و فدرال بر این باورند همان کاربر که شناسایی Longmeadow تسهیلات ارسال شده در تقویم تاریخ.

Rathbun اگر محکوم از آتش سوزی, چهره تا 10 سال در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de