فدرال تحت فشار به عموم آهنگ خانه سالمندان شیوع

2 دقیقه پیش

نیویورک — مقامات فدرال در حال آمدن تحت فشار شروع به عموم ردیابی coronavirus عفونت و مرگ و میر در خانه های پرستاری در میان انتقاد و آنها را به اندازه کافی شفاف در پاسخ به یک انفجار از شیوع بیماری است که در حال حاضر هزاران نفر ادعا زندگی می کند.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند عدم شفافیت بوده است و عمده blindspot و انتشار شیوع بیماری به عنوان آنها رخ می دهد می تواند نه تنها هشدار نزدیکی جوامع و نگران بستگان اما همچنین کمک به مقامات ببینید که در آن برای تست تمرکز و دیگر اقدامات ایمنی.

“این اساسی بهداشت عمومی — شما آهنگ شما آن را مطالعه و یادگیری شما از آن گفت:” دیوید Grabowski که متخصص در مراقبت های بهداشتی و سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد. او گفت: آن را دشوار است به اعتماد به نفس در مقامات توانایی حاوی ویروس اگر آنها نمی, ردیابی که در آن زده شده است و به همین دلیل است.

چنین اقدامی توسط این سازمان که نظارت بر این کشور 15,000 خانه های سالمندان دیده می شود به عنوان دیر آمدن بیش از یک ماه پس از یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن شد اولین covid-19 نقطه داغ در ایالات متحده آمریکا با شیوع است که در نهایت به کشته شدن 43 نفر و نزدیک به روزانه drumbeat از موارد جدیدی که در برخی از موارد مجبور است کل خانه را تخلیه کردند.

از آنجا که دولت فدرال شده است با انتشار یک تعداد از خود آسوشیتد پرس شده است نگه داشتن خود را در حال اجرا و شمارش بر اساس گزارش های رسانه ها و دولت بهداشت و درمان بخش است. AP آخرین تعداد حداقل 4,412 مرگ و میر است تا از حدود 450 فقط دو هفته پیش.

بسیاری از کشورهای فردی اضافه شده اند به این عدم شفافیت با انتشار تنها در مجموع از عفونت و مرگ و میر و نه در مورد جزئیات خاص شیوع است. قبل از هر چیز در میان آنها است که رهبر کشور نیویورک, که حساب برای بیش از 2,200 خانه سالمندان مرگ و میر — 20 ٪ از دولت کل کل مرگ — اما تا کنون حاضر به جزئیات خاص شیوع بیماری با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت: در این هفته است که حتی انتشار مجموع اعداد توسط خانه های سالمندان می تواند نقض حریم خصوصی افراد است که تحت حفاظت بهداشت فدرال قانون حفظ حریم خصوصی. “مسئله این است که در اینجا به عنوان من که قبلا ذکر شده, این است که خانه خود را. پرستاری خانه ها خانه خود را,” او گفت:.

“این فقط رسوا نه بگویید عمومی که امکانات باید این ویروس گفت:” شارلین Harrington استاد emerita در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و سابق بهداشت دولت رسمی. “حتی برخی از اعضای هیات نمی دانم. آنها در حال پنهان کردن آن را به دلیل آن را برای کسب و کار بد است و آن را فقط وحشتناک است.”

علامت پارکینسون رئیس انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی گفت: ملی سیستم گزارش برای خانه حداقل می تواند کمک به اولویت بندی پتانسیل نقاط داغ بیشترین نیاز به آزمایش و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس.

که عدم PPE و تست اجباری برای ساکنان و کارکنان در میان شکاف کارشناسان می گویند اجازه داده اند مرگ و میر به ادامه نصب در خانه های سالمندان با وجود مقامات فدرال و سفارش آنها را در اواسط ماه مارس به ممنوعیت بازدید کنندگان و جلوگیری از فعالیت های گروه.

کریس Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت پزشکی گفت: این امر می تواند بسیار مفید به یک پایگاه داده ملی “برای دیدن آغاز یک تصویر پدیدار چگونه به طور کامل وخیم وضعیت است که در خانه های سالمندان. نه تنها آن است که underreported اما ما هیچ جا در نزدیکی قله و آن را در ادامه به افزایش است.”

شیوع شامل یک در حومه ریچموند ویرجینیا., که به کشته شدن 45 در یک جانباز در Holyoke, Mass., که به کشته شدن 40 و یکی دیگر در یک خانه در مرکز ایندیانا است که ادعا 22 زندگی می کند. کارکنان در دیگران خانه در حال غرق و مرگ و میر در حال بالا رفتن از چنان سریع است که فرمانداران در چندین ایالت از جمله فلوریدا مریلند و ویسکانسین را اعزام گارد ملی به اجرای آزمون ها تمایل به بیمار و حتی تخلیه ساکنان.

در غرب ویرجینیا یک خانه سالمندان در حال حاضر مربوط به یک coronavirus مرگ است و در حال حاضر گزارش شیوع 66 موارد جدید.

حداقل 36 ساکنان و 30 کارکنان از وین پرستاری و مرکز توانبخشی باید این ویروس با توجه به بیانیه ای که در مرکز رسانه های اجتماعی در اواخر روز دوشنبه. ده آزمون هنوز در انتظار است.

“شما نمی خواهید به کم کردن سرعت گسترش اگر شما نمی دانید که شما آن را گفت:” جولی مور certified nursing assistant در یک خانه در فیلادلفیا که در آن شیوع ادعا کرده های متعدد زندگی می کند و بیمار کارگران است. به صفحه نمایش برای عفونت و او گفت: او می پرسد کارگران برای پر کردن پرسشنامه در مورد علائم خود و قرار گرفتن در معرض. اما او گفت: “شما می تواند بدون علامت و شما می توانید از انتقال این ویروس به ساکنان.”

یک گزارش AP در اوایل این ماه نشان داد که عفونت شد و در ادامه برای پیدا کردن راه خود را به خانه های سالمندان به دلیل چنین نمایش نمی گرفتن افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت. چند شیوع بودند سرزنش در چنین پخش از جمله آلوده سلامت کارگران که مشغول به کار در حوزه های مختلف پرستاری صفحه اصلی امکانات.

دکتر دبورا Birx که منجر کاخ سفید coronavirus پاسخ است که در میان مقامات فدرال که اخیرا پیشنهاد کرد که خانه های سالمندان باید با توجه به اولویت بیشتر covid-19 آزمون در دسترس است.

برخی از اعضای خانواده از ساکنان خانه سالمندان شده است بافل پاسخ.

“پس از اولین موارد من فکر می کردم آنها را فقط تست شده همه گفت:” علامت گذاری Paternostro که 86 ساله مادر تنفسی مسائل و ساکن در Sundale خانه سالمندان در Morgantown, W. Va., که در آن حداقل دو نفر در شیوع. او گفت: عدم تست بر مشکل بزرگتر است.

“این فقط یک کل blackbox نمی دانستند چه خبر است و این یک مشکل بزرگ است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im