احساس Dexy? بیش از حد-چاودار-Ay به ارمغان می آورد ادای احترام به شهرستان شراب سازی

پس از یادگیری تد لئو را صرف این هفته در سراسر روز سنت پاتریک fronting یک Dexys نیمه شب ادای احترام دوندگان عمل اکثر مردم همین سوال: آیا او با پوشیدن لباس و یک دستمال گره خورده در اطراف گردن خود را? پاسخ این است که بله. اما آنقدر پشت که بله.

“وجود دارد یک زن و شوهر از دوره متمایز برای Dexys و برمیگردد لباس دوران بسیار mod حوض-کارگران نگاه” لئو گفت: پیش از خود را شب پیشرو بیش از حد-چاودار-Ay در شهرستان شراب سازی روز پنج شنبه. “ما خواهد بود با انجام دو مجموعه که شب. یکی خواهد بود حوض کارگران تنظیم شده است. دیگر خارپشت خیابان به طور کلی مجموعه. بنابراین وجود خواهد داشت تغییرات صحنه و لباس.”

اکثر طرفداران موسیقی می دانم که لئو از طریق تنگ, هوشمند, پانک/قدرت پاپ/راک خبرگزاری مستقل منتشر شده به تد لئو و داروسازان و یا کار خود را در هر دو (حتی تنگ تر و دقیق نوشتن ترانه اواز یا موسیقی دو نفری با Aimee مان). بیشتر بدانید Dexys به عنوان stateside یک ضربه تعجب در پشت “Come on Eileen.” به وضوح وجود دارد خیلی بیشتر به لئو و Dexys.

“Dexys کلاسیک ‘شما باید دریافت اولین آلبوم “گروه” لئو گفت: با خنده. “(آلبوم دوم) ‘بیش از حد-چاودار-Ay’ مقدمه خود را به ایالات اما قبل از آن که آنها تا به حال کل این حرفه در انگلستان و اروپا است. … به عنوان یک نوجوان من کسی که واقعا علاقه مند در وزارت دفاع پانک و روح مسائل مانند جم و برخورد. من هم واقعا علاقه مند در ایرلندی فرهنگ است. بنابراین Dexys که واقعا تکیه به ریشه ایرلندی و خود را برای اولین بار زن و شوهر سوابق به من رسید مانند یک بمب است.”

در حالی که بیش از حد-چاودار-Ay گروه به نظر می رسد مانند یک شوت از لئو و خدمه اش در حال حاضر تست شده درخواست تجدید نظر خود را. سال گذشته نوازنده دیوید Nagler که شنیده ام یک خط تیره از Dexys خواننده کوین رولند در لئو صدای تن به تن لئو در یک سنت پت ادای احترام شب. کشیدن هم چند آس بازیکنان این گروه بسته بندی شده بروکلین زنگ خانه.

“ما همه یک کمی شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در مخاطبان بود completists افرادی که می خواستم به شنیدن ‘خوشبختانه نه زندگی در یورکشایر آن اعمال نمی کند “و یا برخی دیگر عمیق برش” لئو گفت. “بنابراین ما تصمیم گرفت تا دوباره آن را انجام دهد و ما فکر کردیم که ما تا به حال برای انجام کاری در اطراف بوستون در این زمان است.”

لئو شک و تردید این نشان می دهد ایجاد یک Dexys رنسانس. اما او نمی خواهد حکومت آن را.

“من رفتن به بسیار بی شرم” او گفت: با خنده. “آنچه من با قلم در ’90s و داروسازان در 2000s هرگز شکست را از طریق هر سطح گسترده. اما من احساس می کنم آنچه که ما تولید کمی تجدید حیات در جم و Thin Lizzy. اگر آن اتفاق می افتد که این خنگ ادای احترام چیزی است که فقط سرگرم کننده برای ما به انجام یک بار در سال جرقه برخی از منافع در Dexys و کوین بسوزم من هیجان زده می شود.”


بیش از حد-چاودار-Ay در شهرستان کارخانه شراب سازی روز شنبه. بلیط: $22-$32; citywinery.com/boston.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>